Zaloguj się, aby obserwować  
PlushowyMisio

Age of Conan vs. World of WarCraft

265 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2008 o 17:34, HiSin napisał:

przesadzasz
już trochę przesadzają :/
to ile ja mam na te mmorpg wydawać miesięcznie
150zł?
bo wydaje na wowa 50 dych
potem będzie kolejne 50 na warhamera
i 50 na elder scrols
a na age of conan nie mam zamieru


Powiem tyle życie jest brutalne i wątpie żebyś grał w 3 mmo jednoczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
ile mas zdziennie czasu na granie ? Ja gram w WoW''a 4-5 h i jakoś dla mnie za malo ( honor farming ) więc mi nie mów że grasz w 3 MMORPGi bo to jest dziwne i nie opłacalne czasochłonne ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak :p
ostatnio i tak mniej gram w mmorpg prze gta4 i skate.
pewnie będę robił tak:
na pewno będę grał jednocześnie w Warhamera i WoW
a co do Elder Scrols Online to się zastanowię jak dopiero wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram tylko w wowa
bo Warhamer(premiera 2008) i Elder Scrols Online(premiera w 2009 albo 2010) nie wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:55, HiSin napisał:

no tak :p
ostatnio i tak mniej gram w mmorpg prze gta4 i skate.
pewnie będę robił tak:
na pewno będę grał jednocześnie w Warhamera i WoW
a co do Elder Scrols Online to się zastanowię jak dopiero wyjdzie.


Zapewne bedziesz miał ambicję by dobić do max lev wiec granie w 2 tytuły wyjdzie ci nie na korzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:34, HiSin napisał:

przesadzasz
już trochę przesadzają :/
to ile ja mam na te mmorpg wydawać miesięcznie
150zł?
bo wydaje na wowa 50 dych
potem będzie kolejne 50 na warhamera
i 50 na elder scrols
a na age of conan nie mam zamieru

bogaty chlopie jestes 150 zl miesiecznie nielza sumka skad ty tyle kasy bierzesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje tylko na mmorpg
a kasę biorę od Dziadka, Mamy ostatecznie od Babci.
to wygląda tak
dziadek daje mi sam z siebie
a z mamą kłócę się trochę ale w końcu daje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem i będe fenem age of conan i radze żucić wowa bo to złom i niedługo gra sie znudzi i zniszczo gre a ta nowa i w nio ludzie pograjo i wow głupie i chore jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 21:49, Zbieć napisał:

/cut/


A ja radzę Ci zaopatrzyć się w słownik lub przynajmniej Firefox''a ;). Możesz powiedzieć, dlaczego ten WoW jest "głupi i chory"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 21:49, Zbieć napisał:

ja jestem i będe fenem age of conan i radze żucić wowa bo to złom i niedługo gra sie
znudzi i zniszczo gre a ta nowa i w nio ludzie pograjo i wow głupie i chore jest

A może zaczniesz być fanem ortografii? Typowa wypowiedź idioty... "Nie kupie fify bo jest gluuupia, alee peees leepszzyy!!!!11".

Dla mnie to jeszcze nic długo nie pobije WoW. Bo narazie jest zbyt dużo oddanych graczy Blizzardowi, żeby przejść nagle i spróbować AoC. Nigdy MMO się nie interesowałem i nie zamierzam (tylko FPS i sportowe!), bo chcę jeszcze zdać pare egzaminów w życiu i dożyć do 20-tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 22:24, WeeDTM napisał:

Nigdy MMO się nie interesowałem i nie zamierzam (tylko FPS i sportowe!), bo chcę jeszcze zdać pare egzaminów w > życiu i dożyć do 20-tki.

Nie jest tak, że interesowanie się MMO oznacza bycie no-lifem. Ja na przykład dożyłem 20, a do egzaminów właśnie się uczę i idzie mi nieźle. Rozsądne korzystanie z gry to podstawa bycia dobrym graczem ;)

[G. zakrywa bluzą laptopa, na którym afk-altem wykopuje lód z asteroid w EVE.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 22:24, WeeDTM napisał:

bo chcę jeszcze zdać pare egzaminów w życiu i dożyć
do 20-tki.


MMO jakoś nie przeszkadza mi w egzaminach, sesji i innych kontaktach, imprezach:) To gra jak każda inna:)
Co do walki AoC z WoW - ten drugi jak na razie ma za dużo fanów i nie ma mowy o zrzuceniu z tronu. Ale swoich zwolenników zdobędzie i będzie to prawdopodobnie MMO nr.2 pod względem ilości aktywnych graczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że niestety ludzi odpychają też ogromne wymagania. Jak słyszę że na 2GB ramu, C2D i średnim GF gra na medium nie jest ciekawa w 120x1024 czy nawet 1024x768 to mnie krew zalewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w WoW''a od dłuższego czasu i wątpię aby więcej niż 10k osób odeszło na AoC. Gra jest mocno rozreklamowana ale tak na prawdę nie ma w niej nic imponującego, nowego no może poza grafiką (WotLK też będzie piękny :)). W gildii kilka osób kupiło AoC, i 75% z nich żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darujcie sobie ocenianie Conana tydzień czy ile tam po premierze, z prostego powodu - entuzjastyczne reakcje w znaczacej części opierają się na samym fakcie, że jest to po prostu coś nowego. Nie zamierzam się sam przerzucać z WoWa na AoC, ale popykałbym sobie w wolnym czasie - ale dokładnie tak jak mówie, po prostu dlatego, że jest to coś nowego.(teraz niech tylko się pojawi w jakimś sklepie)

Standardem jest, że na początku wszystko jest pięknie i ładnie, szczególnie, że najprościej dopracować początkowe obszary gry, na które było najwięcej czasu. Już z miejsca zgaduje, że im dalej w las, tym bardziej będą kłuć w oczy niedoróbki i problemy, i realnie takie porównania będziecie mogli robić po paru miesiącach. Znaczna część narzekań na WoWa wychodzi z prostego faktu, że ludzie grali w niego już tak długo, że im się przejadł - i to co kiedyś było świetne, zupełnie spowszedniało. Tak samo będzie z AoC, minie zachwyt systemem walki, brutalnością czy golizną ;) , zacznie się dostrzeganie tych fragmentów, w których są istotne braki, balans PvP i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 10:34, marchol95 napisał:

ja sądze że AoC ma szance powalczyc z wow-em.System walki jest ładny w AoC>Może troche
powalczyć z wow-em.



system walki w AOC zdecydowanie wowa bije i może sie schować.

Galadin "Tyle że niestety ludzi odpychają też ogromne wymagania. Jak słyszę że na 2GB ramu, C2D i średnim GF gra na medium nie jest ciekawa w 120x1024 czy nawet 1024x768 to mnie krew zalewa..."
bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować