Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Jakiej muzyki słuchaja wasi rodzice?

153 postów w tym temacie

Mama:
- Basshuntera
- disco polo (rózne dziwne :P)
- Feel (bez komentarza)
- i ogolnie jakis tam z nowszych tytułów

Ojciec:

Raczej nie slucha muzyki, tylko tam jakieś niemieckie "frantówki" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi starsi sluchaja raczej wszystkiego co leci w radiu (najchetneij radiu eska) :) Ojciec nawet wkrecil sie w klimaty trance i probuje go oswoic z hardstyle ale z tym juz jest ciezej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mario, klasycznie:P
Mój ojciec, kiedy żył, słuchał jazz''u (czy mnie mocno zaraził)uwielbiał zwłaszcza Ragtime i odmiany New Orleans, mama nie słuchała ojca i nie skończyła się źle ta opowieść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tata przeważnie słucha Metalliki(Ufundował mi bilet do Chorzowa!), Judas Priest, RHCP, AC-Piorun-DC, Deep Purple i ogólnie Metalu/Rocka. Nawet włosy zapuścił(A ja zaraz po nim, niedaleko pada jabłko od jabłoni :P).
Nie cierpi techno(umcss... umcsss... umcssss...)/(c)rapu i tego typu "nowoczesnych" badziewi.

Mama... ech.... słucha radia a z rzadka jakichś polskich "gwiazd" typu Natalia Kukulska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Fajnie, że moi rodzice słuchają, Gunsów, Offspringa, i Metalliki:) Ostatnio jechałem z tatą samochodem, to jak wychodziłem z niego(samochodu) to aż mi piszczało w uszach, tak się tacie Death Magnetic podobał:P Fajnie to musiało wyglądać - syn i 36 letni facet, jadący z otwartym szyberdachem i słuchajcy na full metaliki :P Moja siostra ma przerąbane - ona słucha, tych wszystkich popów, dance''ów i hip hopu(tańczy ona w formacji jakieś), a ja razem z mamą i tatą : Metallica, Guns n' roses, The offspring, RHCP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 17:58, W.S.A.D napisał:

Heh. Fajnie, że moi rodzice słuchają, Gunsów, Offspringa, i Metalliki:) Ostatnio jechałem
z tatą samochodem, to jak wychodziłem z niego(samochodu) to aż mi piszczało w uszach,
tak się tacie Death Magnetic podobał:P Fajnie to musiało wyglądać - syn i 36 letni facet,
jadący z otwartym szyberdachem i słuchajcy na full metaliki :P Moja siostra ma przerąbane
- ona słucha, tych wszystkich popów, dance''ów i hip hopu(tańczy ona w formacji jakieś),
a ja razem z mamą i tatą : Metallica, Guns n'' roses, The offspring, RHCP :P

To muzykalna rodzina...No i naprawde to musiało fajnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockowy jestem tylko ja , mama i tata :) Babcia jest pianistką:) A rockową muzyką, nie ja zaraziłem rodziców, a oni mnie:) Mój tata był basistą i gitarzysta w kapeli rockowej:), a mama po prostu słuchała takiej muzyki:) Mam po niej tal stary, że unikalny wręcz plakat metalliki, z czasów gdy Heitfeld i spółka byli piękni i młodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 19:05, W.S.A.D napisał:

Rockowy jestem tylko ja , mama i tata :) Babcia jest pianistką:) A rockową muzyką, nie
ja zaraziłem rodziców, a oni mnie:) Mój tata był basistą i gitarzysta w kapeli rockowej:),
a mama po prostu słuchała takiej muzyki:) Mam po niej tal stary, że unikalny wręcz plakat
metalliki, z czasów gdy Heitfeld i spółka byli piękni i młodzi:)

To gratulacje u nas muzyki najwięcej słucham ja i mama jak ma chumor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 21:30, Rumcajs52 napisał:

chumor? A co to takiego?
14 lat chłopak, i nie potrafi prostych słów dobrze napisać...

A racja nie spojrzałem! To dzięki będę teraz pamiętać.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mama, jak jedzie samochodem, to puszcza czasem moje płyty. wiecie,jak dziwnie wygląda 50-cio letnia kobieta słuchająca na maksa techno? ;)
w domu raczej woli coś spokojniejszego. Amstrong, muzyka poważna, budka sulfera itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matka glownie salsa (jest zajawiona tancerka), ojciec wszystkiego (od rapu po metal z uwzglednieniem wszystkiego co po drodze). Ojciec lubie wygrzebywac rozne dziwne kapale, o ktorych malo kto slyszal, ostatnio Early Day Miners.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy tak lookam na półkę z płytami od mojego taty, to mogę napisać, że słucha... W S Z Y S T K I E G O ! Nie, nie... Nie słucha disco-polo itp. Przeważającą częścią płyt są płyty zespołów Rockowych itp. O dziwo znalazłem również kilka płyt z rapem. Snoop Dogg, Jay-Z, Eminem.

A mama? Raczej nie słucha muzyki, a jeżeli słucha, to tylko tego co ja i mój tata, czyli przymusowo, gdy puszczamy muzę na full. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować