Zaloguj się, aby obserwować  
PlushowyMisio

Age of Conan vs. World of WarCraft

265 postów w tym temacie

Ja AoC życzę jak najlepiej chociaż sam już w niego nie gram i nie chodzi tutaj o ilość błędów ale o bardzo powolny czas ich naprawiania... i o Huntera xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem world of warcraft bez wątpienia nie ma szans z age of conan, to tylko kwestia czasu.
Niewiem czy ktoś pamięta jak zaczynał WOW.....
Owszem, AOC ma sporo błędów, ale to wszystko zostaje ciągle poprawiane i patchowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 18:46, kal2008 napisał:

Moim zdaniem world of warcraft bez wątpienia nie ma szans z age of conan, to tylko
kwestia czasu.
Niewiem czy ktoś pamięta jak zaczynał WOW.....
Owszem, AOC ma sporo błędów, ale to wszystko zostaje ciągle poprawiane i patchowane.


doskonale pamiętany przy age of conan dało się po ludzku grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, w każdej grze na początku są błędy, ale w Age of Conan jest ich po prostu masa, do tego dochodzą jeszcze "puste" patche, gigantyczny rozmiar i brak zajęć na end-game. AoC byłby naprawdę najlepszą grą MMORPG, gdyby się tym nie pogrążał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem WoW wygra pod każdym względem. Wystarczy zobaczyć jak traktuje Funcom graczy. Wolno dodaje update, naciąga ich tylko na kase. Blizzard robi wszystko perfekcyjnie. Funcom dla przykładu Polskim graczom odmówił serweru PvP przy czym reklamy Conana są skoncenrtowane na ... PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 22:20, mstoprocent napisał:

Moim zdaniem WoW wygra pod każdym względem. Wystarczy zobaczyć jak traktuje Funcom graczy.
Wolno dodaje update, naciąga ich tylko na kase. Blizzard robi wszystko perfekcyjnie.
Funcom dla przykładu Polskim graczom odmówił serweru PvP przy czym reklamy Conana są
skoncenrtowane na ... PvP.


Jaka marna prowokacja, na lepszą kolegi nie stać?

Dobrze pamiętam tę "perfekcję" Blizarda z okresu kiedy WoW zaczynał. Bardzo "podobały" się mi problemy z logowaniem i lagi, przez które nie można było grać. I pełne "współczucia" odpowiedzi na skargi od Blizarda.

A Funcom nie "odmówił" graczom niczego - od początku wiadomo że serwer PvP będzie, o ile będą chetni gracze, którzy kupią polskią wersję (lub przeniosa się na nią). Tyle że krzykacze postujący na forach nie potrafią np. napisać oficjalnej petycji, tylko wolą pomstować. Podaj oficjalną informację że polskiego serwera PvP w ogóle nie będzie, albo naucz się co znaczą słowa których używasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz ze mnie. Oficjalna informacja mówiła o beta serwrze PVE a nie o serwerze głównym.
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;igtv,1531,2;core.html
Krooger: - "Czy Polscy gracze będą mogli grać z Angilkami ?"
Erling Ellingsen : "Nie. Polscy gracze będą grali na swoich własnych serwerach PvE i !PvP! w Polsce.

Ilu graczy wie o tym, że dostaną okrojoną grę? Nie dosyć, że o wiele droższa gra to jeszcze okrojona. Nie chodzi zresztą o to, że będzie PvE wersja. Chodzi o ukrywanie tego faktu przez CDP/Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 22:18, mstoprocent napisał:

Ilu graczy wie o tym, że dostaną okrojoną grę? Nie dosyć, że o wiele droższa gra to jeszcze
okrojona. Nie chodzi zresztą o to, że będzie PvE wersja. Chodzi o ukrywanie tego faktu
przez CDP/Gram.pl


To, że nie ma o tym wzmianki w reklamach [to chyba logiczne?] nie znaczy, że ów fakt skrzętnie ukrywa - wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 22:18, mstoprocent napisał:

Chyba żartujesz ze mnie. Oficjalna informacja mówiła o beta serwrze PVE a nie o serwerze
głównym.


Jaki znów "serwer główny"??? Ja znam serwery AoC: PvP, PvE, PvP-RP i PvE-RP, ale o żadnym "głównym" jakoś nie słyszałem ... Która dokładnie oficjalna informacja to niby mówiła? Bo w tej:

http://www.gram.pl/news_8g7gG,u0_Age_of_Conan_wywiad_o_przyszlosci_planach_i_polskiej_wersji_gry.html

zarówno Erling Ellingsen (wypowiadający się z ramienia Funcomu) jak i Paweł Feldman (mówiący za CD Projekt) powiedzieli że będą polskie serwery PvE i PvP, tyle że PvE wystartuje pierwszy (to mówił już tylko Feldman).


Dnia 14.01.2009 o 22:18, mstoprocent napisał:

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;igtv,1531,2;core.html
Krooger: - "Czy Polscy gracze będą mogli grać z Angilkami ?"
Erling Ellingsen : "Nie. Polscy gracze będą grali na swoich własnych serwerach PvE i
!PvP! w Polsce.

>

Dnia 14.01.2009 o 22:18, mstoprocent napisał:

Ilu graczy wie o tym, że dostaną okrojoną grę? Nie dosyć, że o wiele droższa gra to jeszcze
okrojona. Nie chodzi zresztą o to, że będzie PvE wersja. Chodzi o ukrywanie tego faktu
przez CDP/Gram.pl



Aha, widzę że kiedy kolega jednej teorii spiskowej nie może udowodnić, to wyskakuje z następną. No więc w wywiadzie do którego ja podałem link, a który to wywiad nota bene jest o nieco ponad trzy tygodnie wcześniejszy od tego który "cytuje", wyraźnie mowa jest o oddzielnych polskich serwerach i polskim abonamencie. Co więcej w tej wypowiedzi:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=44284&pid=36

pochodzącej z komentarzy do tego właśnie wywiadu pracownik CD Projekt wyraźnie mówi, że nie będzie można grać na serwerach EU za pomocą polskiego klienta gry.

Więc po pierwsze CD Projekt/gram.pl niczego nie ukrywa.
Po drugie jaka "okrojona wersja"? Jaka "PvE wersja"? Każda wersja tej gry jest przystosowana do każdego rodzaju serwera jaki developer oferuje dla danego klienta (czyli programu w wersji abonamentowej - posiadacze klienta EU nie mogli logować się na serwery USA i odwrotnie i to jest akurat wiadome od Maja 2008) . A to jakie serwery będą dostępne dla grających na polskim serwerze to już wyjaśniłem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zarówno Erling Ellingsen (wypowiadający się z ramienia Funcomu) jak i Paweł Feldman (mówiący za CD Projekt) powiedzieli że będą polskie serwery PvE i PvP, tyle że PvE wystartuje pierwszy (to mówił już tylko Feldman)."

O tym właśnie mówię. Ironią chyba jest wstęp tego filmiku w którym Erling Ellingsen mówi o tym, że kwintesencją gry jest PvP, że zamierzają skupić się na rozwoju PvP i (!!!) o itemach za ranki pvp dostępne na ... serwerach PvP.


"Aha, widzę że kiedy kolega jednej teorii spiskowej nie może udowodnić, to wyskakuje z następną. No więc w wywiadzie do którego ja podałem link, a który to wywiad nota bene jest o nieco ponad trzy tygodnie wcześniejszy od tego który "cytuje", wyraźnie mowa jest o oddzielnych polskich serwerach i polskim abonamencie.", "
pochodzącej z komentarzy do tego właśnie wywiadu pracownik CD Projekt wyraźnie mówi, że nie będzie można grać na serwerach EU za pomocą polskiego klienta gry."

Zgadzam się, przecież to było wiadome od dawna . Ktoś się z tym spierał ?

"Więc po pierwsze CD Projekt/gram.pl niczego nie ukrywa.
Po drugie jaka "okrojona wersja"? Jaka "PvE wersja"? Każda wersja tej gry jest przystosowana do każdego rodzaju serwera jaki developer oferuje dla danego klienta (czyli programu w wersji abonamentowej - posiadacze klienta EU nie mogli logować się na serwery USA i odwrotnie i to jest akurat wiadome od Maja 2008) . A to jakie serwery będą dostępne dla grających na polskim serwerze to już wyjaśniłem. "

Owszem ukrywa fakt, że gra będzie okrojona. Jak życzliwie zauważyłeś(nie wiadomo po co bo nikt z tym nie polemizował) gracze z Rosji, zachodu Europy oraz USA mogą grać na serwerach PvE i PvP. Jest to norma. My natomiast możemy jedynie na PvE.Dostajemy ochłap ze stołu i w dodatku mówi się nam, że jak gra będzie cieszyć się zainteresowaniem to doczekamy się serwera PvP(notabene to jest standard "w pakiecie" nawet w Rosji). Można od razu powiedzieć, że serwera PvP nie będzie bo bardzo duża część graczy grać nie zamierza. ożemy się cieszyć, że w ogóle CDP robi łaskę i odpala jakiś serwer:D

Zresztą jestem ciekawy co zrobi CDP, w końcu zgodnie z prawami konsumenta jeżeli nie będzie info o tym ,że w Polskiej wersji będzie dostępny jeden typ serwera muszą oddać pieniądze nawet po zużyciu CD Keya.

Apropo liczby graczy to łatwo oszacować. Pre-order zamówiło nieco ponad 700 osób. Bardzo dużo osób z tego zamówiło go aby brać udział w CB więc spokojnie liczbę graczy na start można szacować w okolice 500. Jako, że 45% graczy chciało serwera PvP to ta astronomiczna liczba graczy na Polskim serwerze będzie wynosi w najlepszym przypadku 260-270 graczy. Odejmijmy od tego tych, którym AOC na becie się nie spodobał i tych którzy grają na EU a chcieli pograćna becie aby sprawdzić Polską wersję. Marnie widzę los PvE Age of Conan PL ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt Polakom nie każe grać na polskich serwerach. Jak ktoś woli może grać na europejskich. Specjalnie dla nas przygotowano zlokalizowaną wersję wersję z niższym niż gdzie indziej abonamentem. Czegoś takiego w Rosji nie mają, a tam sytuacja ekonomiczna jest chyba gorsza niż u nas. Jesteśmy uprzywilejowani, a nie gorzej traktowani. Zalecam odrobinę umiaru i refleksji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:57, mstoprocent napisał:

O tym właśnie mówię. Ironią chyba jest wstęp tego filmiku w którym Erling Ellingsen mówi
o tym, że kwintesencją gry jest PvP, że zamierzają skupić się na rozwoju PvP i (!!!)
o itemach za ranki pvp dostępne na ... serwerach PvP.


Dochodzę do wniosku że twoim problemem może być jednak bezdenna głupota - wyrywasz jedno zdanie z kontekstu i upierasz się że "Funcom" odmówił". To że w innym zdaniu ten sam człowiek w tym wywiadzie, mówi coś wręcz przeciwnego do Ciebie zupełnie nie dociera.


Dnia 15.01.2009 o 15:57, mstoprocent napisał:

Zgadzam się, przecież to było wiadome od dawna . Ktoś się z tym spierał ?


Ty się spierasz - raz mówisz o jakimś "ukrywaniu" a teraz że było to wiadome od dawna.

Dnia 15.01.2009 o 15:57, mstoprocent napisał:

Owszem ukrywa fakt, że gra będzie okrojona. Jak życzliwie zauważyłeś(nie wiadomo po co
bo nikt z tym nie polemizował) gracze z Rosji, zachodu Europy oraz USA mogą grać na serwerach
PvE i PvP. Jest to norma. My natomiast możemy jedynie na PvE.Dostajemy ochłap ze stołu
i w dodatku mówi się nam, że jak gra będzie cieszyć się zainteresowaniem to doczekamy
się serwera PvP(notabene to jest standard "w pakiecie" nawet w Rosji). Można od razu
powiedzieć, że serwera PvP nie będzie bo bardzo duża część graczy grać nie zamierza.
ożemy się cieszyć, że w ogóle CDP robi łaskę i odpala jakiś serwer:D

Zresztą jestem ciekawy co zrobi CDP, w końcu zgodnie z prawami konsumenta jeżeli nie
będzie info o tym ,że w Polskiej wersji będzie dostępny jeden typ serwera muszą oddać
pieniądze nawet po zużyciu CD Keya.


Primo: Już udowodniłem że nikt tego nie ukrywał, więc nie kłam. To tylko sprawia że jesteś jeszcze bardziej żałosny.
Secundo: Nie dotarło do Ciebie że właśnie w wywiadzie, który do którego ty dawałeś link, potwierdzono już to że polski serwer PvP będzie, prawda? Tego to już nawet głupotą nie da się wyjaśnić - Ty po prostu kłamiesz w żywe oczy żeby Funcom i tę grę przedstawić w złym świetle.
Tertio: Jak rozumiem WoW podaje na pudełkach sprzedawanych w Polsce informację ile i jakie serwery są dostępne do gry? Czy Ty aby nie przesadzasz z tym wymyślaniem kłamstewek? Może jeszcze podają ich obciążenie?


Dnia 15.01.2009 o 15:57, mstoprocent napisał:

Apropo liczby graczy to łatwo oszacować. Pre-order zamówiło nieco ponad 700 osób. Bardzo
dużo osób z tego zamówiło go aby brać udział w CB więc spokojnie liczbę graczy na start
można szacować w okolice 500. Jako, że 45% graczy chciało serwera PvP to ta astronomiczna
liczba graczy na Polskim serwerze będzie wynosi w najlepszym przypadku 260-270 graczy.
Odejmijmy od tego tych, którym AOC na becie się nie spodobał i tych którzy grają na EU
a chcieli pograćna becie aby sprawdzić Polską wersję. Marnie widzę los PvE Age of Conan
PL ;}


Nawet gdyby Twoje wyliczenia, pomijające tych którzy nie zamówili pre-orderu i tych którzy nie brali udziału w beta testach, czyli - jeśli spojrzeć na właśnie WoWa - przytłaczającej większości obecnych jego graczy, można by uznać za w jaki sposób wiarygodne, to i tak nie zmienia faktów:

1) Funcom nie "odmówił" Polakom serwera PvP
2) Nikt nie ukrywał tego że za pomocą polskiego klienta nie będzie można pograć na serwerach EU.

Nie zmieniaj więc tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo serwerów PvP. Wydaje mi się, że tu też zaszło nieporozumienie. Nie gram w AoC i raczej nie planuję, więc dokładnie się nie orientuję, ale wydaje mi się, że zorganizowane, czy jak kto woli usankcjonowane PvP (czyli to do jakiego zwykłem ograniczać ten termin) jest dostępne na wszystkich serwerach, co za tym idzie również wspomniane bonusy za PvP. Natomiast tzw. serwery PvP to te na których możliwe jest PK i ganking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, gram w World of Warcraft od około półtora roku.
Nie wiem jak było na początku, ale czytałem to i tamto.

Mam ogromne zaufanie do Blizzard''a ale nie dlatego że jestem jakimś tam "mega-uber" fanem ich gier, lecz dlatego że widzę że robią dobre gry i dbają o graczy nie tylko World of Warcraft, ale także Starcraft''a, Warcraft''a oraz Diablo.

Grałem również w inne MMORPG i ŻADEN, powtarzam ŻADEN nie był dla mnie tak wciągający jak WoW.
Żadna gra nie jest perfekcyjna od startu - i to jest zrozumiałe.

Uważam że jest to najlepszy PŁATNY MMORPG w jaki grałem. Nie uwzględniam tutaj gier darmowych ponieważ one nie zarabiają na siebie aby mogły się rozrastać w takim tempie jak te opłacane.

I powtarzam nie jestem tam jakimś "Maniakiem" który nie odpuści sobie dziennej wizyty na serwerze. Gram kiedy mam na to ochotę a czekam teraz na Diablo III, Starcrafta II - ponieważ zawiodła mnie idea Warhammera: Dawn of War II i do tego cena za ten swoisty "eksperyment" na moim guście.

Według mnie jak narazie ŻADEN MMORPG nie dorównuje World of Warcraft. Ale niemożna porównywać świeżego rekruta do generała. Gdy Age of Conan "podniesie swoją rangę" wtedy można będzie dokonać sensownego porównania go do World of Warcraft. Nie czas na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dochodzę do wniosku że twoim problemem może być jednak bezdenna głupota - wyrywasz jedno zdanie z kontekstu i upierasz się że "Funcom" odmówił". To że w innym zdaniu ten sam człowiek w tym wywiadzie, mówi coś wręcz przeciwnego do Ciebie zupełnie nie dociera."

Ja z kolei dochodzę do wniosku, że powinieneś wrócić do szkoły i dostać po łapach linijką. Nie umiesz rozróżnić prostej mainpulacji... chyba wszyscy już zauważyli, że gram.pl robi promo gry w którym gęsto opisuje tryb pvp przy czym tego trybu nas pozbawia.Znajdzie się jednak taki MarcusBrutus, który w zapartę będziesz szedł wbrew faktom. Naprawdę głupich nie sieją, sami rosną.

"Primo: Już udowodniłem że nikt tego nie ukrywał, więc nie kłam. To tylko sprawia że jesteś jeszcze bardziej żałosny.
Secundo: Nie dotarło do Ciebie że właśnie w wywiadzie, który do którego ty dawałeś link, potwierdzono już to że polski serwer PvP będzie, prawda? Tego to już nawet głupotą nie da się wyjaśnić - Ty po prostu kłamiesz w żywe oczy żeby Funcom i tę grę przedstawić w złym świetle.
Tertio: Jak rozumiem WoW podaje na pudełkach sprzedawanych w Polsce informację ile i jakie serwery są dostępne do gry? Czy Ty aby nie przesadzasz z tym wymyślaniem kłamstewek? Może jeszcze podają ich obciążenie?:

Zauważ, że żyjesz w swoim świecie kłamczuszku i udowodniłeś wiele tez postawionych przez siebie o których nie pisałem. CDP wpierw argumentowało jakoby więcej graczy chciało serwer PvE przy czym sami sobie udowodnili,k że kłamią. Patrz ankieta zrobiona przez CDP.

"Jak rozumiem WoW podaje na pudełkach sprzedawanych w Polsce informację ile i jakie serwery są dostępne do gry? Czy Ty aby nie przesadzasz z tym wymyślaniem kłamstewek? Może jeszcze podają ich obciążenie?"

Ty naprawdę jesteś tępy i głupi. Grałeś kiedyś w MMO? Wszędzie do wyboru są dwa przynajmniej(a zazwyczaj i 4 czy 5 typów ) serwery bo to standard. Tak już jest, jak ktoś kupuje grę to.

Fakty są takie:

1. CDP/FC próbowało wmówić ludziom, że większość graczy chce PvE. Epic Fail bo się nie udało
2. CDP i FC stosują manipulacje bo w swoich filmach promocyjnych wychwalają pvp jako największą zaletę Conana przy czym... nie dają możliwości tego realizacji w Polskiej wersji.
3. Nie trzeba być prorokiem aby wiedzieć, że COnan PL tonie. Nerwowe podwyższanie cen przez gram.pl świadczy o tym, że chcą się odbić póki mogą.

ps. Odnoś się do tego co ja mówię, nie dodawaj sobie i staraj się przejrzeć co nie co aby zobaczyć jak wygląda sprawa. Będzie lepsza dyskusja jak się dowiesz czegoś na temat który dyskutujemy.

ps2. No i warto wspomnieć o pre-orderze CDP. To pierwszy pre-order jaki widzę aby gracz dostał grę po oficjalnej premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sporo osób wróciło z AoC''a do WoW''a, mimo iż to już dość stara gra, więc pod względem graficznym, AI itd. na pewno wysiada w porównaniu do AoC, ale w MMO liczy się przede wszystkim miodność, a nie to czy mam śliczny i realistyczny cień pod moim avatarem. Osobiście wolał bym aby CD-Projekt zabrało się za Warhammera, a nie Conana. GL AoC na Polski rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Zagrałem w otwartą betę AoC i po półtora roku wróciłem do WoWa. AoC ma potencjał... ale na tym się kończy moim osobistym i mega prywatnym zdaniem. Nie grałem w Wahammera Online (a miałbym ochotę przetestować), ale imo nadal po WoWie jest przepaść. AoC na pewno będzie hitem w swoim gronie, ale nie dość, że content WoWa jest większy to i panowie z Blizzarda, co bym o tym nie myślał prywatnie, potrafią robić interesy i znają się na biznesie MMO

Tyle moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 14:46, mstoprocent napisał:

"Dochodzę do wniosku że twoim problemem może być jednak bezdenna głupota - wyrywasz jedno
zdanie z kontekstu i upierasz się że "Funcom" odmówił". To że w innym zdaniu ten sam
człowiek w tym wywiadzie, mówi coś wręcz przeciwnego do Ciebie zupełnie nie dociera."

Ja z kolei dochodzę do wniosku, że powinieneś wrócić do szkoły i dostać po łapach linijką.
Nie umiesz rozróżnić prostej mainpulacji... chyba wszyscy już zauważyli, że gram.pl robi
promo gry w którym gęsto opisuje tryb pvp przy czym tego trybu nas pozbawia.Znajdzie
się jednak taki MarcusBrutus, który w zapartę będziesz szedł wbrew faktom. Naprawdę
głupich nie sieją, sami rosną.


Dziękuję za udowodnienie że jednak jesteś bezdennie głupim prowokatorem - nie udowodniłeś że serwera PvP nie będzie, tylko ignorujesz, ba zaprzeczasz wypowiedzi Erlinga z wywiadu, na który sam się powołujesz, cytuję "Polish players will play on their own serwers. There is going to be PvE server, and a PvP serwer." Sam zresztą to podawałeś we wcześniejszym poście.
Więc o jakich "faktach" mówisz? O tym że nie ma na razie serwera PvP. Cóż "na razie" nie ma też normalnego serwera PvE, tylko beta. Może zacznij głosić, że tego też nie będzie, kłamczuszku ...

Dnia 18.01.2009 o 14:46, mstoprocent napisał:

"Primo: Już udowodniłem że nikt tego nie ukrywał, więc nie kłam. To tylko sprawia że
jesteś jeszcze bardziej żałosny.
Secundo: Nie dotarło do Ciebie że właśnie w wywiadzie, który do którego ty dawałeś link,
potwierdzono już to że polski serwer PvP będzie, prawda? Tego to już nawet głupotą nie
da się wyjaśnić - Ty po prostu kłamiesz w żywe oczy żeby Funcom i tę grę przedstawić
w złym świetle.
Tertio: Jak rozumiem WoW podaje na pudełkach sprzedawanych w Polsce informację ile i
jakie serwery są dostępne do gry? Czy Ty aby nie przesadzasz z tym wymyślaniem kłamstewek?
Może jeszcze podają ich obciążenie?:

Zauważ, że żyjesz w swoim świecie kłamczuszku i udowodniłeś wiele tez postawionych przez
siebie o których nie pisałem. CDP wpierw argumentowało jakoby więcej graczy chciało serwer
PvE przy czym sami sobie udowodnili,k że kłamią. Patrz ankieta zrobiona przez CDP.


A kiedy to niby CDP podało argument, że większość polskich graczy chce serwera PvE? Możesz podać dokładny artykuł albo wywiad? Czy przyznasz, że wyssałeś to z palca?
Opierasz się na ankiecie która rozpoczęła się po otwarciu beta serwera, którego typ określił Funcom - bo z tego co wiem zawsze zaczynali of PvE serwerów (i w Europie i w Stanach). Na podstawie tej ankiety CD projekt może teraz naciskać na Funcom by szybciej otworzyli serwer PvP - bo duża cześć graczy wyraziła zainteresowanie tym właśnie typem serwera. Czyli właściwie robią to co zapowiedzieli w wywiadzie z 16.12.2008 ... ale Ty wiesz lepiej, prawda?

Dnia 18.01.2009 o 14:46, mstoprocent napisał:

"Jak rozumiem WoW podaje na pudełkach sprzedawanych w Polsce informację ile i jakie serwery
są dostępne do gry? Czy Ty aby nie przesadzasz z tym wymyślaniem kłamstewek? Może jeszcze
podają ich obciążenie?"

Ty naprawdę jesteś tępy i głupi. Grałeś kiedyś w MMO? Wszędzie do wyboru są dwa przynajmniej(a
zazwyczaj i 4 czy 5 typów ) serwery bo to standard. Tak już jest, jak ktoś kupuje grę
to.


Ba, nie tylko grałem ale i wymieniłem rodzaje serwerów jakie występują w AoC, niecałe 4 dni temu w tym dokładnie temacie i to w odpowiedzi na Twój post.
Właśnie pokazałeś, że jesteś tak głupi że nawet nie czytasz odpowiedzi na własne posty (pewnie dlatego też nie używasz opcji "odpowiedz"), bo wolisz wymyślać sobie "fakty" - gratuluję!

Dnia 18.01.2009 o 14:46, mstoprocent napisał:

Fakty są takie:
1. CDP/FC próbowało wmówić ludziom, że większość graczy chce PvE. Epic Fail bo się nie
udało


Poproszę rzeczowy dowód w postaci artykułu lub wywiadu, gdzie dokładnie takie stwierdzenie pada.

Dnia 18.01.2009 o 14:46, mstoprocent napisał:

2. CDP i FC stosują manipulacje bo w swoich filmach promocyjnych wychwalają pvp jako
największą zaletę Conana przy czym... nie dają możliwości tego realizacji w Polskiej
wersji.


Brak dowodów, no chyba że brak serwera bety PvP na początku testów (bo o ile wiem pojawiła się pod koniec testów - o czym pisali gracze) uznajesz że dowód że nie będzie go w ogóle dostępnego do gry, wbrew zapewnieniom przedstawicieli obu firm. Grunt to "jedyna poprawna" interpretacja tego co się słyszy i czyta ... a że nieprawdziwa ... no cóż Ty po prostu wyraźnie wolisz kłamać i oczerniać i tyle.

Dnia 18.01.2009 o 14:46, mstoprocent napisał:

3. Nie trzeba być prorokiem aby wiedzieć, że COnan PL tonie. Nerwowe podwyższanie cen
przez gram.pl świadczy o tym, że chcą się odbić póki mogą.


O nowy wątek w dyskusji - zmiana tematu ma Ci dodać argumentów?

Dnia 18.01.2009 o 14:46, mstoprocent napisał:

ps. Odnoś się do tego co ja mówię, nie dodawaj sobie i staraj się przejrzeć co nie co
aby zobaczyć jak wygląda sprawa. Będzie lepsza dyskusja jak się dowiesz czegoś na temat
który dyskutujemy.


Jak pokazałeś wyżej to nie ja nie czytam co do mnie piszą i nie ja nie potrafię zaakceptować tego co słyszę w wideo z wywiadu.

Dnia 18.01.2009 o 14:46, mstoprocent napisał:

ps2. No i warto wspomnieć o pre-orderze CDP. To pierwszy pre-order jaki widzę aby gracz
dostał grę po oficjalnej premierze.


Zaraz napiszesz, że CD Projekt zmusza ludzi do kupowania gier po zawyżonych cenach, albo coś równie głupiego. Sprawa jest prosta - nie chcesz kupować na gram.pl, to nie musisz. Możesz kupić w Empiku, Merlinie albo MM. Ba możesz kupić nawet wersję EU na zachodzie i ją za darmo spolonizować. Na prawdę i wyjdzie to taniej.

Zaczynam myśleć, że masz 12 lat - bo zachowujesz się jak bachor któremu nie dali wypatrzonej zabawki do ręki: najpierw ktoś ci "odmówił" serwera PvP, potem "okroił" polską wersję gry, a teraz jeden sklep dał zbyt wysoką cenę ... ręce opadają.

Wiesz pokłóciłbym się z Tobą jeszcze, ale już chyba nie muszę - każdy rozsądny człowiek, który przeczyta twoje wypociny, uzna Cię za ciężki przypadek i zignoruje. To mi wystarczy, bo już od dawna widzę, że nic do Ciebie nie dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AOC nie pobije nigdy WOWa bo to po prostu gorsza gra. Radzę poczytać opinie ludzi na oficjanych forach AOC na temat jak dużo tej grze brakuje, aby stać się chociaż dobrą grą. Fakt, że dzięki ostatnim updatom gameplay AOC polepsza się ale wciąż jest wiele do zrobienia i porównywanie WOWa (w którego nie grałem i nie gram) do AOC mija sie z celem. AOC to II liga tak jak Warhammer.
Na pewno znajdą się osoby którym OC się spodoba, ale jednak szkoda, że nie będzie serwera PVP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:03, Wilk55 napisał:

AOC nie pobije nigdy WOWa bo to po prostu gorsza gra. Radzę poczytać opinie ludzi na
oficjanych forach AOC na temat jak dużo tej grze brakuje, aby stać się chociaż dobrą
grą. Fakt, że dzięki ostatnim updatom gameplay AOC polepsza się ale wciąż jest wiele
do zrobienia i porównywanie WOWa (w którego nie grałem i nie gram) do AOC mija sie z
celem. AOC to II liga tak jak Warhammer.
Na pewno znajdą się osoby którym OC się spodoba, ale jednak szkoda, że nie będzie serwera
PVP



ROTFL

Ludzka głupota jednak nie zna granic ... "nie grałem w WoW''a, ale on jest najlepszy" ... żebyś jeszcze jakieś konkretne zarzuty postawił AoC ... albo chociaż podał linki to tych negatywnych opinii ... właśnie przeszukałem ostatnich kilka dni na oficjalnym forum i w 2 minuty znalazłem trzy tematy tych co powrócili do gry lub o tym myślą, a nie znalazłem żadnego tematu "AoC sucks I am leaving":

http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?t=107210
http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?t=107209
http://forums.ageofconan.com/showthread.php?t=181113

Poważnie myślisz że kogoś takim postem przekonasz? Może chociaż powiedz w czym dokładnie AoC jest gorsze? Tylko nie porównuj ilościowo zawartości gry która było rozbudowywana przez prawie 5 lat, do zawartości gry która nawet roku nie ma - bo to rzeczywiście nie ma sensu.

I może podaj źródło które uprawnia Cię do stwierdzenia, że polskiego serwera PvP nie będzie, bo zaprzeczasz oficjalnym informacjom CD Projektu i Funcomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować