Zaloguj się, aby obserwować  
PlushowyMisio

Age of Conan vs. World of WarCraft

265 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2008 o 09:48, dark_darek napisał:

Tego ni wiedza najstarsi Indianie :) A tak poważnie jakbym słuchał plotek to żadnej gry
bym nie skończy, ja tam czekam na opinię kolegów z gildii i w tedy będę się wypowiadał
w tej kwestii :) Twoje fanbojowskie teksty nikogo nie zniechęcą do grania więc nie wiem
po co tracisz energię :)

Zadałem tylko pytanie, ty nie znasz odpowiedzi a jednak musiałeś wcisnąc coś o fanbojowaniu. Twoje teksty również nie zachęcą do kupna gry ;)
MikFrey wychwalał jakie to end game jest uber w AoC-u mimo iż nikt o nim nic nie wie a ludzie, którzy dobili do 80-tek jakoś nie mają co w grze robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 13:42, SwenG napisał:

> Tego ni wiedza najstarsi Indianie :) A tak poważnie jakbym słuchał plotek to żadnej
gry
> bym nie skończy, ja tam czekam na opinię kolegów z gildii i w tedy będę się wypowiadał

> w tej kwestii :) Twoje fanbojowskie teksty nikogo nie zniechęcą do grania więc nie
wiem
> po co tracisz energię :)
Zadałem tylko pytanie, ty nie znasz odpowiedzi a jednak musiałeś wcisnąc coś o fanbojowaniu.
Twoje teksty również nie zachęcą do kupna gry ;)
MikFrey wychwalał jakie to end game jest uber w AoC-u mimo iż nikt o nim nic nie wie
a ludzie, którzy dobili do 80-tek jakoś nie mają co w grze robić.



ja podchodzę dość sceptycznie do wielu wypowiedzi na forach, i jeśli znajomi z gildii powiedzą że na 80 jest nuda to dopiero wtedy w to uwierzę :)

ps - a wow po prostu nigdy nie przypadł mi do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to w sumie gralem w wowa od poczatku az do kiedy wyszedl AofC hehe. w wowie to juz nuda wialo robienie repu albo instanty i te kolorowe otoczenie jak u smerfow hehe. Nie ma jak to powiew czegos swiezego zaczalem w Aof C no i mnie wciagnelo mam 37lvl i ide dalej mi sie podoba zajebista grafa musialem troche wlozyc do mojego kompa zeby to poszlo na max detalach hehe i mysle ze jak zlikwiduja wiekszosc bugow w grze to bedzie dobrze w wowie tez byly wiec pcozekamy zobaczymy

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 14:24, lukase napisał:

w sprawie abonamentu to aoc wygrywa ma byc 3 dychy miesiecznie tylko

30 dychy i gankowanie polskich dzieci neo, lub płacenie parę (dwa?) razy więcej i można spokojnie grać na serwerach europejskich - wg. mnie wybór strasznie prosty ;). Transfery z polskich serwerów prawdopodobnie będą niemożliwe... Ja przynajmniej mam o tyle dobrze, że na przedłużenie sobie zabawy w WoW płacę tylko ok. 27 euro gdy grając w AoC musiałbym troszkę modernizować kompa i płacić o parę euro więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 14:34, Bifur napisał:

> w sprawie abonamentu to aoc wygrywa ma byc 3 dychy miesiecznie tylko
30 dychy i gankowanie polskich dzieci neo, lub płacenie parę (dwa?) razy więcej i można
spokojnie grać na serwerach europejskich - wg. mnie wybór strasznie prosty ;)


Jeśli się boisz ze cie ktoś zgankuje to graj na pve serwerach tam nic ci nie grozi.
Najbardziej mnie rozwala podejście każdego polaka do sprawy polskich serwerów. Narzekają ze będą jak to w/w powiedział dzieci neo czy tibijczycy (cokolwiek to znaczy). Założę się ze w tych narzekajacych jest na pewno spora cześć ludzi którzy sami są takimi dzieciakami neo.
Typowa mentalność polaków każdy się uważa za lepszego zapominając kim naprawdę jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:14, Styksu napisał:

> > w sprawie abonamentu to aoc wygrywa ma byc 3 dychy miesiecznie tylko
> 30 dychy i gankowanie polskich dzieci neo, lub płacenie parę (dwa?) razy więcej
i można
> spokojnie grać na serwerach europejskich - wg. mnie wybór strasznie prosty ;)

Jeśli się boisz ze cie ktoś zgankuje to graj na pve serwerach tam nic ci nie grozi.
Najbardziej mnie rozwala podejście każdego polaka do sprawy polskich serwerów. Narzekają
ze będą jak to w/w powiedział dzieci neo czy tibijczycy (cokolwiek to znaczy). Założę
się ze w tych narzekajacych jest na pewno spora cześć ludzi którzy sami są takimi dzieciakami
neo.
Typowa mentalność polaków każdy się uważa za lepszego zapominając kim naprawdę jest.


Masz rację tak nasze zdanie to tylko noob ,give me mony plz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno na serwerach Polskich będzie dużo "chamstwa". Co sec. bluzgi jak ktoś coś zwali, brak tolerancji. Ale tak jest/będzie również i na europejskich serverach tyle, że tam sie wszystko miesza, i każdy nieco inaczej traktuje ludzi (w większości lepiej).

Oczywiście spodziewać sie możemy whisp-ów/spamów "Skąd to masz", "Dasz mi trochę $","Pomożesz mi w quest-ie?" a jak grzecznie odmówisz, bluzg itp.

AoC ma dość ładną grafikę. Masa krwi, odcinanie głów i brutalność, na pewno przyciągną wiele graczy (już to zrobiła po części) ale mnie nie przekonuje. Poza tym, za duże wymagania jak na razie. Może kiedyś zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:14, Styksu napisał:

/cut/


Przecież powiedzenie "dziecię neo" czy "tibijczyk" skądś się wzięło nieprawdaż? Polacy zlecą się na polską wersję AoC jak muszki owocówki i będziemy słyszeć podczas gry komentarze typu "cze polatash ze mnom?" - chwała CD-Projektowi za to, że wynegocjowali niższy abonament ale IMO polskie serwery to śmiech na sali (vide polskie dystrykty w GW). Nie mam tu na myśli oczywiście wszystkich naszych rodaków, ale zdecydowaną większość polskich serwerów będą wypełniać tacy właśnie "nieprzyjemni osobnicy"... Zero klimatu RPG, zero grywalności - zresztą co to za zabawa gdy gra się tylko z rodakami? Prawdziwą przyjemnością jest poznawanie ludzi innych narodowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 20:10, Bifur napisał:

> /cut/

Przecież powiedzenie "dziecię neo" czy "tibijczyk" skądś się wzięło nieprawdaż? Polacy
zlecą się na polską wersję AoC jak muszki owocówki i będziemy słyszeć podczas gry komentarze
typu "cze polatash ze mnom?" - chwała CD-Projektowi za to, że wynegocjowali niższy abonament
ale IMO polskie serwery to śmiech na sali (vide polskie dystrykty w GW). Nie mam tu na
myśli oczywiście wszystkich naszych rodaków, ale zdecydowaną większość polskich serwerów
będą wypełniać tacy właśnie "nieprzyjemni osobnicy"... Zero klimatu RPG, zero grywalności
- zresztą co to za zabawa gdy gra się tylko z rodakami? Prawdziwą przyjemnością jest
poznawanie ludzi innych narodowości.


Bifur to jest jak gadanie do ściany a bezsensowne jest tez mówienie o klimacie rpg jak większość rodaków nie wie co to jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 20:14, hammerfall87 napisał:

Bifur to jest jak gadanie do ściany a bezsensowne jest tez mówienie o klimacie rpg jak
większość rodaków nie wie co to jest .


Jak widać to nie tylko nasi rodacy zapominają o klimacie RPG - wystarczy wbić na pierwszego, lepszego MMORPG''a żeby się o tym przekonać. Nawet na serwerach RP w WoWie tego nie uświadczymy... Zresztą co ja będę się kłócił - czekam na pierwsze komentarze/filmiki z polskich serwerów (to będzie wysokiej klasy komedia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--->Bufur, hammerfall87 i inni tego typu. Jak nie chcecie grac na polskich serwerach nikt Wa do tego nie zmusza ale nie oceniajcie tego jako głupote albo "wybór jest prosty" i tym podobne teksty. Ja np. mam 32 lata i mam sporo znajomych w moim wieku lub lekko mlodszych czy starszych, ktorzy grają w MMORPG i nie uważam, ze gramy jak dzieci a po drugie spotykając w różnych grach (głownie WoW) rodaków owszem trafiały się "rodzynki" ale to jest margines - 10%. Wy tutaj polaków macie za jakąś inna rase czy jak? A sami wyrocznia i Bóg wie kto jeszcze, że aż musicie się totalnie od polski odciąć. Proponuje emigracje i nie zatruwanie swoim jadem innych.
Ktoś chce grać po polsku CDp dał mozliwośc to Wy musicie to wyśmiać i ironicznie komentować - tak jest najprościej i do tego się jak dowartościowujecie. Wielcy BOSSOWIE nie będą się na polskich serwerach poniżać bo tu same dzieci grają.
Czy Polska ma kilka tyśięcy mieszkańców? NIE ponad 40mln i wśród tych milionów mieszka KUPA ludzi normalnych więc nie obrażajcie innych ignoranci!!
A po drugie tak jesteście święcie przekonani o wspaniałościach cudzoziemców?? Przekonałem się wiele razy, że potrafią być o WIELE bardziej upierdliwi niż polacy więc troche szacunku dla innych i więcej pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 21:02, Ziemas napisał:

--->Bufur, hammerfall87 i inni tego typu. Jak nie chcecie grac na polskich serwerach
nikt Wa do tego nie zmusza ale nie oceniajcie tego jako głupote albo "wybór jest prosty"
i tym podobne teksty. Ja np. mam 32 lata i mam sporo znajomych w moim wieku lub lekko
mlodszych czy starszych, ktorzy grają w MMORPG i nie uważam, ze gramy jak dzieci a po
drugie spotykając w różnych grach (głownie WoW) rodaków owszem trafiały się "rodzynki"
ale to jest margines - 10%. Wy tutaj polaków macie za jakąś inna rase czy jak? A sami
wyrocznia i Bóg wie kto jeszcze, że aż musicie się totalnie od polski odciąć. Proponuje
emigracje i nie zatruwanie swoim jadem innych.
Ktoś chce grać po polsku CDp dał mozliwośc to Wy musicie to wyśmiać i ironicznie komentować
- tak jest najprościej i do tego się jak dowartościowujecie. Wielcy BOSSOWIE nie będą
się na polskich serwerach poniżać bo tu same dzieci grają.
Czy Polska ma kilka tyśięcy mieszkańców? NIE ponad 40mln i wśród tych milionów mieszka
KUPA ludzi normalnych więc nie obrażajcie innych ignoranci!!
A po drugie tak jesteście święcie przekonani o wspaniałościach cudzoziemców?? Przekonałem
się wiele razy, że potrafią być o WIELE bardziej upierdliwi niż polacy więc troche szacunku
dla innych i więcej pokory.


Następny i ma 32 lata czy my wspominaliśmy o wszystkich polakach :D bifur przypomnij mi :)
Koro już tu jesteś to zajrzyj na temat o polskim abonamencie w age of conan i przeczytaj sobie moje argumenty jak i innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 01:02, SwenG napisał:

Powiedz mi co oferuje AoC po 80 lvl, bo jak na tą chwilę to chyba nic. Gdzie jest to
endgame ? Z tego co wiem to tylko w zapowiedziach ;)


jeszcze 80 lvl nie mam, no ale hmm tak na pierwszy rzut oka:

crafting
budowa miasta
siege w miastach
zabawa w PvP
Raidy

czyli standard jest, co więcej, ciężko mi powiedzieć, tak naprawdę w AoC nie ma jeszcze wszystkich opcji, ale już tutaj mamy więcej opcji niż np. w WoWie, bo w WoWie Pvp Nie ma siege nie ma, budowy miasta nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temat abonamentu mam te szczescie dla mnie jest obojetny czy na polskich serwerach bede gral i bedzie taniej czy na zagranicznych i bedzie drozej, a co sie dotyczy ludzi co graja na polskich serwerach i na zagranicznych to roznie to jest, nie mozna powiedziec zeby bylo lepiej na zagranicznych bo gram obecnie na angielskim pvp i wyzywaja sie jak wszedzie co dziwne serwer nie blokuje przeklenstw tak jak to mialo miejsce w wowie a to chyba za sprawa tego ze gra jest +18


pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 21:03, hammerfall87 napisał:

Następny i ma 32 lata czy my wspominaliśmy o wszystkich polakach :D bifur przypomnij
mi :)


Nie ma sensu z takimi ludźmi prowadzić dalszej konwersacji, skoro i tak stawiają na swoim, jak małe dzieci... A człowiek tak dojrzały powinien przecie patrzeć na takie sprawy trzeźwo ;).

@MikFrey

Może nie wiesz, ale w WotLK (dodatek do WoWa) będzie możliwość oblegania budynków (ich niszczenie itp.) więc... Crafting jest również niezwykle emocjonujący nieprawdaż? Zatem standard... Tak więc do zobaczenia za rok, gdy era Conana się skończy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 11:14, Bifur napisał:

> Następny i ma 32 lata czy my wspominaliśmy o wszystkich polakach :D bifur przypomnij

> mi :)

Nie ma sensu z takimi ludźmi prowadzić dalszej konwersacji, skoro i tak stawiają na swoim,
jak małe dzieci... A człowiek tak dojrzały powinien przecie patrzeć na takie sprawy trzeźwo
;).

@MikFrey

Może nie wiesz, ale w WotLK (dodatek do WoWa) będzie możliwość oblegania budynków (ich
niszczenie itp.) więc... Crafting jest również niezwykle emocjonujący nieprawdaż? Zatem
standard... Tak więc do zobaczenia za rok, gdy era Conana się skończy ;).



ale bajkowej grafiki nie zlikwidują a to mnie strasznie razi bo grałem :) nawet jeśli aoc by się skończył to jest kilka alternatyw na ten rok dla mnie sg worlds, aion może i darkfall jeśli nie skończy jak duke nukem forever :) nawet chronicles of spellborn wygląda ciekawiej niż wow i who :)

ps - zawsze mogę wrócić do eq2 bo jest 100 razy lepszy od wowa :) i przede wszystkim nie jest taki prosty jak wow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > w sprawie abonamentu to aoc wygrywa ma byc 3 dychy miesiecznie tylko
> 30 dychy i gankowanie polskich dzieci neo, lub płacenie parę (dwa?) razy więcej i można
> spokojnie grać na serwerach europejskich - wg. mnie wybór strasznie prosty ;). Transfery
> z polskich serwerów prawdopodobnie będą niemożliwe... Ja przynajmniej mam o tyle dobrze,
> że na przedłużenie sobie zabawy w WoW płacę tylko ok. 27 euro gdy grając w AoC musiałbym
> troszkę modernizować kompa i płacić o parę euro więcej.

nie wiem dlaczego wychodzisz ze śmiesznego założenia, że dzieci neo(ichniejszego odpowiednika) nie ma na serwach zagramanicznych.

>Na pewno na serwerach Polskich będzie dużo "chamstwa". Co sec. bluzgi jak ktoś coś zwali, brak tolerancji. Ale >tak jest/będzie również i na europejskich serverach tyle, że tam sie wszystko miesza, i każdy nieco inaczej
> traktuje ludzi (w większości lepiej).

bzdura, tam gdzie o to dbają, jest kultura. przykładem może być temat "fanboye płaczą" z gramu własnie o f3. Jak tylko zaczeliśmy ignorować pewnego pana, co to zbyt dużą gębe miał, poziom dyskusj wzrósł zauważalnie

>Może nie wiesz, ale w WotLK (dodatek do WoWa) będzie możliwość oblegania budynków (ich niszczenie itp.) >więc... Crafting jest również niezwykle emocjonujący nieprawdaż? Zatem standard... Tak więc do zobaczenia >za rok, gdy era Conana się skończy ;).

Crafting w wowie, do pięt nie sięga temu z conanowi ^^ Każdy enchtailo na etapie expienia ci to powie.
Nie wspominając o tym że to nei standart, z uwagi na różnice klas, realiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 10:38, Solstheim napisał:

No ta, juz w D2 były latające mounty, 40osobowe instancje , mozliwosć tworzenia addonów
do gry przez graczy bajerki jak łowienie ryb, gotowanie, i samo udoskonalenie blacksmithingu,alchemy,leatherworking
poprzez dodanie mining/herbalism/skinning. Wow wprowadzał DUZO innowacji, niestety dziś
każde darmowe mmo je posiada


W D2 nie. Ale w dziesiątkach, o ile nie setkach koreańskich produkcji, których WoW jest klonem tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2008 o 18:14, Styksu napisał:

Jeśli się boisz ze cie ktoś zgankuje to graj na pve serwerach tam nic ci nie grozi.
Najbardziej mnie rozwala podejście każdego polaka do sprawy polskich serwerów. Narzekają
ze będą jak to w/w powiedział dzieci neo czy tibijczycy (cokolwiek to znaczy). Założę
się ze w tych narzekajacych jest na pewno spora cześć ludzi którzy sami są takimi dzieciakami
neo.
Typowa mentalność polaków każdy się uważa za lepszego zapominając kim naprawdę jest.

Taaak.... a ty jesteś tej mentalności najlepszym przykładem.... "stanę ponad wami i rozwiąże wasze spory, jako, że jestem litościwy i zaprawdę chcę, abyście znali mą łaskę". Ja jestem przeciw graniu na polskim serwerze. Oczywiście nie dlatego, że nie lubie polaków bo i w europie trafiają się..."indywidua" tyle tylko, że mówiące w innym języku, jednak czytając polskie fora gildii AoC które są przepełnione "Fuck''ami" i innymi "zabawnymi" tesktami to zdecydowanie pozostane na europejskim serwie. Nie, nie dlatego, że nie znam angielskiego i nie będę widział co do mnie piszą ...wręcz przeciwnie - angielski znam bardzo dobrze, zarówno pisany jak i mówiony, dodatkowo na takich serwerach zawsze znajdzie się jakiś nowy dla mnie wyraz - educkacja połączona z rozrywką - co może być lepszego. Nie trafiłem jeszcze na bluzgającego pod moim adresem gracza na serwie europejskim, co prawda zdarzyły się małe różnice zdań, ale nawet te utrzymane były w realiach gry co miało wbrew pozorom pozytwny wpływ na zabawe, takie małe rp ( gram na serwie pvp). Dodatkowo mi osobiście nie przypadają polonizacje do gustu... nawet angielski wiedźmin brzmi dla mnie lepiej niż nasz rodzimy (chociaż Witcher to nasz produkt).

Wracając do tematu już niedługo AoC powinien zyskać na "zapomnianym" content''cie - jak wypopwiedział się ktoś z funcomu - zaczyna się dodawnie wszystkich obiecanych feature''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować