Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Jakiej muzyki słuchaja wasi rodzice?

153 postów w tym temacie

Ja słucham:

AC/DC, Anthrax, Autumn Offering, The, Behemoth, Black Sabbath, Blues Brothers, Children of Bodom, Darkest Hour, Desire Before Death, Dismember, Entombed, Faust Again, Folku irlandzkiego, Iron Maiden, Judas Priest, Killswitch Engage, Made Of Hate, Megadeth, Metallica, Morbid Angel, Motorhead, Nirvana, Queens of the stone age, Red Hot Chili Peppers, Sabaton, Sepultura, Sex Pistols, Slayer, Testament i Venom, czyli ogólnie mówiąc, hard rock i metal. :)

Tata słucha:

Trochę tego co ja, oprócz death metalu i niektórych wykonawców speed metalu i rocka, i trochę Pop''u

Mama słucha:

Popu generalnie mówiąc :) No i jeszcze stare (z lat ''20-''70) francuskie, hiszpańskie i włoskie piosenki. Czasem jakiegoś rocka, ale nie cierpi jak puszczam w domu jakiś "ostrzejszy" metal :P.

Siostra:

...słucha jakichś dziwadeł ;] Rap''u, Pop''u... i to wszystko.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie, to nie słuchają jakoś specjalnie, z pasją.
Najczęściej, gdy są w domu katuję ich moją "muzyką satanistyczną" albo słuchają radia "Złote Przeboje". Cieszy mnie przynajmniej to, że mój staruszek zna sporo kapel metalowych i jest w stanie przetrzymać, a nawet słuchać sesji z Iron Maiden czy Black Sabbath :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już tu kiedyś pisałem czego słuchają ,ale moi rodzice szybko zmieniają gusty .Teraz tylko moja mama zmieniła czego będzie słuchać .Bo odkąd obejrzała ten film Mama Mia (czy jakoś tak) to tylko teraz na okrągło tylko Abba i abba i abba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moi od zawsze słuchali ABBY - w sumie ja też ją bardzo lubię.

Stary Lubi Boba Dylana, Louisa Armstronga

Matka muzykę poważną, Ennio Morricone itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 15:10, Dark ziom napisał:

U mnie tata ciągle słucha Anny Marii Jopek, Katie Melua, oraz muzyki EDEN i smooth jazz


Zapomniałbym, u mnie też bardzo lubi Katie Meluę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż moi raczej nic poza matką, ojciec gdy widzi na VIVIE lub MTV jakiś teledysk z czarnoskórymi wykonywcami, to zanczyna lamentować Wyłącz tych czarnuchów albo to jest gorsze od Obamy na prezydenta, phi ale rasista, a mama czasem sobie jakąś w weekend vinylową płytę odpali, najwięcej chyba odpala Wodeckiego :D.

Ja słucham coś co ma gitariwe rify w tyle choć nie tylko, np lubię Michael Jacksona , przez co koledzy mają za złe, najbardziej cenię jego beat it i Billie Jean

(Billie jean is not my lover
Shes just a girl who claims that I am the one
But the kid is not my son
She says I am the one, but the kid is not my son)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mój tata słucha to nie wiem ale z moją mamą jest lepiej ;D Ta to słucha to co graja na Rmf Maxxx (dodam, że ma 42 lata więc nie można powiedzieć żeby młoda była ;] ale tu się sprawdza powiedzenie w starym ciele [no w tym wypadku to lekka przesada bo 42 lata to jeszcze nie jest wielce podeszły wiek] młody duch ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować