Zaloguj się, aby obserwować  
Kacapter

Jetix vs. fox kids

135 postów w tym temacie

Echh, Jetix jest tak denną telewizja że aż zęby bola. Albo programy/kreskowki dla jakis barbie girls, albo nastoletnich zimali plus skastrowane japońskie kreskówki :/ Ile bym dal, żeby obejrzec sobie np.
- Świat wg. Ludwiczka
- Szalonego Jakca Pirata
- Kota IKa
- Simpsonów
- Spidermana
- Kleszcza
- Errie Indiane

Poprostu to były bajki kultowe i w większości fajne nawet dla dorosłych, to co teraz, to niegodne popłuczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee ja mam dopiero trzynaście lat ale dawno temu przestałem oglądać Jetix... Jedyne co tam było dobre to Naruto (póki zaczęli puszczać od początku), Król Szamanów (tak samo jak wcześniej od początku) i Galactik Football (teraz nie mam kiedy to oglądać gdyż obowiązki tzn. szkoła, nauka....). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że to Fox Kids się stoczył. Bo to jedna i ta sama stacja, tylko o nieco zmienionym image''u. Akurat w Polsce, dzięki Disney Channel jest teraz moda na cool młodzieżowe seriale i Jetix podjął rękawice. Dlatego teraz to taka bida. Ale polecam Transformers Animated który wkrótce pojawi się na Jetixie, może jest dla tej stacji jeszcze jakaś nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam kreskówek już, ale dalej mam z nimi kontakt poprzez brata, który ma 6 lat :)
Pamiętam Fox-kidz. To był mój ( zaraz po CN) ulubiony program. Bardzo ciepło wspominam tamte lata, kiedy byłem mały i oglądałem fox''a. Był klimat i były normalne, ciekawe i co najważniejsze inteligentne kreskówki które oglądało się z zapartym tchem.
Miały fabułe, miały akcje. To było coś. A Gęsia skórka po prostu wymiatała :P
A teraz? Miałem okazje zobaczyć jak to wygląda teraz.
moi drodzy, teraz kreskówki sa dla matołów! I rozwijają matołów. Co to? Chińskie walenie się po mordach. i tyle.
i to ma być kreskówka?
phi, wypraszam sobie. I w dodatku brzydkie to takie... Okropieństwo. I co z takich dzieci później wyrośnie?
My oglądaliśmy Scoobiego, a oni jakies bezsensowne walenie i krzyki. I co to ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda mam siostrzeńca który sie praktycznie wychował na POKEMONACH i teraz ma z mózgu sieczke.
Prawie cały dzień przesiedzi nad game-boy i gra w pokemony przeszedł już ją chyba z tysiąc razy ale jemu sie nie nudzi dzieki tej bajcie powoli przestał jeść chodzi mi o chleb i wyroby drobiowe.
Kiedy jak byłem mały nie było takiej bajki jak pokemony były normalne bajki typu reksio ;p
A dlaczego nei mogą wrucić Dragon Ball z sagi ????? tego nikt chyba niewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w tym pojedynku zdecydowanie wygrywa FOX KIDS. Na tym kanale leciały znakomite bajki, które za młodszych lat bardzo przypadły mi do gustu. Po przejściu na JETIX całość znacznie straciła nie ma już takich bajek jak Lucky Luke, Świat według Ludwiczka czy Dzieciaki z Klasy 402. Teraz, gdy tylko zerkam z ciekawości na Jetix widzę jakieś H20 i inne durne bajki i seriale. Szkoda, że ten kanał tak wiele stracił, bo kiedyś był do la mnie numer jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 20:21, Kraju92 napisał:

A ja mam pytanie techniczne. Otóż mam kablówkę Toyę i od kilku dni nie mam Jetixu, czy
Wy też tak macie?

Włącz auto-strojenie i powinno ci złapać :)
Jak byłem młodszy to też oglądałem Fox Kids :) Nie zapomne Simpsonów, Adamsów i innych :P Teraz już nie oglądam bajek bo wyrosłem a poza tym na Jetix nic nawet ze starego Foxa nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam oglądałem kiedyś Fox Kids ... a puzniej wprowadzili zmiane nazwy na Jetix . I tylko więcej głupich kreskówek dodali , mtobi - zgadzam sie z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 18:21, Manix69 napisał:

Dodaj jeszcze jedną zajebistą bajkę, która na CN leci. To Samuraj Jack. Ale jest to prędzej
bajka dla starszych...

Oglądałem wszystkie odcinki Samuraja Jack i powiem tyle że jest to najlepsza historia jaką dotąd oglądałem.Szacun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 14:59, Douzi napisał:

Dla mnie w tym pojedynku zdecydowanie wygrywa FOX KIDS. Na tym kanale leciały znakomite
bajki, które za młodszych lat bardzo przypadły mi do gustu. Po przejściu na JETIX całość
znacznie straciła nie ma już takich bajek jak Lucky Luke, Świat według Ludwiczka czy
Dzieciaki z Klasy 402. Teraz, gdy tylko zerkam z ciekawości na Jetix widzę jakieś H20
i inne durne bajki i seriale. Szkoda, że ten kanał tak wiele stracił, bo kiedyś był do
la mnie numer jeden.

Właściwie Jetix to to bzdury dla dziewczyn barbie''maniac.nie ma jak Fox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie teraz na Jetixie to lecą same pierdoły i nie ma nic ciekawego do oglądania. Zwłaszcza, że na rynku pojawia się coraz więcej tego typu programów jak Diseny Channel czy Nickleoden ( czy jak się to pisze ), które są całkiem niezłe to Jetix może za niedługo spaść w czeluść i zostać zapomnianym programem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 12:37, Douzi napisał:

Dokładnie teraz na Jetixie to lecą same pierdoły i nie ma nic ciekawego do oglądania.
Zwłaszcza, że na rynku pojawia się coraz więcej tego typu programów jak Diseny Channel
czy Nickleoden ( czy jak się to pisze ), które są całkiem niezłe to Jetix może za niedługo
spaść w czeluść i zostać zapomnianym programem.

Pierdoły takiego typy jak m.in. Power Rangers . Pamiętam jakie kiedyś świetne bajki można było oglądać ma Fox Kidsie , to były czasy , po prostu klasyka :) Simpsonowie , Iron Man , Spiderman i inne tego typu kreskówki to było coś :) Jeszcze o jednym bym zapomniał , Świat Według Ludwiczka , można było nieźle się pośmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 18:43, heaton 1992 bdg napisał:

> Dokładnie teraz na Jetixie to lecą same pierdoły i nie ma nic ciekawego do oglądania.

> Zwłaszcza, że na rynku pojawia się coraz więcej tego typu programów jak Diseny Channel

> czy Nickleoden ( czy jak się to pisze ), które są całkiem niezłe to Jetix może za
niedługo
> spaść w czeluść i zostać zapomnianym programem.
Pierdoły takiego typy jak m.in. Power Rangers . Pamiętam jakie kiedyś świetne bajki można
było oglądać ma Fox Kidsie , to były czasy , po prostu klasyka :) Simpsonowie , Iron
Man , Spiderman i inne tego typu kreskówki to było coś :) Jeszcze o jednym bym zapomniał
, Świat Według Ludwiczka , można było nieźle się pośmiać :)

To było to co można oglądać, a nie power rangers to bieda która leci od 50 lat w przeróżnych formach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 18:43, heaton 1992 bdg napisał:

Pierdoły takiego typy jak m.in. Power Rangers . Pamiętam jakie kiedyś świetne bajki można
było oglądać ma Fox Kidsie , to były czasy , po prostu klasyka :) Simpsonowie , Iron
Man , Spiderman i inne tego typu kreskówki to było coś :) Jeszcze o jednym bym zapomniał
, Świat Według Ludwiczka , można było nieźle się pośmiać :)

Mi się osobiście Spiderman nie podobał, często odcinki były robione "na siłę"...
Rangersi i inni walczący kostiumowcy nei wymagają chyba komentarza -> kicha i tyle... :P

"Odlotowe Agentki" były za to ciekawe xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 22:37, LTM napisał:

> Pierdoły takiego typy jak m.in. Power Rangers . Pamiętam jakie kiedyś świetne bajki
można
> było oglądać ma Fox Kidsie , to były czasy , po prostu klasyka :) Simpsonowie ,
Iron
> Man , Spiderman i inne tego typu kreskówki to było coś :) Jeszcze o jednym bym zapomniał

> , Świat Według Ludwiczka , można było nieźle się pośmiać :)
Mi się osobiście Spiderman nie podobał, często odcinki były robione "na siłę"...
Rangersi i inni walczący kostiumowcy nei wymagają chyba komentarza -> kicha i tyle...
:P

"Odlotowe Agentki" były za to ciekawe xP

To cie pociesze o odlotowe agentki jeszcze lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 22:37, LTM napisał:

> Pierdoły takiego typy jak m.in. Power Rangers . Pamiętam jakie kiedyś świetne bajki
można
> było oglądać ma Fox Kidsie , to były czasy , po prostu klasyka :) Simpsonowie ,
Iron
> Man , Spiderman i inne tego typu kreskówki to było coś :) Jeszcze o jednym bym zapomniał

> , Świat Według Ludwiczka , można było nieźle się pośmiać :)
Mi się osobiście Spiderman nie podobał, często odcinki były robione "na siłę"...
Rangersi i inni walczący kostiumowcy nei wymagają chyba komentarza -> kicha i tyle...
:P

"Odlotowe Agentki" były za to ciekawe xP

No bez jaj , to Ci się podoba ? Na pewno Spiderman był lepszy , choć gusta mogą się różnić . Niestety dawnego klimatu nie ma i nie trzyma praktycznie żadna już telewizja , która puszcz kreskówki , teraz to lecą po prostu słabe i komercyjne programy , ehh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 14:39, gto65 napisał:

To cie pociesze o odlotowe agentki jeszcze lecą

Hmm, to może jeszcze obejrze, zoacze czy za stary na to nie jestem xP
A nie wiesz czasem o której? xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 15:48, heaton 1992 bdg napisał:

No bez jaj , to Ci się podoba ? Na pewno Spiderman był lepszy , choć gusta mogą się różnić
. Niestety dawnego klimatu nie ma i nie trzyma praktycznie żadna już telewizja , która
puszcz kreskówki , teraz to lecą po prostu słabe i komercyjne programy , ehh ...

Nie wiem czy Jetix miał klimat, bo w sumie oglądałem go przez jakieś 2-3 miesiące i stwierdziłem, że po pierwsze owe bajki mnie nużą miast bawić a po drugie Jetix śmierdzi komerchą... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować