Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_Templar

Praca w wakacje

4 posty w tym temacie

Wątkiem tym na pewno nie odkryłem Ameryki, ale może ktoś na forum będzie miał jakiś pomysł ;]

Właśnie skończyły się maturki i czekają mnie najdłuższe wakacje w życiu. Nie chcąc ich marnować, postanowiłem w końcu samemu zarobić trochę pieniędzy. No i tu pojawia się problem? Jak to zrobić? Przyznam się, że jestem w tym temacie zielony, więc nawet nie wiem gdzie i jak takiej pracy szukać :/ W Warszawie nie powinno być trudno o jakąś "wakacyjną" robotę, ale w wakacje zdarzy mi się parę wyjazdów, więc raczej odpada coś stałego.

Ktoś ma jakiś pomysł/propozycję? (tylko błagam bez ulotek ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to pracuje w ochronie, ale nie w sklepie, tylko na zakładzie produkcyjnym... spokój, spanie w nocy, itd..

Noo, a pracuje już od kwietnia zeszłego roku, czyli od II klasy LO.. i w okresie szkolnym miałem służby dobowe w soboty i ewentualnie święta... Teraz od maja więcej tego będzie...

No, ale skoro chcesz wyjazdów to ciężko ci coś doradzić, bo większość ewentualnych prac jest stała, szczególnie w mieście.. ulotki to chyba jedyna możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 21:18, Dark Templar napisał:

Wątkiem tym na pewno nie odkryłem Ameryki, ale może ktoś na forum będzie miał jakiś pomysł
;]

Właśnie skończyły się maturki i czekają mnie najdłuższe wakacje w życiu. Nie chcąc ich
marnować, postanowiłem w końcu samemu zarobić trochę pieniędzy. No i tu pojawia się problem?
Jak to zrobić? Przyznam się, że jestem w tym temacie zielony, więc nawet nie wiem gdzie
i jak takiej pracy szukać :/ W Warszawie nie powinno być trudno o jakąś "wakacyjną" robotę,
ale w wakacje zdarzy mi się parę wyjazdów, więc raczej odpada coś stałego.

Ktoś ma jakiś pomysł/propozycję? (tylko błagam bez ulotek ;])


Temat - dubelek. Linki podane, więc tylko na przyszłość w razie nowych poszukiwań - instrukcja obsługi wyszukiwarki, by TYHE: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27
Pozdrawiam i temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować