Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z wycieczką po redakcji CD-Action

182 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2008 o 14:49, lama123 napisał:

EeEeee?
Nawet połowy redakcji nie wymienił qń 0o
Co tak pusto ?
Materiał średni :(

Wiesz, redaktorzy tam nie siedzą po to, żeby ich podziwiać. Włącz też głośniki, Q''nik coś mówi i tłumaczy nieobecność redaktorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 14:56, Madoc napisał:

> EeEeee?
> Nawet połowy redakcji nie wymienił qń 0o
> Co tak pusto ?
> Materiał średni :(
Wiesz, redaktorzy tam nie siedzą po to, żeby ich podziwiać. Włącz też głośniki, Q''nik
coś mówi i tłumaczy nieobecność redaktorów :)

Wow ameryki nie odkryłeś ;)
Tylko zobacz że nie ma nawet połowy redaktorów WYMIENIONYCH....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2008 o 15:28, lama123 napisał:

Wow ameryki nie odkryłeś ;)
Tylko zobacz że nie ma nawet połowy redaktorów WYMIENIONYCH....

jak to wymienionych? kogo nie ma tego nie ma, kto jest ten jest (wszystkie prawa do tego stwierdzenia zastrzeżone)
ale racja, drugi reportaż by się przydał, gdy będzie więcej redaktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Wykorzystanie muzyki zespołu w którym gra CormaC (żeby nie powiedziec "Zespołu CormaCa") jest ciekawym akcentem niemniej dodawanie tej muzyki do filmu wydawało mi się nieco bezsenwowne. Generalnie ciekawy materiał... a tak przy okazji... co było w słoikach(w lodówce we fragmencie tu nie ma nic ciekawego)? mózg Smugglera czy ogórki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląd redakcji jest dokładnie taki, jakiego się spodziewałem. Każdy ma jakąś rolę, możliwy czas relaksu. Nie jest tłoczno, atmosfera jak najbardziej sprzyja pracy (przynajmniej tak to wyglądało na filmiku). Ehhh, jak ja chciałbym w takiej (niekoniecznie w tej ;)) redakcji pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee lipa większości ekipy nie było (w tym Smugglera :/ ). Ale i tak fajnie było zobaczyć w jakich warunkach powstaje najlepsze czasopismo o grach z które czytam od tylu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO filmik średni. Takie coś powinno być nagrywane w czasie, gdy w redakcji jest większość recenzentów i reszty ekipy, byłoby ciekawiej. A tak Qn''ik tylko oprowadził i "do widzenia". Mam nadzieję że jeszcze kiedyś pokażecie redakcję CDA od kuchni, bo to, przynajmniej dla mnie, ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik średni. Ucieszyłem się gdy zobaczyłem ten temat ale po obejrzeniu filmu się rozczarowałem, mógłby być lepszy choć i tak nie jest zły. Gram.pl ma fajny filmik początkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 17:14, MadeinHell napisał:

No proszę. Wykorzystanie muzyki zespołu w którym gra CormaC (żeby nie powiedziec "Zespołu
CormaCa") jest ciekawym akcentem niemniej dodawanie tej muzyki do filmu wydawało mi się
nieco bezsenwowne.

Czemu ? Jak dla mnie było to miłe dla ucha, a i zawsze to jakaś reklama :> Zainteresuję się tym zespołem, bo to co przygrywało w tle mi sięspodobało ;) CormaC rulezz (taki docwip :P)

>Generalnie ciekawy materiał... a tak przy okazji... co było w słoikach(w

Dnia 24.05.2008 o 17:14, MadeinHell napisał:

lodówce we fragmencie tu nie ma nic ciekawego)? mózg Smugglera czy ogórki? :)


Rzeczywiście, przez chwilę widać jakieś słoiki, po czym zostają zakryte przez napis. Może to miałbyć taki żart ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu mam chwilkę wolnego żeby obejrzeć materiał i ocenić. Więc tak, powiem od razu że materiał jakiś bardzo extra nie jest ale to kawał całkiem przyzwoitej roboty jakby na to nie patrzeć. Co prawda niektóre rzeczy dotyczące redakcji już znałem wcześniej czy to z CDA czy bonusów czy AMaga ale miło było zobaczyć redakcję od środka na filmiku. Qn''ik spisał się raczej dobrze ale też miałem podobne odczucia jak inni że robił to z musu niż z przyjemności, trochę się chyba stresował ale kto by zachował do końca zimną krew na jego miejscu ... xD. Na to że ujrzę SMG zupełnie nie liczyłem bo już mam dawno za sobą tę manię "kim jest SMG" wszak Smuggler nie istnieje ;P ( joke ). Smugg to niejako jeden z symboli CDA ( a na pewno symbol i łącznik pomiędzy czytelnikami - w końcu praca nad AR do czegoś zobowiązuje ;D ). Materiał ogólnie ciekawy, trochę szkoda że ekipę "wywiało" w teren ale dobre i to. Co do redakcyjnego sprzętu ... mmmm ... też bym chciał mieć takie sprzęciory w domu. :D A i ciekawe dlaczego ominięto w materiale sekretariat i Panią Dominikę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co wam chodzi z tym Smugglerem? Jego tożsamość chcą poznać głównie spragnieni zemsty antyfani, którzy najchętniej by mu kazali patrzeć na ich dyktanda (straszne tortury!)... Więc to, że chcecie zobaczyć jego twarz coś mi mówi niedobrego...

To czyste biurko na bank należy do Smuga. No i jeszcze za jego plecami plakat z gołą babą(TM), hehe...

Ciekawe gdzie DOKŁADNIE wyjechali Al, Hut, gem i Smuggler.

A gdzie Wania?:)

Wiem dlaczego ten PiSuar nie działa: to sPiSek antyfanów z układu(TM)!!!:)

Na biurku Czernego Iwana leżała gierka dla dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 21:22, Sephirath napisał:

hehe, w końcu obejrzałem. Ekstra :D

Ale biurka Smugga nie było ;)

No jak nie? A machający victorią Mac Abra, to niby kto? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... :). Film być może by wypalił, gdyby zajrzeć do redakcji w czasie, kiedy większość ze znanych czytelnikom postaci byłaby w siedzibie pisma. Można sobie było darować również widok pisuaru. Mam wstawić na forum zdjęcie własnej ubikacji? Czy kogoś to zainteresuje? Czy kogoś podnieca widok pisuaru nawet, gdy pochodzi z redakcji CDA?

I z innej beczki: czy podobna akcja "poznaj bliżej pismo, które czytasz" przewidziana jest również dla innych liczących się polskich pism o grach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować