Zaloguj się, aby obserwować  
PlushowyMisio

Age of Conan vs. World of WarCraft

265 postów w tym temacie

/.../

Z jednej strony rozumiem to co piszesz, ale z drugiej- chyba nie spotkales sie jeszcze z inwazja Tibijczykow, ja rozumiem ludzi, ktorzy od polskich serwow uciekaja. Sam w gw gram na angielskich, albo international bo na polskich takie szopki czasem, ze masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lordfett

"Rewolucji w polu MMOnie widać...
Może nadzieją jest świat Warhamca? :D"

no z tego co się orientuję i czytam o beta testach, samej grze, oglądam na filmikach...nie masz na co liczyć :P
Ludzie już zaczęli się łapać w pułapkę - szukają coraz to nowych MMO, bo w każdym po kolei im czegoś brakuje, niestety jest to błędne założenie. I nierozsądni są ci, którzy liczą, że WHO czy Aion coś zmienią.

@sumisu

"jesli ktokolwiek decydoje sie na gre na serverze PvP niech nie placze na forach , whipach i czymkolwiek jeszcze ze go bija , kampia itd. itp. bo to jest poprostu zenujace, jesli chcesz grac aby muc sobie mordowac postacie innych ludzi na wszystkich krainach a nie tylko mini game to przygotoj sie na to ze i TY bedziesz ginac MASOWO jesli latasz samemu!!!"

heh, /signed ;)
Nie ma nic złego w spontanicznym PvP ;) Irytujące jest jak jak ktoś robi griefganking, no ale od czego ma się właśnie znajomych?:) I znowu tak źle z tym masowym ginięciem nie jest - rzadko spotykam się z tym, że w lokacji w której lvluje ktoś na podobnym lvlu mnie atakuje. Ludzie jednak też się boją i są sprytni na tyle by domyślić się, że skoro mnie zabili to prawdopodobnie zaraz wrócę i będę chciał się zemścić ;]


@Budo

Wiesz, na grubszą metę może to być przecież zabawne. Ze mnie jest dowcipny chlopak i nie widzę powodu by czasem sprytnie "kogoś nie pojechać" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeee ja sobie kupiłem następny pre paid i zaczynam grać w WoWisko :P
Ale jak AOC wyjdzie po polsku już, to sorry WoWi zdradzam Cię ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 06:43, lordfett napisał:

Próbowałem WoWa, odrzucił mnie po kilku miesiącach grania. Gra nie trafiła do mnie zupełnie
;/


Po kilku miesiącach? To znaczy że jednak musiałeś przez jakiś czas za nią płacić i uznawałeś że gra jest tego warta. Ja też nie uważam WoWa za ósmy cud świata, ale niektóre rzeczy mi się w nim podobają i chociaż nie jest idealny, nie znalazłem jeszcze lepszego.

Dnia 18.06.2008 o 06:43, lordfett napisał:

Obecnie klecę kasę na nowy sprzęt. Gdy wyjdzie polska wersją AoC, spróbuję i jej. A na
razie, z tego co widzę, świat Conana małe ma szansę na dłuższe przyciągnięcie mnie do
siebie... Rewolucji w polu MMO nie widać...


Ja, po tym co przeczytałem tutaj, nie mam zamiaru w ogóle dawać mu szansy. Z tego co czytam gra wydaje się mierna, a jej wydawcom bliżej do amatorów. Żal by mi było wydawać pieniądze nawet na klienta, gdyby sama gra była darmowa.

Dnia 18.06.2008 o 06:43, lordfett napisał:

Może nadzieją jest świat Warhamca? :D


O, to to. Warhammer może nas uratować, chociaż też nie wszystko się w nim zapowiada cudownie. Choćby to, że każda rasa ma tylko po cztery klasy według tych samych archetypów. Jak dla mnie nie musi robić żadnych rewolucji. Niech po prostu okaże się dobrą, solidną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warhammer nie różni się jakoś szczególnie od WoW''a, może poza tym, że nie ma paskudnie infantylnej grafiki. W dużej mierze jest to to samo co WoW, w innej oprawie. Trochę odmiany może wnieść Aion i GW2. Ale tak naprawdę już istnieje trochę MMO opierających się na innych założeniach niż WoW i oferujących inny typ rozgrywki. Z tych bardziej znanych GW, Tabula Rasa, EVE. Jednak jeżeli coś miałoby odebrać WoW''owi jakąś część klienteli, to największe szanse na to ma coś podobnego, czyli WHO. Chyba, że spora grupa wowowców nagle dojrzeje i znudzi się grindem.

Sądząc po filmikach AoC wygląda bardzo ładnie, ma też za sobą potencjał bardzo interesującego świata i kilka ciekawych pomysłów. Chociaż osobiście nie miałem zamiaru kupować tej gry [jedna gra na abonament (TR) mi wystarczy, a gdybym miał rozważać kupno następnej byłby to Aion] zasmuciły mnie doniesienia o tym, że została wypuszczona w tak niedopracowanym stanie. Przełamanie monopolu WoW wszystkim wyszłoby tylko na dobre. Nie ma jednak powodu zakładać, że istniejące błędy nie zostaną naprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 13:55, pkapis napisał:

> Próbowałem WoWa, odrzucił mnie po kilku miesiącach grania. Gra nie trafiła do mnie
zupełnie
> ;/

Po kilku miesiącach? To znaczy że jednak musiałeś przez jakiś czas za nią płacić i uznawałeś
że gra jest tego warta. Ja też nie uważam WoWa za ósmy cud świata, ale niektóre rzeczy
mi się w nim podobają i chociaż nie jest idealny, nie znalazłem jeszcze lepszego.

> Obecnie klecę kasę na nowy sprzęt. Gdy wyjdzie polska wersją AoC, spróbuję i jej.
A na
> razie, z tego co widzę, świat Conana małe ma szansę na dłuższe przyciągnięcie mnie
do
> siebie... Rewolucji w polu MMO nie widać...

Ja, po tym co przeczytałem tutaj, nie mam zamiaru w ogóle dawać mu szansy. Z tego co
czytam gra wydaje się mierna, a jej wydawcom bliżej do amatorów. Żal by mi było wydawać
pieniądze nawet na klienta, gdyby sama gra była darmowa.

> Może nadzieją jest świat Warhamca? :D

O, to to. Warhammer może nas uratować, chociaż też nie wszystko się w nim zapowiada cudownie.
Choćby to, że każda rasa ma tylko po cztery klasy według tych samych archetypów. Jak
dla mnie nie musi robić żadnych rewolucji. Niech po prostu okaże się dobrą, solidną grą.


Nie spróbujesz nie zobaczysz na własne oczy, że aoc dla niektórych jak i dla mnie jest bardzo fajna grą, ale jeśli jesteś fanem wowa to nie masz czego w aoc szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat kompletnie bezużyteczny (przynajmniej na razie). Age of Conan dopiero się rozkręca, WoW króluje przez dobre 3 lata... Jestem w tej sprawie neutralny ale po moim młodszym bracie widzę, że AoC jest naprawdę zabugowany ;P. "Gdzie mi tu machasz nożykami asasynie?!", "zobacz tego noob''a!" - jego ciągłe monologi mnie dobijają... MMORPG''i sprawiają, że jako dorosły człowiek, zachowuje się on jak pryszczaty nastolatek (mają wyraźnie zły wpływ). Za grami tego typu nie przepadam, aczkolwiek spędziłem troszkę czasu przy WoW. Muszę powiedzieć, że bardzo dużo ludzi sprawia wrażenie 10-letnich "baboli". Po około tygodniu odszedłem - po prostu nie wytrzymałem... Natomiast Conan to klasyk. Bo któż nie oglądał Conana Barbarzyńcy czy Czerwonej Sonji lub nie czytał opowiadań R.E. Howarda? Z licznych trailerów/filmików można łatwo wywnioskować, że to gra dla ludzi pełnoletnich - krwawa, widowiskowa walka, mroczny świat itp. Jeśli hipotetycznie miałbym płacić za granie w MMORPG to tylko i wyłącznie AoC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie mam kompa z wymaganiami:
1gb ramu
karta graficzna geforce 7300 LE
procesor intel pentium 2 rdzeniowy po 2,6ghz czyli 5,2 ghz
internet neostrada tp 512 kb/s
i mam pytanie czy beda lagi w aocu czy lepeij sobie odpuscic i zagrac w wowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

age of conan ci zadziała ale na niskich ustawieniach ale jak bym kupił wowa bo będzie nowy dodatek i prawie nie ma problemów technicznych ja mam age of conan i nawet nie moge sie zalogowąc k...a jaka h......a gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak niecierpię WoW-a, tak zafascynowałem się AoC, aczkolwiek sprzętu kupować specjalnie dla niej nie zamierzam. Poczekam jak wyjdzie na Xbox360, jeśli wogóle twórcy mają coś takiego na myśli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 16:59, dobry2 napisał:

age of conan ci zadziała ale na niskich ustawieniach ale jak bym kupił wowa bo będzie
nowy dodatek i prawie nie ma problemów technicznych ja mam age of conan i nawet nie
moge sie zalogowąc kurwa jaka hujowa gra


Po pierwsze dziecko drogie odzywaj się ładniej. Po drugie przez ostatni patch były problemy z serwerami naprawione już następnego dnia, tak, że wczoraj raz na cały dzień zdarzyło mi się dostać DC... wystarczy czytać komunikaty w luncherze a nie bluzgać bo nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 16:59, dobry2 napisał:

age of conan ci zadziała ale na niskich ustawieniach ale jak bym kupił wowa bo będzie
nowy dodatek i prawie nie ma problemów technicznych ja mam age of conan i nawet nie
moge sie zalogowąc k...a jaka h......a gra

przekleństwa nie są tu tolerowane, ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 17:15, Leslaw555 napisał:

Tak jak niecierpię WoW-a, tak zafascynowałem się AoC, aczkolwiek sprzętu kupować specjalnie
dla niej nie zamierzam. Poczekam jak wyjdzie na Xbox360, jeśli wogóle twórcy mają coś
takiego na myśli ;]


To miłego czekania dobry rok życzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 17:56, Bambusek napisał:

To miłego czekania dobry rok życzę ;]


Dziękuje bardzo :P Aczkolwiek teraz chyba zakupię nowego PC-ta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko w związku z abonamentem do AoC . Nigdy nie miałem styczności z płaceniem abonamentu za grę w internecie. Może mi ktoś wytłumaczyć na czym to polega ? Ile się płaci, jakimi sposobami można płacić, dużo jest gmerania w zarejestrowaniu się, i wszytko co z abonamentem jest z wiązane. Byłbym bardzo wdzięczny forumowiczowi, który by mi to wszystko wytłumaczyć. I jeszcze jedno, czy gra potrzebuje komputera podłączonego do słońca, żeby ładnie wyglądać ? Z góry dzięki .. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaty standardowo - karty pre-paid, można kartą kredytową (VISA z CIty Banku działa na pewno, sprawdzone). Rejestracja bezproblemowa, chociaż musisz podać numer karty kredytowej i tak, nawet jeśli potem będziesz pre paidami zasilał konto.

Co do wymagań - brat ostatnio kupował nowego kompa całego to 500 watowy zasilacz, Core Duo Guad, GF 9600, 4 GB pamieci (wykrywane 3,25 GB - limit Win XP). Gra działa na maks detalach bez przycinki, spowolnień, kaszlu. 2500 zł razem z padem logitecha na to wyłożył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 18:23, Bambusek napisał:

Opłaty standardowo - karty pre-paid, można kartą kredytową (VISA z CIty Banku działa
na pewno, sprawdzone). Rejestracja bezproblemowa, chociaż musisz podać numer karty kredytowej
i tak, nawet jeśli potem będziesz pre paidami zasilał konto.

Co do wymagań - brat ostatnio kupował nowego kompa całego to 500 watowy zasilacz, Core
Duo Guad, GF 9600, 4 GB pamieci (wykrywane 3,25 GB - limit Win XP). Gra działa na maks
detalach bez przycinki, spowolnień, kaszlu. 2500 zł razem z padem logitecha na to wyłożył.


A w jakiej rozdziałce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować