Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - wielki debiut

24 postów w tym temacie

Gratulacje dla Funcom''a i powodzenia wszystkim graczom AoC. :) Ponoć zainteresowanie grą jest tak wielkie, że downy serwerów są przedłużane do późnych godzin(2/5AM GMT- z tego co przynajmniej wyczytuje na pewnych forach). No, ale nie oszukujmy się, każdy dopracowany mmo zawsze wzbudza co najmniej duże zainteresowanie. Także walcz Cymeryjczyku, a my delektujmy się pojedynkami i czekajmy na wynik finałowego starcia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcentowanie pana Gembickiego woła o pomstę do nieba "graFIKA" "faBUŁA" - żenada -.-''

BTW udało się komuś policzyć ile razy pan Kiciński powtórzył frazę "potrzeb Polskich graczy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge napisac śmiało że sukcesem to ta gra już jest, sprzedała sie jak świeże bułeczki i już ich nie ma :)
Gra będzie HITEM a może już jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę podam tylko, że klient zajmuje 25,2 Gb na HDD (Nośnik : 2x dvd9). To chyba rekord, jeśli chodzi o MMO i gry Pc w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tymi opłatami, ale serwery polskie = dziadostwo. Za wiele chamstwa będzie. Jak to Polacy...
Dlatego z pewnością, wybrałbym serwery europejskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Xarodon

Lost Odyssey na x360 miesci sie na 4 plytka dvd9 .
A nowy MGS na PS3 to jakies 50 gb danych.

Zatem AoC nic nadzywczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Funcom officially confirmed that the DirectX 10 version of the company''s MMORPG Age of Conan: Hyborian Adventures won''t ship during the initial launch. The launch takes place this week (starting tomorrow, to be exact - with the European launch following on May 23).

To co w końcu z tym DX10 w AoC? ;s Wygląda na to, że na razie nie będzie można wykorzystać ;)
A ja zostanę jednak przy EVE Online xD

Pzodrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś się skuszę... nie mam złej opinii ale nie mam też dobrej, a dobrego MMO brakuje mi od jakiegoś czasu (nie liczyć tego, że abonament do WoW skończył się kilka miechów temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

250h grania to nic z porównaniu z wowem, na poradnikach do levelovania do wowa chwala sie ze Time Played od 1 do 70lv wynosil 12 dni :P przy totalnym nolife , 12 x 24h = 288h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał, o ilość zajętego miejsca, najnowszy Xplane, wraz ze wszystkimi terenami, zajmuje trochę ponad 60GB na dysku :P
Conan zakupiony. Miesiąc wliczony w cenę, jak mnie przez miesiąc wciągnie, to będzie się grało. Mam nadzieję, że gra odniesie sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę jak najlepiej, chociaż przyglądając się z boku przyznam, że się zawiodłem. Rzeczywiście Funcom obiecał nową jakość, rzeczywiście walka jest czymś nowym (nawet jeśli zwyczajnie bardziej zręcznościowym), ale to by było na tyle. Ów rozbudowany system PvP związany z miastami i oblężeniami wcale taki rozbudowany nie jest - nie dość, że nie będzie to miało realnego wpływu na świat to jeszcze wcale nie jest nowością. To, że w WoWie czegoś nie było nie znaczy, że nie było tego nigdzie.
Jak już jednak zauważyliśmy w innym temacie, decydująca jest tu kwestia oczekiwań - moich gra nie spełniła już przez wiele swoich założeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra ma szansę na spory sukces, ale i tak wiadomo że lidera z podium nie zrzuci, ale i tak fajnie że takie gry powstają bo gdyby wszyscy bali sie wypuszczać MMO tylko dlatego że nie pobije WoW-a to byśmy mieli tyko WoW-a i potem tylko jakieś darmowe MMO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować