Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Witam mam do sprzedania gry:

1)Toca Race Driver 3 (Topseller) (bardzo dobry stan)
2)Full Spectrum Warrior Ten Hammers (bardzo dobry stan)
3)Toca Race Driver 1
4)Anno 1602 (idealny stan)
5)Commandos strike force (idealny stan)

ceny do uzgodnienia
zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem gg 5398551

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 21:57, Jankes17 napisał:

KONSOLKA MA WGRANY NAJNOWSZY SOFT OD SONY!


Ech, bracie. Nie ma downgrade z 5.5x. Masz problem. Nie chce Cie martwic, ale sadze, ze powinienes wiedziec co sprzedajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 15:11, Galnospoke napisał:

> KONSOLKA MA WGRANY NAJNOWSZY SOFT OD SONY!

Ech, bracie. Nie ma downgrade z 5.5x. Masz problem. Nie chce Cie martwic, ale sadze,
ze powinienes wiedziec co sprzedajesz.


ja słyszałem że istnieje taka możliwość ale wymaga ona dużo pracy faktycznie nie jestem tego w stanie 100% zapewnić ale znam osobę która mogłaby się zająć tą sprawą oficjalnie faktycznie nie ma możliwości downgrade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 20:31, Jankes17 napisał:

ja słyszałem że istnieje taka możliwość ale wymaga ona dużo pracy faktycznie nie jestem
tego w stanie 100% zapewnić ale znam osobę która mogłaby się zająć tą sprawą oficjalnie
faktycznie nie ma możliwości downgrade


Niestety nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję samego kartonowego pudełka (tzw mini boksa) z gry MASS EFFECT. Otóż zgodziłem się na wymianę ale kolo wysłał mi grę w kartoniku wyplutym przez psa chyba a ja jestem kolekcjonerem!:) Ew. nie wiecie skąd mógłbym wziąć/kupić takie pudełko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 15:11, Galnospoke napisał:

> KONSOLKA MA WGRANY NAJNOWSZY SOFT OD SONY!

Ech, bracie. Nie ma downgrade z 5.5x. Masz problem. Nie chce Cie martwic, ale sadze,
ze powinienes wiedziec co sprzedajesz.


Chłopiee nie chce Cie martwić, ale najnowszy soft, który już dawno wyszedł to 5.51.. Nie wiem czasem czy już wyższy nie wyszedł. Chociaz 5.51 najgorszy soft jaki jest.

PS: Żeby nie spamować.... Na sprzedaż gry na PSP! Chętni pisac tu albo gg9731793!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawnego świstaka który zawinął by mi te sreberka. W końcu szkoła się zaczyna, a mnie się nigdy nie chce pakować kanapek :P

Zapłacę w granicach 1000-2000zł. Świstaków po 5 roku życia nie chcę. Musi być młodszy.

O kontakt proszę tutaj lub na gramsajcie (to chyba nie jest naruszenie regulaminu. Jeżeli tak, proszę mi wybaczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 15:52, T-Tronix napisał:

Chłopiee nie chce Cie martwić, ale najnowszy soft, który już dawno wyszedł to 5.51..
Nie wiem czasem czy już wyższy nie wyszedł. Chociaz 5.51 najgorszy soft jaki jest.


Nie rozumem o czym piszesz. Przeciez napisalem 5.5x. Najnowszy "zauwazony" to 5.55, choc sa plotki (chyba potwierdzone, ale kto to wie) o 5.70. Ale to nie ma znaczenia: konsola jest "zablokowana", nie ma szans na granie z karty. Ostatni jest GEN 5.50, a i to tylko dla wszystkich bez TA-88.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się