Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Jakiej muzyki słuchaja wasi rodzice?

153 postów w tym temacie

Mój Tata słucha klasyki rocka w najlepszym wydaniu, mi.n. : Pink Floyd, Led Zeppelin, Deep Purple, Queen, Scorpions oraz Black Sabbath (zresztą zbyt wiele byłoby wymieniać). Poza tym lubi relaksować się przy muzyce Mike''a Oldfielda i Vangelisa. Z polskich zespołów to oczywiście Budka Suflera gra u mojego Taty pierwsze skrzypce^^
Moja Mama natomiast lubi spokojne rockowe ballady,np. : w wykonaniu polskiego Raz Dwa Trzy.

Dlatego też z chęcią pożyczam sobie czasem jakąś płytkę od moich rodziców (szczególnie od mojego Taty) i nie protestuję, kiedy słuchają muzyki, np.: w aucie, bo są to poniekąd również moje "klimaty" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 20:04, Lillith napisał:

Dlatego też z chęcią pożyczam sobie czasem jakąś płytkę od moich rodziców (szczególnie
od mojego Taty) i nie protestuję, kiedy słuchają muzyki, np.: w aucie, bo są to poniekąd
również moje "klimaty" :-P

To masz szczescie że maja taki sam gust jak ty ja niestety takiego farta nie mam i musze słuchac FEAL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata, po 2 pobytach w Afryce, zaczął słuchać afrykańskiej muzyki, z której ja z kumplami często się śmiejemy. I jeszcze słucha S.O.A.D, Kazika, Jacka Kaczmarskiego, Jean Michalle Jare, Kult, Metallica. A mama tylko Jean Michelle Jare, Jacek Kaczmarski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama słucha muzyki nowej i starej, stara się być po prostu na topie. To co leci w radiu często wpada w jej ucho. ;>
Tata natomiast normalnie przepada za metalem, nie wiedzieć czemu, ale tak po prostu wyszło. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 08:43, Chaotizz napisał:

Mama słucha muzyki nowej i starej, stara się być po prostu na topie. To co leci w radiu
często wpada w jej ucho. ;>

To samo moja mama wszystko co na topie:)

Dnia 01.06.2008 o 08:43, Chaotizz napisał:

Tata natomiast normalnie przepada za metalem, nie wiedzieć czemu, ale tak po prostu wyszło.
;P

Metal? Fajnego masz ojca:) Przynajmniej da sie słuchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 09:42, Patryk Mogilno napisał:

Metal? Fajnego masz ojca:) Przynajmniej da sie słuchac

Nom, jest fajny, nie powiem. ;] Ale kiedyś więcej tego słuchał, teraz to jakoś tak za muzyką nie przepada ogólnie. Ale w samochodzie lubi sobie na maxa puścić jakąś nutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata słucha klasycznego hard rocka & heavy metalu, klasyki rocka psychodelicznego, ogólnie klasyki rocka ;). Pink Floyd & Queen przede wszystkim, poza tym Led Zeppelin, Deep Purple... Do tego jeszcze parę polskich zespołów rockowych, raczej klasycznych, ale poza Budką Suflera nie jestem raczej pewien. Do tego dochodzą Stiff Little Fingers ;) i może muzyka symfoniczna - John Williams? Mama natomiast przede wszystkim słucha Leonarda Cohena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata nie słucha żadnego specyficznej muzyki, po prostu, to co leci w radiu. xD
Moja mama za to kocha Metallicę, Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath, Dire Straits, i dziesiątki innych zespołów, z czego ja lubię większość, więc moja mama nie narzeka, że znowu słucham jakiejś bezsensownej muzyki. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 16:30, Assasin93 napisał:

Mój tata nie słucha żadnego specyficznej muzyki, po prostu, to co leci w radiu. xD
Moja mama za to kocha Metallicę, Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath, Dire Straits,
i dziesiątki innych zespołów, z czego ja lubię większość, więc moja mama nie narzeka,
że znowu słucham jakiejś bezsensownej muzyki. xD

Mama kocha Metalice? Żeby moja taka była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 19:10, Stalker707 napisał:

Mój tata słuchał przed Euro "jedziemy na mecz..!" a teraz po mistrzostwach juz nic nie
słucha xd

Hehehehe teraz pewnie słucha "szerokiej drogi już czas" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tatko słucha troche muzyki klasycznej oraz różnych polskich wykonawców, nic innego nie lubi. Natomiast mamusia nienawidzi klasycznej-woli coś w stylu Shoun Baker''a:) serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi słuchają wykonawców pokroju: Mieczysław Fogg, Piotr Szczepaniak itp. Ale jak tata siada przy kompie to i wydaje mi się że nie pogardzi ciut delikatniejszym metalem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi raczej klasyki takie jak Sandra czy Enrice Iglesias czy jakoś tak .Ale zdarza sie eska i fajne chity ale muszą być fajne . tata mówi żadnego rapu i hiphopu mówi na nich Małpy bo skaczą po ekranie ja sie z tego śmieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować