Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Jakiej muzyki słuchaja wasi rodzice?

153 postów w tym temacie

Tata słucha klasycznej muzyki (bo i ją wykonuje) do tego Eric Clapton, Santana, Hendrix, Beatles etc z jego czasów... No i to co ja (metal, rock, reggae) o dziwo ostatnio się na reggae zajawił ;D Siostra słucha Slipknota i Offspringa (się ode mnie zaraziła), brat słucha głównie punka a mama mnie jak gram na gitarze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 09:43, hunter22 napisał:

Mama:
- Basshuntera
- disco polo (rózne dziwne :P)
- Feel (bez komentarza)
- i ogolnie jakis tam z nowszych tytułów


Z przykrością muszę stwiedzić, że u mnie tak samo :(

Ojciec Republika i takie tam xD ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mama to tak nie słucha muzy ale tata w pracy ciągle radia słucha i w domu czasami ściąga piosenki te co lecą w MTV czy na vivie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było że tata ściąga nielegalnie czytał na necie o jakiejś stronie że można ściągać legalnie i z tej strony ściąga. O to cytat testu "Wbrew temu co organizacje fonograficzne starają się wbić nam do głów na temat nielegalności korzystania z sieci, okazuje się, że przez P2P można ściągać legalnie wiele materiałów, włącznie z muzyką."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec słucha prawdziwej muzyki, głównie tej z jego szkolnych lat. Przede wszystkim Pink Floyd. Uwielbia ten zespół, ma wiele wspomnień ze szkoły związanych z tym bandem. Nawet mi ostatnio "wpoił" twórczość Pink Floyd i Davida Gilmoura(były gitarzysta PF). Oprócz tego uwielbia elektroniczną muzykę wykonywaną przez J.M.Jarre i Tangerine Dream. Oprócz tego klasyki hardrocka typu Deep Purple, Led Zeppelin czy ACDC. Dzięki niemu w głównej mierze poznałem wiele płyt i artystów właśnie z ciężkiego rocka. Dziękuje mu za to :) Czego nie trawi? Przede wszystkim dzisiejszych "artystów" typu Timbaland, Furtado, Feel itp., a także techno, metalu(ale takich "cięższych wersji" bo heavymetal jeszcze nawet).

Moja mama woli znacznie wolniejsze rytmy. Nie ma ulubionego zespołu i nurtu muzycznego. Lubi też to co jest na czasie, patrz: Doda, Feel itp. Ze starszych dzieł lubi posłuchać Pink Floyd(ale nie w takich ilościach co ojciec ;)), ABBA, czy Urszuli Dudziak(jazz). Nie lubi metalu, techna, czy właśnie w/w hardrocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę krótko

Moja Mama słucha wszystkie nowości lubi Bas Hunter , lubi też różne mieszanki z techno itp.

Mój Tata lubi Disco Polo takie coś w stylu Mydełka fa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata słucha jakiś tam rockowych zespołów (Beatles i takie tam) , ale ostatnio zaczął słuchać w samochodzie jakieś rapów hehe ale nic szczególnego Peja, HG itp zato mama słucha kolęd xD na serio nawet jak nie ma świąt to słucha kolędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama nie przepada za starymi kawałkami. Twierdzi, że przypominają jej one niezbyt miłe czasy komuny itp. Dlatego woli ona włączyć sobie jakąś Rihannę czy Amy Winehouse. Mój ojciec natomiast totalnie na odwrót. Nienawidzi nowoczesnej, a szczególnie rapu. Ileż to przekleństw lata w samochodzie kiedy Radio Zet czy RMF FM jest włączone dłużej niż 30 sekund... :D Czego więc słucha? Głównie polskich przebojów z lat 40'' - 90''. Nie powiem, to od niego zaraziłem się Floydami, Electric Light Orchiestra czy Dire Straits, ale jak słyszę po raz setny Violettę Villas, Czerwone Gitary albo Filipinki to mam ochotę zwrócić obiad i wysadzić radio w powietrze... Ze starych polskich zespołów toleruję niemal wyłącznie kapele rockowe - Republika, Lady Pank czy Perfect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... trudno tu powiedzieć no to tak moja mama słucha jakiegoś takiego starego zespołu ,ale nie pamiętam nazwy i też słucha Abby chyb tak to się pisze :p.Mój tata słucha metaliki .I jeszcze oboje słuchają piosenek z lat 70,80 i 90 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata słucha Blues''a, Jazz''u, Santany, Hendrix''a, ogólnie muzyki z lat 60 i 70.
A moja mama? Późne lata 70 i lata 80 ;)) Czyli Shakin` Stevens, Abba (czyli z jej lat młodzieńczych) a nawet Feel (o zgrozo!).
Siostra już raczej muzyki nie słucha ;P Kiedyś sluchała Metallicę, Offspring, Korn, Sonique i techno jakieś...

Ogólnie każdy u nas słucha czego innego ^^ xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojciec najbardziej lubi - wstyd się przyznać - klasyczne starocie( Mozart itp.) Zresztą coś takiego wstawił się na dzwonek. Matka to niby coś lubi, ale słucha raz na pół roku. Wielka fanka xD

A ja Rock. I E Nomine. I coś jeszcze znalazłem, zapisałem nazwę i wrzuciłem do szuflady, może będzie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować