Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2011 o 21:37, witkab napisał:

Sprzedam płytę Trzeci Wymiar - Cztery Pory Rapu. Wydanie dwupłytowe, na drugim
CD wideoklipy i remixy. W pudełku także dwie naklejki. Stan płyt bardzo dobry, jedynie
pudełko ma wyłamane zawleczki trzymające płytę. Cena 25 zł z wysyłką, do negocjacji.
Mogę wystawić na allegro.



Wiem, że post był już daawno temu i pewnie nie ma szans, ale może jakimś zupełnym przypadkiem nie sprzedałeś jeszcze tej płyty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 13:09, Isildur napisał:

Drogi kolego ale widzę, że nie czytamy przypiętego posta, w którym wyraźnie jest napisane,
że w tym wątku nie używamy spoilera... Ostrzeżenie za niedostosowanie się do polecenia
Moderatora.

Ale ten post nie jest chyba od bardzo dawna... poza tym był on wielokrotnie edytowany, co nie każdy musiał zauważyć.
W ogóle nie wiem w czym problem. Dlaczego nie można używać spojlerów? To po co w ogóle jest ta opcja? Równie dobrze można przy podawaniu fragmentu fabuły gry/książki napisać "spojler" i nie chować treści. Właśnie dobrze, że jest spojer, bo co mnie obchodzą czyjeś dane kontaktowe. A ktoś zainteresowany sobie sprawdzi(tak samo jakby sprawdzał fragment fabuly itd. Nie widzę różnicy).

Co do tematu:
Pozbędę się Gothic 2 + dodatku. Nie cierpię gry, miejsce zajmuje. Odbiór wyłącznie osobisty w Krk, opłata symboliczna (jakaś czekolada czy coś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po to jest przypięty post, by go za każdym razem czytać. Proszę zapoznać się z tym do czego służy spoiler. Ostrzeżenie zdjąłem bo się troszkę pospieszyłem za co przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wymienię się tymczasowo (z osobą z Wejherowa, Redy, Rumii, Gdyni, Sopotu lub Gdańska) na Uncharted 3 za moje Batman: Arkham City.

Kontakt:
GG: 10150704

Transakcja przez gametrade.

EDIT: A z tego ogłoszenia http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37543&pid=8875 nieaktualne są już Alpha Protocol i World in Conflict.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię EK Mass effect na x360 kompletną (stan bdb/idealny)

Sprzedam:
Starcraft - gra planszowa - nowa 200zł wysyłam kurierem na swój koszt
W diabły figurek do orków wh40K 1000zł (info co daję na priv) dokładam podręczniki farbki pędze i całą masę stafu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Dark Souls na Xboxa 360. Cena to 130 zł w tym przesyłka.
Płyta w stanie idealnym. Do tego jest kod na soundtrack. Nie wiem czy poprzedni właściciel korzystał, wątpię. Nie wpisywałem go tak czy siak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 13:54, Sipso2008 napisał:

Sprzedam Dark Souls na Xboxa 360. Cena to 130 zł w tym przesyłka.
Płyta w stanie idealnym. Do tego jest kod na soundtrack. Nie wiem czy poprzedni właściciel
korzystał, wątpię. Nie wpisywałem go tak czy siak.



Dodaję link do gametrade ze zdjęciami: http://gametrade.pl/og/742582-dark-souls-xbox-360-x360-premierowa-belchatow

Sorry, ale edit mi zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 18:17, Wojman napisał:

Czytamy przypięte posty, ostatni raz upominam.


To go zmieńcie tak, żeby traktował ogólnie o niezaśmiecaniu tematu postami typu: "pisz na....". Póki co gość nic nie zrobił, bo przypięty post traktuje tylko o nieumieszczaniu takich info w spojlerach a nie o nieumieszczaniu ich W OGÓLE. Zresztą jest dopisek, że: "jeśli nie chcesz, nie podawaj swoich danych", czyli: "jeśli chcesz - podawaj". Nie możecie karać userów za brak precyzji moderatorów.

Moje ogłoszenie ciągle aktualne :) dorzucam jeszcze Gothic 1, chyba z jakiejś gazety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 22:41, Latimeria napisał:

To go zmieńcie tak, żeby traktował ogólnie o niezaśmiecaniu tematu postami typu: "pisz
na....". Póki co gość nic nie zrobił, bo przypięty post traktuje tylko o nieumieszczaniu
takich info w spojlerach a nie o nieumieszczaniu ich W OGÓLE. Zresztą jest dopisek, że:
"jeśli nie chcesz, nie podawaj swoich danych", czyli: "jeśli chcesz - podawaj". Nie możecie
karać userów za brak precyzji moderatorów.

Nie zostanie zmieniony post ponieważ: "Spoiler - jest niepożądaną informacją o szczegółach zakończenia utworu literackiego, teatralnego, telewizyjnego lub filmowego. Termin ten bywa używany również w odniesieniu do podpowiedzi lub rozwiązań w grach i łamigłówkach. Stosowany na stronach i forach internetowych oraz grupach dyskusyjnych.
Spoiler może wyjawiać szczegóły dotyczące rozwiązania kluczowego dla danego utworu napięcia dramatycznego czy pomysłu na którym oparty jest utwór i odbierać widzowi przyjemność z jego oglądania (czytania). Ma to szczególnie znaczenie w przypadku utworów kryminalnych czy thrillerów, gdy przedstawiona zostaje informacja o mordercy lub tożsamości czarnego charakteru, choć ma zastosowanie również w przypadku produkcji innych gatunków."
Spoilerem nie jest natomiast numer gg, numer telefonu, adres mailowy czy inny kontakt z daną osobą...

Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie rozumie jak po polsku jak byk jest napisane cytuję: "Proszę nie spoilerować w tym temacie, chodzi między innymi o zamieszczanie w spoilerach adresu email, bądź numer gg lub innego kontaktu." Po czym się do tego nie stosuje i używa spoilera to ja nie mam więcej pytań. Jak byk jest podane, żeby w mailach, numerach gg, telefonach, skype czy jakiejkolwiek innej metodzie kontaktu nie znaznaczać tego w spoiler. Nie wiem co w tym jest nie zrozumiałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 12:43, natanadler napisał:

Oddam w dobre ręce za free PGR 3 na X360 najlepiej ktoś z wro to sobie wpadnie i ją odbierze.
W innym przypadku trzeba policzyć wysyłkę jakieś 8 zeta


ja chce. zapłacę za przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 14:48, Nieznajomosc napisał:

Oddam 5 kodów na wiedźminskiego audiobooka (ostatnie życzenie)


To ja także poproszę :)
adres: phobos_s [at] gazeta [dot] pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się