Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Jakiej muzyki słuchaja wasi rodzice?

153 postów w tym temacie

Jak ja słysze że moja mama zaczyna na kapa wchodzic to wiem ze zrobi z chaty siare. Tylko Verba i piosenki o miłosci. To mnie wkurza na maxa. Szkoda że tak jak ja nie lubi Linkin Park;) A wasi czego słuchaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 15:51, Piokos napisał:

Linkin Park Verby wart - to takie staropolskie powiedzenie :)

i co to znaczy: "zaczyna na kapa wchodzic"?

To znaczy że gdy jest na necie to wpisuje www.youtube.pl i słucha werby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata lubi Kombi, Lady Pank, Perfect m.in., więc taką starszą polską muzykę ;] Czyli tak jak ja, no, może prócz perfectu którego mało słucham. A po mamie odziedziczyłem gust popowy widocznie, bo ona z kolei pop uwielbia. Więc ja uwielbiaaaam starszy pop, takie połączenie gustów muzycznych rodziców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice mają ogólnie gust muzyczny odwócony o 360 stopni od mojego. Mama słucha Gregoriansów, hair metalu (XDDD) i starego pop-rocka. Ojciec za to lubi bałkański folk - Bregovic, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tata country, Enya i takie folkowe, irlandzkie itp. Tez czasami lubię. ;P

A mama klimaty takie jak Rhapsody of Fire, Hammerfall. ;) Oprócz tego nie maja wiele czasu na muzykę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice słuchają co się w radiu/telewizji nawinie. Próbowałem ich namówić na Linkin Park albo System of a Down ale nie bardzo mi to wychodzi (jak im puszczam na kompie to słyszę "Wyłącz tych szarpidrutów!").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 20:54, Gumiś2 napisał:

Moi rodzice słuchają co się w radiu/telewizji nawinie. Próbowałem ich namówić na Linkin
Park albo System of a Down ale nie bardzo mi to wychodzi (jak im puszczam na kompie to
słyszę "Wyłącz tych szarpidrutów!").

Hehehe wiem cos o tym:) Moja mama mowi "wyłacz tych wyjców!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 21:16, Patryk Mogilno napisał:

Hehehe wiem cos o tym:) Moja mama mowi "wyłacz tych wyjców!"


Alee wyjce, jakieś daremne LP :/ Mój ojciec gustuje w klasyce, jazzie, rocku (tym starym np. Led Zeppelin, Genesis, Pink Floyd, King Crimson etc.). Matka słucha rzadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama to głównie wszystkiego, co leci na PR Trójka :) Czyli głównie polska muzyka, ew. zagraniczna, taka nastrojowa itp. :) Ale czymś żywszym tez nie pogardzi, Brainstorm lubi , na przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeróżnej - od Enter Sandman zespołu Metallica, przez Brygadę Kryzys i Dżem, po Izrael ;). Nie trawią rapu, techno i innej tego typu "muzyki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja dziękuje, że moi rodzice w przeciwieństwie do siostry czują rocka :) W skrócie - Guns n'' Roses, Metllica, Red Hot Chilli Peppers, Deep Purple itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 16:50, W.S.A.D napisał:

Jak ja dziękuje, że moi rodzice w przeciwieństwie do siostry czują rocka :) W skrócie
- Guns n'' Roses, Metllica, Red Hot Chilli Peppers, Deep Purple itp:)

Ja przepraszam bardzo, ale od kiedy Metallica to rock? Do jasnej cholery, to METAL!!! A moi starzy słuchają jakichś przebojów Casablanci z lat 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 18:24, Peti14 napisał:

> Jak ja dziękuje, że moi rodzice w przeciwieństwie do siostry czują rocka :) W skrócie

> - Guns n'' Roses, Metllica, Red Hot Chilli Peppers, Deep Purple itp:)
Ja przepraszam bardzo, ale od kiedy Metallica to rock? Do jasnej cholery, to METAL!!!
A moi starzy słuchają jakichś przebojów Casablanci z lat 80.


Metal dobre sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 18:24, Peti14 napisał:

> Jak ja dziękuje, że moi rodzice w przeciwieństwie do siostry czują rocka :) W skrócie

> - Guns n'' Roses, Metllica, Red Hot Chilli Peppers, Deep Purple itp:)
Ja przepraszam bardzo, ale od kiedy Metallica to rock? Do jasnej cholery, to METAL!!!
A moi starzy słuchają jakichś przebojów Casablanci z lat 80.

Dobra, pomyliłem się, ale musisz od razu Do jasnej cholery krzyczeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 18:44, hammerfall87 napisał:

Metal dobre sobie :D


A może nie? Zwłaszcza we wczesnym okresie, że tak to nazwę.
Uprzedzając, tak wiem, że Hammerfall to metal, ale sorry, nawet nie ma co porównywać.

A moi rodzice, nie wiem czego słucha mój ojciec, ale za każdym razem jak jedziemy samochodem i coś mi się spodoba w radiu to on zmienia stację bo jemu się nie podoba ;) Z kolej matak, chyba to co wszsycy tzn. oldies, czasem coś poważnego, choć żadziej ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 08:36, Adidas66 napisał:

> Metal dobre sobie :D

A może nie? Zwłaszcza we wczesnym okresie, że tak to nazwę.
Uprzedzając, tak wiem, że Hammerfall to metal, ale sorry, nawet nie ma co porównywać.

A moi rodzice, nie wiem czego słucha mój ojciec, ale za każdym razem jak jedziemy samochodem
i coś mi się spodoba w radiu to on zmienia stację bo jemu się nie podoba ;) Z kolej matak,
chyba to co wszsycy tzn. oldies, czasem coś poważnego, choć żadziej ode mnie ;)


No nie ma bo jak można porównywać zespół który na każdej płycie gra inny gatunek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 09:08, Mr.M napisał:

Moja mama to głównie wszystkiego, co leci na PR Trójka :) Czyli głównie polska muzyka,
ew. zagraniczna, taka nastrojowa itp. :) Ale czymś żywszym tez nie pogardzi, Brainstorm
lubi , na przykład :)

Tata słucha jak jest w domu wszystkiego co jest na vivie polska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brutal death metal, power/speed metal i oczywiście polskie podziemie rapu i hip hopu.

A tak na serio to raczej nie mają jakiś ulubionych wykonawców czy muzycznych styli. Po prostu lubią to co jest "hitem" w radiu. No i mój tato trochę czasem słucha klasycznego angielskiego rocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata tylko blues''u słucha i to codziennnie (a ja takiej muzyki nie znoszę), a mama...nic. Co najwyżej włączy sobie radio czasem i słucha tego, co w nim puszczają, ale nie ma jakichś ulubionych zespołów, których by celowo słuchała ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować