Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Mam na wymianę na PS3:

Heavy Rain - premierowe, angielskie
inFamous - Platinum, angielska gra, okładka i instrukcja w 4 nieangielskich językach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania pare gier :
empire earth III- premierowe
battlefield 2142 northern strike ( nie uzywany key)
two worlds -premierowe
drakensag-premierowe
guildwars nightfall
brothers in arms road to hill 30-kolekcja klasyki
dark messiah- extra klasyka
settlers dziedzictwo królów -premierowe
splinter cell pandora - kolekcja klasyki
jade empire -extra klasyka
fable- extra klasyka
wszystkie gry 120 zł ,osobno też sprzedam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23 GODZINY DO KOŃCA AUKCJI! :D

http://allegro.pl/resident-evil-4-i-inne-8gier-orginal-pc-gry-z-cda-i1419527560.html

Przedmiotem aukcji jest paczka gier, a znajdują sie w niej między innymi takie klasyki jak Resident Evil 4, Fable czy Devil My Cry 4. Wszystkie są w bardzo dobrym stanie (jedynie te z CDA były bardziej użytkowane) większość z nich była w napędzie tylko raz - na niektórych nie ma nawet najmniejszych śladów użytkowania - jak nówki. Stan całokształtu oceniam jako Bardzo Dobry

Zawartość paczki:

-Resident Evil 4 - Premierówka
-Fallout 2 + Świątynia Pierwotnego Zła - Oryginały bez DVD boxów
-Jade Empire Edycja Specjalna + Neverwinter Nights: Diamentowa Kolekcja - eXtera klasyka
-PREY + Just Cause - kolekcja klasyki
-The Suffering+ TS: Ties That Bind - premierówka

oraz 7 DVD z CDA zawierających między innymi Devil My Cry 4, Fable, Sacred złota edycja i wiele innych

jak widać jest tu wiele ciekawych tytułów które warto posiadać na swojej półce, a aukcja rozpoczyna się od 25zł w związku z czym cena jak widać jest bardzo przystępna

Paczkę gier sprzedaję, jako że na granie już nie mam czasu, u mnie na półce zaczyna brakować miejsca, w chwili obecnej potrzebuję nawet najmniejszych zastrzyków finansowych a będę się cieszył że moja mała kolekcja trafi w dobre ręce nie marnując się leżąc gdzieś na starej szafie i pokrywając się kurzem

Gorąco zapraszam do licytowania bo naprawdę warto

Masz jakieś wątpliwości? Pisz o każdej porze i nie zwracaj uwagi na mój status na

GG:5449473

Udzielę wszelkich informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na wymianę:

Bad Company 2 + dodatek Vietnam (konto jest - wbite tylko dwie rangi !! oraz pudełka też są)


Czekam na propozycje tutaj bądź na gg. 1999260

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM:

2 kosci RAM firmy Transcend:

- 512 MB RAM DDR I (184 piny), az 500 MHz (sa to topowe pamieci DDR I), CL-tRCD-tRP-tRAS (timingi, opoznienia) przy 500 MHz wynosza 3-4-4-8; sa to dwie kosci po 256 MB kazda. Nadaja sie do O/C starszego sprzetu (u mnie chodzily kiedys z Pentium 4 po O/C ok. 25%) i sa bardzo szybkie (co jest mile widziane m.in. przy (de)kompresji)

CENA: 17zl za 1 kosc, 30zl za 2.

Wysylka 5zl listem ekonomicznym w kopercie babelkowej +2zl jesli priorytet i +2zl jesli poleconym.

- Ksiega Eksperta Windows XP, wyd. Helion, autor: Terry William Ogletree, 804 strony, stan bdb.

CENA: 25zl

Wysylka 7zl listem ekonomicznym w kopercie babelkowej +2zl jesli priorytet i +2zl jesli poleconym.
Paczka 11zl ekon., lub 13zl prioryt.

Kontakt:
decapitatedkm@gmail.com
794 372 841
gg: 17871709
najlepiej na maila, albo na tel., tam najczesciej zagladam ;) na maila tez moge wyslac zdjecia ksiazki.
Na zyczenie kupujacego moge tez wystawic aukcje na allegro. :)

Ponizej zdjecia:

20110125171934

20110125171946

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to najlepszy temat na to pytanie, ale według mnie Gametrade to świetna strona. Wymieniłem już kilka gier, które kurzyły się na półce na tytuły, których szukałem od dłuższego czasu. A dzięki systemowi komentarzy można wymieniać się tylko z zaufanymi użytkownikami. Ale żeby nie było offtopu:

zamienię się lub sprzedam, jestem otwarty na wszystkie propozycje, ceny do negocjacji :)
http://gametrade.pl/u/cubus/gry_na_wymiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się