Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z wycieczką po redakcji CD-Action

182 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2008 o 07:36, Budep napisał:

Fajne. Ciekawi mnie tylko , co tam było w WC , te drzwi na których pisało "Tu nie ma
Drzwi" itd :P Również jak pokazywali od srodka lodowke , i jak kamerka zjechala na dól
pisalo "Tu nic nie ma" , ciekawe co oni tam trzymaja :P


Co do tej lodówki to pewno trzymają tam jakieś wspomagacze. :D (czyt. browary, szampany i napoje winopodobne jabłkowo-miętowe). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie bylo Smugglera ;p. Film super i mozna bylo sie posmiac z niektorych rzeczy jak (lodowka, "tu nie ma drzwi" albo z fajnym plakatem pod napiskiem "???";] itd. itp.) Oby tak dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe fajny filmik. Komentarz na temat zawartości lodówki najlepszy. :D
Ogólnie to wyobrażałem sobie trochę inaczej ta redakcję. Jakoś tak bardziej.. hmm.. chaotycznie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik dla mnie bardzo przeciętny, prowadzący zdawał się być nie zadowolony ze swojej roli. W redakcji moim zdaniem było specjalnie (i tak jakoś sztucznie) wysprzątane na potrzeby filmu. Odniosłem wrażenie że przewodnik po redakcji został ukarany tym że musiał Nas po niej oprowadzać, nie przyłożył się a monolog prowadzony był bez wcześniejszego przygotowania na poziomie gimnazjalisty. Ale na szczęście kilka rodzynków w filmie też się znalazło. Większość osób wciąż używa monitorów CRT co mnie bardzo cieszy tym bardziej że posiadam ten sam model LG który pojawił się w filmie. Pisuar - mówiąc krótko żal i nie wierze w to i to był na bardzo niskim poziomie żart "szczyn". Nie wiem kto Ci kazał założyć taką obciachową koszulkę jak już byś założył IV byś był bardziej na czasie. Ogólnie to obijacie się w tej redakcji do roboty (nie licząc kochanych pań) !! Co do lodówki się nie wypowiadam bardzo podobnie jak u mnie :D. Te karteczki jakoś do mnie nie przemówiły i nie zrobiły takiego wrażenia jak na innych. Przejścia w filmie całkiem spoko trzymają dobry poziom. Czekam na następny odcinek a powinny się w nim znaleźć krótkie rozmowy z "gwiazdami" redakcji zaglądania do szuflad i dysków twardych i no pokazanie jak wygląda na prawdę biurko podczas pracy, zaciekawiły mnie jak dokonujecie zmian w swoich tekstach też można by to jakoś pokazać krótko jak powstaje recenzja gry. To musi być z pompą bo to był materiał dla dzieci ale człowiek pełnoletni bardzo mało odnajdzie w tym materiale dla siebie gatunek krów - zal może dla bydła wystarczy ale nie dla homo sapiens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 10:03, Jankes17 napisał:

ciach


popieram w 100%, oprowadza na siłe i do tego te żarty z najnizszej polki (jedzenie, toaleta), myslalem ze bedzie cos bardziej profesjonalnego... podsumowujac ten filmik jest o niczym, pokazywanie pustych kompow, a jak juz ktos cos robi to najwyzej pomacha do kamery - i tyle widzielismy z tego co robi... slabo slabo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Redakcja jak redakcja :) Od żartów jest szmugler pozatym nie wymagajmy żeby redaktorzy byli komikami

A muzyke tworzył ich redakcyjny kolega:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/ EDIT: do Jankes17
Popieram.
Czy zauważyliście, że Qn''ik w ogóle się nie śmiał, a nawet nie zarechotał? To potwierdza, że został zmuszony do prezentacji...

Tak w ogóle, to było tam jakieś słowo o Smugglerze? Więc się po części okazuje, że ktoś w redakcji gra na dwie osoby... :O
EDIT: Teraz odpowiedzi się już psują na tym forum, ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy materiał. Miło się oglądało, szkoda tylko że nie było niektórych redaktorów.
Fajny pomysł gramu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jedno główne ''ale'' - po co mu ten mikrofon jak prawie w ogóle do niego nie gada, może jeden raz coś słychać lepiej a tak to mikrofon pół metra od jamy ustnej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mi się podobało, miło było zobaczyć redakcję od środka, ale trochę zbyt chaotyczne ujęcia były, chętnie bym ujrzał pomieszczenia, biurka z dalszej odległości, a nie ciągle 30 cm od i nie można się do końca połapać gdzie co stoi, gdzie co leży. No i brak redaktorów, a ci co byli to tylko pomachali najwyżej, no i CormaC zarósł, biedny chłopak :P A za tymi drzwiami których nie ma schował się Smg (kiepski joke haha). No i mogli pokazać jak Czarny Iwan pakuje, albo gra w My Little Pony: The Game ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować