Zaloguj się, aby obserwować  
Szespir

Skąd bierzecie kase?

248 postów w tym temacie

Skąd mam kasę ? Pracuję i kombinuję jak się da ;P. Trzeba sobie radzić. Wcześniej pracowałem w wakacje tu i tam. Ogólnie polecam pracę w wakacje. Uczy samodzielności i gospodarności ... i paru innych rzeczy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja 20 zł ;). Ale mi to w sumie nie potrzebne, bo mówię ,,Mama idę do kina", a ona ,,ile Ci dać?"...Tak samo, jak chcę jakieś CDA, czy coś w ten deseń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby uzbierać kasę trzeba rzucić wszystkie nałogi i kombinować jak koń pod górkę. Wtedy można coś uzbierać. Praca (dorywcza) jest wszędzie tylko trzeba chcieć, niestety za taką robotę płacą marne grosze. Ja na szczęście mam liczną rodzinę i zawsze coś mi się skapnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 15 lat jaką pracę mogę podjąć albo jak mogę zarabiać kasę, do babci mam 300 km wiec nie bardzo. Wakacje odpadają bo te spędzam u babci i tam zarabiam kaske, ale chodzi mi o coś takiego dorywczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 21:10, Zagul napisał:

Mam 15 lat jaką pracę mogę podjąć albo jak mogę zarabiać kasę, do babci mam 300 km wiec
nie bardzo. Wakacje odpadają bo te spędzam u babci i tam zarabiam kaske, ale chodzi mi
o coś takiego dorywczego :)

Ulotki... Jak coś można spalić, a i zabawa jest jak jesteś z kumplem, ale to raczej dużo czasu trzeba poświęcić. Zagadaj ze starszymi u nich zawsze jakaś praca się znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tylko z kieszonkowego (45zł/mies.) bo do dziadków daleko. Ale w wakacje jadę do nich i wychodzi o 50 zł miesięcznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Spoiler

A ja tam raczej nie zarabiam. Tzn. mam praktyki na budowie co środę, ale tam zarobię tylko 200-250 zł na miesiąc.
Jednak wydatków dużych nie mam więc na jakieś tam gierki i doładowanie konta w telefonie starcza. Więc ogólnie nie narzekam. A poza tym w wakacje pracuję (ale nie na budowie) i zawsze coś tam wpadnie ot. np. za lipcową wypłatę kupiłem sobie kompa (podpis) do gierek, bo ten stary już się nie nadawał, tzn. wszystkie (prawie) gry działały, ale na minimum.


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaje kieszonkowego. Nie kradne. Nie pracuję. Gdy chce po prostu czasem otrzymam od rodziców drobniaki i już. Jakoś nie przywiązuję uwagi do pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej zadnego problemu nie mam. Raz w miesiacu dostane jakas gierke + CDA. Jak sa gry ponizej 90zl to jeszcze jest ok ale jak juz powyzej to juz musze troche pogadac z mama zeby mi dala :D Teraz musze ja namowic na F.E.A.R. 2 albo Silent Hill: Homecoming.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko pracuję po 12h dziennie, satysfakcja z roboty umiarkowana ale za to kasa nielicha.
Więc mnie stać na przyjemnostki, nie mam natomiast czasu by się nimi cieszyć. Smutne to. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dlatego lepiej się pouczyć i mieć stypendium na piwko xD
A jak już pracujesz to się nie zamęczaj- pamiętaj, że praca jest potrzebą, a odpoczynek jest koniecznością ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człeniu się robi tak: kupujesz kominiarke, pistolet na wodę, idziesz do sklepu z tymi gadżetami i jesteś obłowiony. Działa sprawdzałem :D albo babci emeryture podkradać też można a co :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie szczęście, że podkradać nie muszę... babce emerytury :D Ale poza tym trudno mi jest uzbierać jakąś większą sumkę więc chyba teraz będę musiał wykombinować jakiś większy zarobek, oprócz sprzedawania gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę kasę ... nie biorę a bardziej dostaję co miesiąc od babci 30 zł ,ale niekiedy dostanę z 10 do szkoły albo na jakieś wycieczki i takie tam pierdoły :D . Kraść nie muszę bo nie jestem zdesperowany bo to by było już w ostateczności . Lecz jeszcze zarabiam sprzedając gry w które już nie gram .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować