Zaloguj się, aby obserwować  
CZACHO

Swiateczny konkurs-kto co wygral ??

12 postów w tym temacie

Czesc
Postanowilem zapoczatkowac ten temat by kazdy mogl sie pochwalic co otrzymal od CD Projektu, w konkursie swiatecznym. Chodzilo oczywiscie o to by kliknac zdaje sie na gwiazdke jesli takowa sie ukazala na stronie www.gram.pl, a mogla sie ona ukazac w dowolnym miejscu. Powiem szczerze ze ja natrafilem na nia zdaje sie przypadkowo jak wrocilem do domu po "kilku" piwkach bo nie pamietam abym na nia natrafil, a znalem juz wczesniej temat bo czytalem na ten temat i probowalme cos upolowac :). Los tak chcial ze stalo sie to zdaje sie troche na bani i nawet tego nie pamietam no ale ciesze sie ze mi sie udalo - mam farta niesamowitego co nie ?? :).
A wiec tak ja sie musze pochwalic ze dostalem (dzisiaj) gre "Morrowind" zlota edycja. Akurat lubie tego typu gry wiec na pewno spedze przy niej troche czasu.
Nie pozostaje mi nic innego jak podziekowac zespolowi CD Projekt za zorganizowanie tego konkursu i za fajne nagrody - mam nadzieje ze innym ich prezenty okazaly sie rowniez trafne. Dziekuje w imieniu wszystkich uczestnikow !
Dalsza czesc tematu pozostawiam Wam - prosze Was napiszcie co Wy otrzymaliscie w "prezencie" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pecha ;p znalazłem tylko 1 bombke i było w niej 10 wPLN

PS: Ojcze Samotni za ile to może się skusze ;p najlepiej daj w używkach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 16:57, Ojcze Samotni napisał:

Zaraz po moim poprzednim poście usłyszałem dzwonek do drzwi i ktoś przyniósł paczkę... w środku
FEAR. Szkoda, że mi nie pójdzie :) Chce ktoś? :)

Przykro mi bardzo ze ci nie pojdzie F.E.A.R., niestety ma ona dosc spore wymagania.
Ja gralem w F.E.A.R., choc nie mam mega wypasionego sprzetu ale dalem sobie graficzke na najnizszy poziom. Troche przycinalo, ale nie na tyle by mnie zniechecic i nie az takl bardzo przeszkadzalo to w grze. Ogolnie to "zrobilem" to gre w kilka godzin. Kazda gra akcji jest kruciutka.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 16:57, Ojcze Samotni napisał:

Zaraz po moim poprzednim poście usłyszałem dzwonek do drzwi i ktoś przyniósł paczkę... w środku
FEAR. Szkoda, że mi nie pójdzie :) Chce ktoś? :)


Sprzedaj w dziale używek (najlepiej nioodpakowaną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 18:09, Priam napisał:

> Sprzedaj w dziale używek (najlepiej nioodpakowaną).


To powiedz jeszcze jakim cudem ma mu się to udać?? Bo żeby sprzedać grę w używkach trzeba ją najpierw zarejestrować elektronicznie, a żeby to zrobić trzeba wyjąć kartę z kluczem do rejestracji, która znajduje się w zamkniętym (nieodpakowanym) pudełku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 17:59, malpka napisał:

Wygrałem FEAR. Z chęcią zamienię na antoligię Blizzarda (D1, W2, SC + SC:BW) najlepiej z kimś
z Gdańska.


ja wygrałem antologie blizzard i nie jestem zadowolony. ale fear jush mam i jestem ze wschowy (lubuskie). ale jek coś, to sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem Morrowind i jestem zadowolony mimo ze poczatkowo nie wiedziałem co to jest. Ale teraz jest spoko tak mnie wciagneło ze az trudno mnie sie oderwac od kompa.....
Wielkie dzieki dla CDP......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 16:52, CZACHO napisał:

Czesc
Postanowilem zapoczatkowac ten temat by kazdy mogl sie pochwalic co otrzymal od CD Projektu,
w konkursie swiatecznym. Chodzilo oczywiscie o to by kliknac zdaje sie na gwiazdke jesli takowa
sie ukazala na stronie www.gram.pl, a mogla sie ona ukazac w dowolnym miejscu. Powiem szczerze
ze ja natrafilem na nia zdaje sie przypadkowo jak wrocilem do domu po "kilku" piwkach bo nie
pamietam abym na nia natrafil, a znalem juz wczesniej temat bo czytalem na ten temat i probowalme
cos upolowac :). Los tak chcial ze stalo sie to zdaje sie troche na bani i nawet tego nie pamietam
no ale ciesze sie ze mi sie udalo - mam farta niesamowitego co nie ?? :).
A wiec tak ja sie musze pochwalic ze dostalem (dzisiaj) gre "Morrowind" zlota edycja. Akurat
lubie tego typu gry wiec na pewno spedze przy niej troche czasu.
Nie pozostaje mi nic innego jak podziekowac zespolowi CD Projekt za zorganizowanie tego konkursu
i za fajne nagrody - mam nadzieje ze innym ich prezenty okazaly sie rowniez trafne. Dziekuje
w imieniu wszystkich uczestnikow !
Dalsza czesc tematu pozostawiam Wam - prosze Was napiszcie co Wy otrzymaliscie w "prezencie"
??

Otrzymałam Empire earth II-mam zapakowaną - wymienię na jakąś przygodówkę lub sprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować