Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Ostatnimi czasy praktycznie pożuciłem pudełkowe wersje gier i przeszedłem na cyfrowe oraz gry MMO, a także z powodu braku czasu ze względu na kontynowane przeze mnie studia, dlatego wydaje mi się zbędne trzymanie pudełek z grami, w kóre już nie gram od dawna a tylko się kurzą i zajmują miejsce a mogę posłużyć do dobrej zabawy komuś innemu. Postanowiłem sprzedać część swoich pudełkowych gier Większość to tzw. reedycje, są też premierowe edycje. Wszystkie pudełka z grami są kompletne, w oryginalnym opakowaniu, praktycznie nie noszą one śladów użytkowania tak samo jak nośniki CD/DVD.

Poniżej zamieściłem listę gier, którę chce sprzedać a także z jakiej edycji pochodzą a także co zawierają oraz proponowaną cenę (niską mam nadzieje) - z tym ostatnim to nie jest to cena ostateczna, jest to tylko propozycja ceny (należy do niej także doliczyć koszt wysyłki gry) zatem oferty z propozycją cen są jak najbardziej mile widziane. W przypadku zainteresowania daną grą/grami proszę o kontakt poprzez forum lub przez e-mail kris2005a[at]go2.pl lub GG: 11352989. W razie potrzeby mogę też zrobić zdjęcia danego pudełka z grą. Istnieje również możliwość wystawienia na allegro.

1. Test Drive Unlimited - edycja premierowa - pudełko, nośnik, ulotki CDP, poradnik, instrukcja, mapa drogowa z gry (rozkładana) - cena: 25 PLN;
2. Immortal Cities: Children of the Nile - edycja premierowa - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 15 PLN;
3. Lords of EverQuest - edycja premierowa - pudełko, nośnik - cena: 9 PLN;
4. Mortyr III: Akcje Dywersyjne - edycja premierowa - pudełko, nośnik - cena: 9 PLN;
5. Made Man: Prawa Ręka Mafii - edycja premierowa - pudełko, nośnik - cena: 9 PLN;
6. Hearst of Iron II - Złota Edycja - edycja Super$eller - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 14 PLN;
7. Rise of Nations - Złota Edycja - edycja Super$eller - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 14 PLN;
8. Tom Clancy''s EndWar - edycja Kolekcja Klasyki - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 10 PLN;
9. Infernal - edycja Kolekcja Klasyki - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 10 PLN;
10. Faces of War - Oblicza Wojny - edycja premierowa - pudełko, nośnik, instrukcja, Kompendium - cena: 20 PLN;
11. Company of Heroes - edycja XK HIT - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 12 PLN;
12. Jade Empire - Edycja Specjalna - edycja XK HIT - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 12 PLN;
13. BlackSite - edycja XK HIT - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 12 PLN;
14. JTF Joint Task Force - edycja XK HIT - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 12 PLN;
15. Kompania Braci - Na Linii Frontu - edycja XK HIT - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 12 PLN;
16. Tycoon City New York - edycja TopSeller - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 16 PLN;
17. UberSoldier II - edycja premierowa - - pudełko, nośnik - cena: 5 PLN;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Rozważam kupno ps2.
Interesuje mnie wyłącznie wersja Slim, oryginalny pad (pady), karta pamięci, okablowanie.
Konsola powinna być zarówno w dobrym stanie wizualnym jak i fizycznym.
Jeśli chcesz się pozbyć pozbyć swojej czarnulki pisz:
GG: 2713822
Email: kaczek.93.prezes@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;p
Ide do 2LO i potrzebuje takich ksiazek. Minimalnie, zeby po dwie jakies sztuki mialy osoby zainteresowane moim postem.
Ksiazki do II LO
*POLSKI : Przeszłość to dziś. NOWE WYDANIE cz1. i cz2. (STENTOR)
*Rosyjski: Nowyje wstreczi cz. II + ćwiczenie (WSIP)
*Angielski: New Matura succeess Pre-intermediate (PEARSON)
*HiSTORIA: część 1. „Od renesansu do czasów napoleońskich”,
część 2. „Od kongresu wiedeńskiego do I wojny (NOWA ERA)
*Matematyka: Matematyka. Zbiór zadań dla liceów i techników (Oficyna Wydawnicza Krzysztof Pazdro)
*Fizyka: Fizyka i astronomia (PWN)
*Geografia: Geografia na czasie 2 Zakres rozszerzony (PWN)
*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że ogłoszenia tego typu tutaj przejdą.
Otóż, przydałaby się pomoc każdego kto ma konto na portalu społecznościowym o nazwie FACEBOOK.
Chodzi tylko o zalajkowanie tego zdjęcia. Nic więcej. Z góry dzięki ;)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=268845939887902&set=a.267167176722445.50280.100002874939430&type=1&permPage=1]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, zdjęcie żałosne, bo adresowane do dziewczyny, też kiedyś znajdziesz. Taki smutny żart sytuacyjny.
A festiwal żałosny tak jak woodstock, smród bród i ubóstwo, wiesz bo byłeś, na youtube, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się