Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Capcom myśli o DMC 5

31 postów w tym temacie

Czwarta część może i sukces odniosła ale tylko i wyłącznie komercyjny - IMO to najgorsza część cyklu. Mam nadzieję, że Capcom zdaje sobie z tego sprawę i wypuści coś a''la DMC3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bifur ---> nie można trafić w gusta wszystkich. wystarczy spojrzeć na metacritic, by wiedzieć, że DMC 4 cieszy się bardzo dobrą opinią w kwestii jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 15:08, Bifur napisał:

Czwarta część może i sukces odniosła ale tylko i wyłącznie komercyjny - IMO to najgorsza
część cyklu.

Polecam zagrać w dwójkę.

Dnia 25.05.2008 o 15:08, Bifur napisał:

Mam nadzieję, że Capcom zdaje sobie z tego sprawę i wypuści coś a''la DMC3...

No to chyba graliśmy w inne DMC4 skoro nie zauważyłeś podobieństw do trzeciej części.

Little Maggot:

Dnia 25.05.2008 o 15:08, Bifur napisał:

Patrz pan gra wyszła na X360 i już ma najlepszą sprzedaż w swojej historii ;)

To chyba nie dziwne, że skoro gra wychodzi na więcej niż jedną platforme, to w większej ilości egzemplarzy się sprzeda, nie? Plus na tę generację brakowało dobrych slasherów, czy też w ogóle jakichkolwiek slasherów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 15:23, pepsi' napisał:

/cut/


Nie sugeruję się statystykami - muszę sam wszystko przetestować ;). DMC4 pod względem dynamiki i grafiki stoi na wysokim poziomie - dobra, odmóżdżająca zabawa przy TV. Jednak twórcy nie mają po prostu pomysłu na wprowadzenie jakiejkolwiek innowacji w rozgrywce - to nadal ten sam stary DMC, w którym bezsensownie tłuczemy hordy potworków (chyba, że taka monotonna zabawa posiadaczom konsol nie przeszkadza). Prosiłbym twórców o troszkę kreatywności...

@Shini

Podobieństwa do poprzedniej części może i są ale i tak jakoś gra mnie "nie wzięła" - wolę zabawę z DMC3 na starej czarnuli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 15:58, Bifur napisał:

Podobieństwa do poprzedniej części może i są ale i tak jakoś gra mnie "nie wzięła" -
wolę zabawę z DMC3 na starej czarnuli...

Wszystko zależy od tego, czego cżłowiek oczekiwał. Ja nie chciałem zbytnich zmian, po prostu chciałem dostać stare, dobre DMC w oprawie godnej current genów i to dostałem. Wielu ludzi było tym zawiedzionych, ja nie. Oczekiwania dużo robią ;) Szczególnie to widać po przyjęciu Assassin''s Creed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konwersję zrobili z pasji do pecetowego pocinania, nie licząc na [szczególne] zyski... więc info o Piątce jak najbardziej na miejscu :) Wszak to na konsolach sprzedało się całe 5 milionów Czwórki, czyż nie? Na pc mówi się ledwie o parunastu/dziesięciu tysiącach*... Tym nie mniej fakt, że Piąteczka i na pc się ukaże jest, jak mniemam, niepodważalny.
*sądząc z prognoz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to w 11 części będą chyba musieli Dantemu brodę dorysować:P... I zrobić z niej kolejną broń, co by klimatu serii nie burzyła. Już to widzę- pląsy z wrogiem, swoiste dance macabre z ostro zakończoną brodą a''la merlin w roli głównej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować