Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przespane, ominięte, podsumowane

13 postów w tym temacie

O mamusiu. Tydzień temu napisałem, że miniony był obfity. To teraz już nie wiem co można powiedzieć... Megawypasiony? :D No bo tyle newów, faktów, ciekawostek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie ma ostatnio ZeroPunctuation?
3DMark? Nie dziękuję, nie chcę wiedzieć że mój komp to złom mimo iż wszystko chodzi płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tydzień był naprawdę bardzo ciekawy i szczerze mówiąc jeden z lepszych. ;)
No jednak nie dziwie się, bo w końcu wakacje się zbliżają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 11:33, Spector 109948 napisał:

A czemu nie ma ostatnio ZeroPunctuation?


Właśnie, to świetne pytanie, szczególnie że ostatni "odcinek" naprawdę świetny. Naprawiłem ten błąd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod obrazkiem pac mana (ewentualnie GoWa) powinien być podpis Twój stary zarywa nockę w pac manie. Poza tym dużo się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, dzięki wielkie, to chyba pierwszy odcinek (i to o rodzimej grze!) gdzie nie jeździ po grze ale co więcej - mówi że inne dzisiejsze (na przykładzie Turoka) FPSy które miały być wielkie są pożerane przez ten leciwy już tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 18:01, tomas92 napisał:

Premiera GTA IV była, minęłą, szum związany z nią opadł, teraz czas na Age of Conan :)


Co w sumie oznacza, ze gra może i jest bardzo dobra, ale do gry wszechczasów, jak to już wielu zdążyło wykrzyczeć, to jej daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Arcania :A Gothic Tale " na Xbox 360 to cos nowego ale gothic byl zawsze na kompy wchodzimy w nowy rozdzia

Gothica WOW .

Ja sie niemoge doczekac na ten dodatek do Gothica 3 maja byc dodatkowe zad.i od 20-25 godz dodatkowej zabawy spok :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ważnej wiadomości: polska reprezentacja została mistrzem świata w Medieval II: Total War pokonując w finale reprezentację USA. Polacy ''po drodze'' pokonali min. silną ekipę z Rosji (przez wielu uważaną za faworyta). Skład polskiego zespołu to śmietanka polskich graczy klanowych, kapitanem drużyny był Diackon z AeL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować