Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2010 o 20:13, LESZ3u napisał:

UWAGA! Vandal2010 to złodziej! "Sprzedałem" mu kolekcjonerkę Fable, kasy nie dostałem
do dzisiaj.

A zgłoszenie na policję żeś w końcu wysłał?

No i kolejny raz chwalę Twojego awatara. Każda okazja jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LESZ3u--------->po pierwsze gra doszła ale opakowanie było pogięte to ci gre wysłałem bo na co mi jakieś pogniecione pudełko ja nie tak sie umawiałem i mam świadka że gra została wysłana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę świadka, chcę potwierdzenie wysyłki. Poza tym dopiero upierałeś się, że gra do Ciebie nie doszła...

ww3pl
Pod koniec wakacji byłem poza domem, a później wszystko jakoś tak się potoczyło, że w końcu nie poszedłem. W każdym razie mam numer do mamusi - też miałem dać sobie spokój, ale skoro nasz ukochany vandal (na zdjęciach tak nie wygląda) chce zrobić kolejną osobę w konia, to jutro chyba sobie z nią porozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..........

skoro wysłałeś to pewnie masz taki kwitek co się zwie potwierdzenie nadania, zrób skana/ zdjęcie i prześlij poszkodowanemu to jeżeli paka zaginęła na poczcie to odszkodowanie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podeslij mi prosze opis sprawy na mojego modermaila czyli wojman[at]moderator.gram.pl To wyjasnimy sprawe i ew. konsekwencje dla nierzetelnego uzytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 08:20, Phobos_s napisał:

Fallout New Vegas Edycja Kolekcjonerska PC - Nowa


Jesli aukcja by ci nie zeszla tej EK to daj mi znac. Jak bedzie dobra cena to wezme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WAZNE!
Potrzebuje pomocy/rady.
Orientuje sie ktos mniej wiecej ile musialbym zaplacic komus za umieszczenie plakatu/reklamy* na czas okreslony (oczywiscie z umowa, VAT, itp.) w jakims miejscu publicznym, restauracji, sklepie, biurze, gabinecie, poczekalni, whatever?
Np. ile by kosztowalo okolo 30 dni w poczekalni w przychodni lekarskiej? ;) Wiem, ze to wszystko jest negocjowalne, ale tak +/- chcialbym wiedziec :)
z gory dzieki, mam nadzieje, ze ten temat jest odpowiedni, innego o nie znalazlem.

* oczywiscie nic nieprzyzwoitego, ani naruszajacego czyjes prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że firma ma jakieś plany podboju Europy? ;P

BTW Jeśli jesteś jakoś związany z zarządem, to nie chcielibyście może liftingu wyglądu strony? Grafikiem profesjonalnym co prawda nie jestem, ale jakieś tam pojęcie mam i za niską cenę mógłbym coś wymyślić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się