Zaloguj się, aby obserwować  
Kacapter

Jetix vs. fox kids

135 postów w tym temacie

witam. Jest to pierwszy temat na tej stronie więc nie zdziwcie się jak coś nie wypali.
A teraz do rzeczy jaka telewizja była lepsza fox kids czy jetix.
Moim zdaniem to ta pierwsz czyli fox kids.Słucham opini rodzicz a zarazem widza

20080523172542

20080523172613

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najlepsze? Mini Mini. :P A tak na serio to nigdy nie oglądałem jednej i drugiej telewizji, ale pamiętam jak u kolegi kiedyś ogladałem FK i mi sie podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 22:44, maciek.mucha napisał:

FoxKids RZĄDZI, ale na Jetix też są dwie czy jedna bajka fajna...


jaka? bo nie widze takowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fox Kids, na nim byly kreskówki od Marvela, które pochłaniałem w wolnym czasie, strata ich w J. dla mnie, jako fana tego uni. jest nie do przyjęcia ;) Jetix tak wiec nie oglądam już od dawna, mniejsza, że może wyrosłem, ale ta stacja stacza sie na dno i chyba chce je przebić... ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jetix to ciulstwo, lepiej było jak był Fox Kids, lepsze bajki i wogóle jakoś inaczej, bo kto z nas niepamięta ( Pokolenie dzieci Fox Kids ) takich hitów jak :
- Szalony Jack Pirat ;
-Gęsia Skórka ;
-Rodzina Adamsów ;
-Kleszcza
i wiele innych fantastycznych programów.Moim zdaniem powinno wrócić Fox Kids i bajki które były pokazywane na tym kanale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 19:56, KrzysiuKrólik napisał:

Jetix to ciulstwo, lepiej było jak był Fox Kids, lepsze bajki i wogóle jakoś inaczej,
bo kto z nas niepamięta ( Pokolenie dzieci Fox Kids ) takich hitów jak :
- Szalony Jack Pirat ;
-Gęsia Skórka ;
-Rodzina Adamsów ;
-Kleszcza
i wiele innych fantastycznych programów.Moim zdaniem powinno wrócić Fox Kids i bajki
które były pokazywane na tym kanale.


i The Simpsons:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem młody, to oglądałem Fox Kids, jak pojawił się Jetix to jakoś tak dziwnie się zrobiło... :P
Tak więc moim zdaniem Fox Kids był lepszy, miał to coś, czego Jetix nie ma i chyba już nie bd miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Fox Kids powinno wrócić, ach ten, Świat według Ludwiczka, Kleszcz, Spider-Man (na Jetix też jest, ae to juz nie to samo =P) Adamsowie. A nie jakieś Bo-bo-bo bo-bobo czy inne "anime" (cudzysłów dla tego, zę to i tak nie jest prawdziwee anime :)) Ten cały Dżetiks, to taki skate''owski się zrobił i w ogóle, taki inny, Foź był na prawdę dla dzieci, a nie jakieś seriale puszczaja typu H2O, czy małe dziecko będzie w ogóle tą bajkę rozumiało? Niedługo to się z tego zrobi Zigzap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować