Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan: Hyborian Adventures - premiera!

25 postów w tym temacie

Ostro ;) O szóstej to ja jeszcze spałem, ale i tak sporo dziś się bawiłem i powiem jedno : uber ;p

Cieszą konwersacje z npc...wybór odpowiedzi i fakt, że wszystkie teksty są nagrane ! :) Można zapomnieć, że to MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 22:32, Xarodon napisał:

i fakt, że wszystkie teksty są nagrane !
:) Można zapomnieć, że to MMO.


Oj to tylko na pierwszej początkowej wyspie:) Potem już nie są mówione tylko czytane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Gierka może i wprowadza troszkę innowacji do gatunku MMORPG ale nie oszukujmy się, że WoW''a z pewnością nie pobije. Twórcy gry wychwalali ją pod niebiosa a wyszło... sami wiecie jak. Zaświadczali też, że nie będzie problemów gdy gra wystartuje a jak widać sporo osób ma problemy nawet z zarejestrowaniem konta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, ja nawet nie wiedziałem, że to dzisiaj rusza. ;) No, to teraz czekam na reakcje i opinie znajomych którzy już od dawna byli zdecydowani na Conana. Ja szczerze to nie mam pojęcia... Ale z czasem, sam nie wiem. Chyba, że wrócę do WoW''a. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra wymiata:0 naprawiono mase bugow z bety zopytmalizowano kod ( 2 giga Ramu spokojnie daja rade w becie bywalo ciezko..)jesli chodzi o premiere i start serwerow ..co moge powiedziec 0 laga... 0 dc ...0 serwer crashy 0 problemow ... Dla mnie ideal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje wrazenia z AoC , dzwonie do empiku pierwszego z 2 w moim miescie :
Ja - jest jeszcze Age of Conan
pracownik empiku - e a co to , to jakas gra?, to ja dam kolege z multimediow ...

empik nr 2

Ja - jest aoc ?
pracownik empiku a co to jest ? film ksiazka ? to ja moze dam numer gdzie pan sie dowie ...

rece opadaja :>

widac kara za rezygnacje z EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 00:00, Xeoo napisał:

Dla
mnie ideal.


Tia szkoda że Trader nadal nie działa. Ile można kurde!:) Ni handlu i jak tu zarabiać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu trzymał się od gier MMO, bo niewiadomo co by się zemną stało ;)
Ale mówiąc szczerze mając wczoraj pudełko z Conanem, musiałem walczyć ze sobą aby nie wylądować z nim w kasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos ten test jest niebardzo:) wynik wyszedl mi ponad minimalne ale znacznie ponizej zalecanych wymagan tymczasem gram sobie bezstresowo z wszystkim wlaczonym na max w wysokich rozdzielczosciach Oo.
Ja bym sie nim nie sugerowal heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować