Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z wycieczką po redakcji CD-Action

182 postów w tym temacie

No szanowna redakcjo CDA. Trzymając za rękę (ogon?!) Kuca wchodzę do was. Tzn. zabieram się za oglądanie. W końcu coś na Gram.pl dla mnie. Oby więcej takich wycieczek...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, Smuggler to ta miła pani w okularach ;P. Albo jest tam, gdzie nie ma drzwi ^ A ogólnie fajny filmik, w końcu "przeszedłem" się po redakcji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, filmik jak najbardziej się udał :-)

Co prawda bodajże dwa lata temu w CD Action były zdjęcia redakcji, no ale dużo ich nie było. Lepiej zawsze obejrzeć film. Materiał filmowy jest bardzo fajny, wszystko udało Wam się nieźle pokazać. Jak widać redaktorzy i pracownicy w CD Action czas spędzają w bardzo fajnym miejscu, podobał mi się kącik rozrywki z konsolami ;-) Heh, a jak wchodziliście do sali konferencyjnej i Gregorius odpalił jakąś grę na PS3, to od razu poszedłem do pokoju, bo myślałem że mi brat coś włączył w mojej konsoli ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajowy materiał :)
CDA czytam od paru ladnych lat i byly tam zamieszczone artykuly z redakcji, ale zawsze to lepiej obejrzec material wideo ;)

tylko jedna rzecz mi nie pasuje... Czarny Iwan nie spal? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała redakcja, aż chce się pracować. A ile konsol :P Ciekawe czy w następnym filmie zobaczymy wkońcu Smugglera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łee, a podobno w drzwiach były miotacze ognia, jak to Smugg kiedyś pisał. Swoją drogą pewnie w ostatniej chwili ukrył się gdzieś w szafie. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle tam mają :). I Zgadzam się z Sad Statue. Smuggler jest pewnie tam gdzie nie ma drzwi, albo akurat leżał pod lodówką kiedy ją filmowali i zjechali na dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że 3/4 redakcji była w terenie podczas kręcenia reportażu. Tak bardzo chciałem zobaczyć Elda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 18:30, olki77 napisał:

Bardzo fajny filmik :D A już myślałem że sami pojechaliście do Wrocławia :D


Pojechaliśmy, pojechaliśmy, jak dobrze się przyjrzysz, to dostrzeżesz wstawionego analogowo Plushaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak na pierwszą część świetnie ,szkoda tylko że tak wiele osób wyjechało w delegacje choć miejmy nadzieję że część kolejna poświęcona wywiadowi będzie w pełni kompletna w całą ekipę CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie się doczekałem tego artykułu. 3 dni czekania na około 5 minutowy filmik, ale i tak było warto. Zdjęcia z redakcji, które co pewien czas pojawiają się w CDA to nie to samo co materiał filmowy (redaktorzy są tacy bardziej żywi :P).
Teraz część właściwa komentarza:
Może zacznę od początku czyli umiejscowienia redakcji. Wrocław - jedno z piękniejszych miast w Polsce, ma ten swój "czar". Kiedy raz się tam było chce się tam zamieszkać (szkoda, że te mieszkania takie drogie :/). No cóż... Mam wrażenie, że sama redakcja dzieli się na dwie części. Część robocza oraz druga "bardziej oficjalna". Wszystkich fanów CDA raczej bardziej interesuje ta pierwsza i dlatego tylko tą skomentuję. Jak każde miejsce pracy najpiękniej nie wygląda... biurka niektórych z redaktorów są ładnie pozawalane przeróżnymi przedmiotami. Szkoda, że w czasie kręcenia filmu tak mała część ekipy była w redakcji, bo strasznie tam pusto. Kąciki relaksacyjne to po prostu coś wspaniałego! Dla graczy to "miejsce-raj". Hmm, o kuchni można napisać jedynie tyle, że redakcja restauracją nie jest... Następne pomieszczenie czyli toaleta. Najciekawsze są tam drzwi, których podobno nie ma, a tak na prawdę za nimi znajduje się zakneblowany Smuggler, którego trzeba było gdzieś przetrzymać na czas "wycieczki".
Oj! Troszkę się rozpisałem, więc na zakończenie pytanie: Skąd Qn''ik wziął tą koszulkę z Vice City?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Filmiki coraz bardziej się udają ekipie gram.pl. Bardzo fajny filmik jakby jeszcze Qnik się tak nie jąkał. Przyznać też trzeba, ze ta redakcja wygląda prawie jak jakaś villa. Normalnie luksus na maksa mają. Komentarz odnośnie zawartości lodówki też mi się podobał. Czekam na kolejną część, bo w końcu był napis "c.d.n." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować