Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2011 o 18:15, Wolus1 napisał:

Jak szybko zależy Ci na kasie?

To już kwestia tego, kiedy chcesz kupić daną grę, obecnie te gry są na allegro, poza antologią F.E.A.R. . W najbliższym czasie, sprzedaje pakiet gier FPS lub też te gry pojedynczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Właśnie ruszyła sprzadaż mojej pierwszej (mam nadzieję, że dzięki wam nie ostatniej) książki :)

"Bełkot upadłego barda" to komediowe ujęcie fantastyki. Można tam znaleźć różne smaczki znane z gier i filmów :)

http://www.radwan.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=448&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=197

Zapraszam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam konsolę przenośną Nintendo Dsi wraz z całym pakietem akcesoriów : pokrowiec , skórzany pokrowiec, zestaw 9 rysików, gumowe etui , plastikowe etui , etui ochronne na gry , etui na karty pamięci , ładowarka, oryginalne pudełko ze wszystkimi dokumentami. Chcesz zdjęć lub informacji ? Pisz na numer gg : 4902557

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania mam klucze Steam do:
Red Orchestra 2: Digital Deluxe - uwaga: jako, ze jest to wersja niedostępna w Polsce, to proszę nie pisać mi "dam tyle i tyle, bo w pudełku tanio". Wystarczy powiedzieć, że edycja ta zawiera 2 czapki do TF2, które warte są około 5 euraczy oraz jakieś tam skórki do Killing Floor. Można nie lubić TF2, ale przehandlowanie czapek za coś innego nie powinno stanowić problemu.

Might & Magic: Clash of Heroes - niedawno wydana na PC gra, zawiera DLC I am the Boss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 21:31, Mikex napisał:

Mam na wymianę praktycznie nową EK Alana Wake''a i Shift 2 Unleashed z niewykorzystanym
Online Pass. Gry oczywiście na X360.

Tylko na wymianę? Nie interesuje Cię sprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 13:19, Renzov napisał:

Tylko na wymianę? Nie interesuje Cię sprzedaż?


Hm, to zależy od ceny, bo chciałbym za uzyskaną kwotę kupić jakąś inną grę. Napisz swoją propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 10:35, natanadler napisał:

Gears of war 3 edycja kolekcjonerska. Komplet stan igła. Raz zagrana sprzedaje bo zdobyłem
epic. Kody na dlc nie były używane. Cena hmm 169zl z przesyłka??
Jak coś łapać mnie na gg i mailu.
We Wro można odebrać osobiście w tedy cena 10zl niższa


Mógłbyś wysłać mi foty na mikex69@wp.pl ? Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam zawartość pudełka World of Warcraft Battle Chest: Dwie książki o światach gry WoW i WoW: Burning Crusade, instrukcje, płyty instalacyjne i klucz trialowy. Namiary na GSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 13:36, MastAlol napisał:

Kupiłem u Ciebie Painkillera i Penumbry. Koszt wysyłki obu w jednej paczce taki sam?

Odpowiedź wysłana na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam konsolę PSP-3004 Slim&Lite Gran Turismo Edition Black

Stan konsoli oceniam jako niemalże idealny. Rzadko używana, zawsze trzymana w skórzanym, oryginalnym futerale, nie posiada żadnych ukrytych wad, a jedynie kilka niewidocznych zarysowań z tyłu obudowy. KONSOLA NIE JEST PRZERABIANA, a więc macie 100-procentową gwarancję bezproblemowego działania kieszonsolki na oryginalnym systemie Sony!

Jest to wersja Gran Turismo Edition, a więc oprócz oryginalnego opakowania, gry Gran Turismo w zestawie i bonusowego auta, posiada też logo serii Gran Turismo, które na pewno wyróżnia ją z tłumu.

Do oryginalnego zestawu dokładam kartę pamięci 4 GB, a także trzy gry w wersji promo - God of War: Duch Sparty, F1 2009, Invizimals Następny Wymiar. Jako że jest to wersja promo - oddaję je GRATIS!

W skład zestawu wchodzą:
- Konsola PSP-3004 Slim&Lite Gran Turismo Edition Black
- oryginalny, skórzany futerał Sony
- 4 książeczki składające się na bardzo obszerną instrukcję obsługi
- ulotkę PlayStation Network w folii
- opakowanie z serii Gran Turismo Edition
- ładowarka
- bateria
- gra Gran Turismo
- kod do pobrania samochodu Corvette ZR1

Oprócz tego do zestawu dorzucam:
- karta pamięci 4 GB
- 3 świetne gry GRATIS - God of War: Duch Sparty, F1 2009, Invizimals Następny Wymiar.

CENA: 579 zł

W ofercie mam również gry na konsolę PSP.
Platinum:
Gangs of London - 27,99 zł
God of War: Chains of Olympus - 29,99 zł
Killzone: Liberation - 29,99 zł
Tekken: Dark Resurection - 29,99 zł
Tekken: Dark Resurrection (lekko uszkodzone opakowanie od nośnika UMD) - 21,99 zł
FIFA Street 2 - 17,99 zł

Essentials:
WipEout Pure - 24,99 zł

Wydanie premierowe:
Grand Theft Auto: Liberty City Stories - 34,99 zł
Monster Hunter Freedom Unite - 42,99 zł
FIFA 08 - 23,99 zł

Jeżeli chcecie poznać szczegóły aukcji piszcie na maila mgrabowski1234@wp.pl lub GG: 5721757.
Uwagi: Do cen należy doliczyć koszty przesyłki. Dla konsoli to suma około 13 zł. Dla gier około 5 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się