Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z wycieczką po redakcji CD-Action

182 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2009 o 13:15, Kradziej napisał:

Od kiedy CDA to najwieksze polskie pismo o grach?


Od dawna , nawet bardzo dawna.

Ludzie co wy macie z tym Smugglerem , każdy o niego pyta . To normalny człowiek wykonujący swoją pracę , i odpisujący na wasze głupawe listy. Po co ma sie ujawniać ? Żeby ktoś na ulicy go zobaczył i powiedział : "To on zjechał mój list w AR , jak ja go nie lubię - dzwoń po chłopaków".
Wielu ludzi nie znacie , i wcale nie ciekawią was jak wyglądają. Tylko ta jedna osobowość nie daje wam spokoju.
Ja osobiście podziwiam pracę włożoną w tworzenie CDA bo to kawał dobrej roboty , i niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 13:15, Kradziej napisał:

Od kiedy CDA to najwieksze polskie pismo o grach?


Od momentu, gdy konkurenci skarłowacieli, aż w końcu padli (największe pod względem nakładu i sprzedaży oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha :P Nie wiem czemu, ale zawsze myślałem, że Q''nik jest.. starszy xD Nie wiem czemu XD
Fajny klip - kolejny odcinek MTV Cribs? ;>
Redakcję też trochę inaczej sobie wyobrażałem.. Bardziej jak w Dilbercie - boxiki, powaga.. a tu naprawdę spoko miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz, po pół roku czekania, można zauważyć właściwy sens tego filmiku. ;) Mam jednak nadzieję, że na kolejne części filmików o CDA, nie trzeba będzie czekać aż tak długo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

""Żeby ktoś na ulicy go zobaczył i powiedział : "To on zjechał mój list w AR , jak ja go nie lubię - dzwoń po chłopaków".""

to mnie rozwaliło xD haha

No kurdę materiał super : czekam na następny :) Świetna praca redaktorów widzę :) a smugglera ni ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 13:41, mist`shoo napisał:

> Od kiedy CDA to najwieksze polskie pismo o grach?

Od dawna , nawet bardzo dawna.

No to chyba przespałem to "dawno".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 09:22, Kradziej napisał:

> > Od kiedy CDA to najwieksze polskie pismo o grach?
>
> Od dawna , nawet bardzo dawna.
>
No to chyba przespałem to "dawno".


Czeba tez powiedziecz, ze ten magazin jest bardzo znani tez poza Polska. Dlatego tez CD-Action ma czasami jako pierwszi na swiecie (albo jeden z pierwszich) jakis interview albo okazje pograc jakas gre. Np: LotR: Mines of Moria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gazetke CD ACtion dokładnie z 7 lecia CD ACTION i tam wlasnie byl taki opis zaspojleruje ze akwarium to ta budka z ochroną jak pamietam przy wejsciu XD ale nie pamietam dawno to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik, ale nie jestem aż tak wniebowzięty, bo juz tam raz byłem. Wpuścili mnie chyba tylko dlatego, że miałem pizzę, ale i tak było miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 00:07, 1096 napisał:

ten temat ma ponad 2 lata, nie odświeżaj starych tematów :/


Od upominania użytkowników są Moderatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 00:46, Wojman napisał:

Od upominania użytkowników są Moderatorzy.



Nie przesadzasz ?
Chyba tez od tego są userzy którzy są tu od startu tego portalu [i po to są chyba statusy określające staż usera], żeby zwrócić innym uwagę nieprawdaż ?
Gdyby nie takie uwagi userów [których i ja kilka rzuciłem nie raz bo na gramie archeologów nie brakuje] forum było by zasyfione a ty byś nie wiedział za co się złapać.

Uprawnienia niektórym chyba powoli walą na "posępny czerep", trochę zdrowego rozsądku kolego Wojmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2011 o 00:54, Wojman napisał:

Degrad -1 za spam.


No teraz to już naprawdę przesada.
A gdzie niby miałem ci zarzucić moja uwagę ? Na formularz kontaktowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować