Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioShock na PS3? Tak! Wreszcie...

34 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2008 o 11:28, Jacek Pawlik napisał:

Fajna gra.


A dlaczego?
Bo ma najlepszą fabułę dobrze zrealizowaną w grze i możliwą do stworzenia w rzeczywistości. Mówię tu o podwodnych konstrukcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 10:34, Budyn napisał:

Otóż, skoro dowiadujemy się, że większość wersji wyłącznościowych dla konsoli Xbox360
po jakimś czasie przechodzi do przeciwnego obozu i na dodatek z większymi unowocześnieniami
rozgrywki, to coś się robi. Chodzą słuchy, że Ninja Gaiden 2 też po jakimś czasie wyjdzie
na ps3, czyli pozostaje tylko GoW 2 ( którego mam nadzieję Majkro utrzyma) i Fable 2
( z którym nic niewiadomo), a PS3 będzie posiadać takie hiciory jak właśnie MGS4, MGO,
God of War 3, Little Big Planet i inne takie. Mam nadzieję, że M$ weźmie się w garść
i załatwi trochę dobrych gier na Xboxa na wyłączność.


Budyń nie rozumiem o co się spinasz ?! Bioshock nigdy nie był planowany na wyłączność XBOXa360, a to raczej XBOX360 był dodatkową platformą, która dostała przywilej posiadania BIOSHOCKa. Nie zapominaj, że BIOSHOCK ma tradycje prosto z PC... czy tytuł SYSTEM SHOCK Ci coś mówi ?! Prawdopodobnie wtedy byłeś małym chłopcem, a o grach wiedziałeś tyle, co mleczarz o wytrychach. A co do innych produkcji ??? To naturalne, że kiedy Microsoft jest wydawcą gier, to takie tytuły jak Gears of War 2 czy Fable 2 mają bardzo dużą szanse wskoczenia również na PC – myślałem, że rozumiesz politykę Microsoft, to on wykłada pieniądze i on decyduje.

A co do wersji BISOHOCK na PS3 – bardzo dobrze, gra jest rewelacyjna i również i posiadacze PS3 powinni się nią cieszyć…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! :) Jestem z tej decyzji bardzo zadowolony.

Sam wiele naczytałem się, nasłuchałem samych superlatyw na temat Bioshocka. Zebrał on bardzo dobre recenzje, kilka(naście) tytułów gry roku i takie tam. Fajnie, że wreszcie będę mógł w niego zagrać, bo niestety wersja na PC ma kosmiczne wymagania sprzętowe. No, to pora czekać aż wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następny exclusive stracony przez twierdzę X''a. Ciesze się bardzo, jako iż jestem posiadaczem PS3 ;) Cóż więcej powiedzieć ... tam gdzie są pieniądze są i gry, a więc ... czekamy na Gears of War na PS3! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w końcu nie wiem co z w tym BioShockiem :S raz słyszę że wychodzi drugi że nie wychodzi a teraz znowu że wyjdzie na PS3 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 11:42, kurpiewskiwb napisał:

> Otóż, skoro dowiadujemy się, że większość wersji wyłącznościowych dla konsoli Xbox360

> po jakimś czasie przechodzi do przeciwnego obozu i na dodatek z większymi unowocześnieniami

> rozgrywki, to coś się robi. Chodzą słuchy, że Ninja Gaiden 2 też po jakimś czasie
wyjdzie
> na ps3, czyli pozostaje tylko GoW 2 ( którego mam nadzieję Majkro utrzyma) i Fable
2
> ( z którym nic niewiadomo), a PS3 będzie posiadać takie hiciory jak właśnie MGS4,
MGO,
> God of War 3, Little Big Planet i inne takie. Mam nadzieję, że M$ weźmie się w garść

> i załatwi trochę dobrych gier na Xboxa na wyłączność.

Budyń nie rozumiem o co się spinasz ?! Bioshock nigdy nie był planowany na wyłączność
XBOXa360, a to raczej XBOX360 był dodatkową platformą, która dostała przywilej posiadania
BIOSHOCKa. Nie zapominaj, że BIOSHOCK ma tradycje prosto z PC... czy tytuł SYSTEM SHOCK
Ci coś mówi ?! Prawdopodobnie wtedy byłeś małym chłopcem, a o grach wiedziałeś tyle,
co mleczarz o wytrychach. A co do innych produkcji ??? To naturalne, że kiedy Microsoft
jest wydawcą gier, to takie tytuły jak Gears of War 2 czy Fable 2 mają bardzo dużą szanse
wskoczenia również na PC – myślałem, że rozumiesz politykę Microsoft, to on wykłada
pieniądze i on decyduje.

A co do wersji BISOHOCK na PS3 – bardzo dobrze, gra jest rewelacyjna i również
i posiadacze PS3 powinni się nią cieszyć…

Śmiem się nie zgodzić. To Xbox 360 jest natywna platformą BioShocka. W wersji na PC sugerowane jest sterowanie padem od Xboksa 360 dla Windows, a gra zapisuje się tak jak na konsoli - trzeba oglądać dodatkowy ekran przez 5 sekund. A to, że System Shock był na PC, to fakt, ale nie ma tutaj nic do rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, że tak wtrącę to jeszcze do nie dawna posiadacze PS3 żalili się że my PeCetowcy będziemy mieli Burnout Paradise''a, że to ich exclusive, jak tak można etc. A co tu widzę? Teraz wypominają posiadaczom Iksa, że ci nie chcą aby ich hit trafił na PS3. Oj nie ładnie, nie ładnie. Ciekawe czy jak zaplanują wydać na X360/PC np. MGS4 (w sumie to leję na tą grę) to czy wy nie będziecie mieć nic przeciwko temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest też na Iksa? Nie wiedziałem bo zbytnio się takimi grami nie interesuję, ale nie zmienia to faktu, że PeeSowcy psioczyli pod tamtym newsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować