Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

A ode mnie trochę gier na PC:
http://tablica.pl/oferta/gry-komputerowe-split-second-far-cry-race-two-worlds-extra-klasyk-ID3IlH5.html
Kilka książek:
http://tablica.pl/oferta/zwiadowcy-trudi-canavan-ksiazki-stephen-king-nowicjuszka-ID3Im15.html
oraz płyty AC/DC: High Voltage (w folii), If you want blood, Ballbreaker, For those about to rock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam kartę graficzną GIGABYTE GTX 460 1GB (GV-N460OC-1GI). W pełni sprawna, ciągle pozwalająca na grę nawet w najnowsze hity. Wymieniam ją jedynie ze względu na to, że wygrałem w konkursie wyższy model.

Cena? 280zł + kurier 20zł. Niżej nie zejdę, wydaje się, że propozycja i tak jest wystarczająco atrakcyjna.

Kontakt na LESZ3u@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 13:17, Marth napisał:


Zszedłbyś z ceny przesyłki, gdybyśmy załatwili sprawę poza Allegro? Odpada prowizja, więc wyszedłbyś na to samo, a ja byłbym szczęśliwszy.

Pisz na LESZ3u@gmail.com

Nie obiecuję, że wezmę na 100%, ale jestem zainteresowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie można kupić czapkę połączoną z takimi długimi uszami/rękawiczkami z różnymi motywami z gier (Minecraft, Banjo itd.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PILNE: zamienię Kinect: Disneyland Adventures PL

Xbox 360 nowa , nieotwierana na cokolwiek na xboxa 360. Gra kupiona dzień temu dla znajomych, którzy na święta kupuja xboxa i okazało się , że taka grę juz maja. Zamienię na cokolwiek bo inaczej to będzie nieudany prezent:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 16:37, Thalanthas napisał:

Jeśli jest w folii i jak ze sklepu, nie zrywałeś nic czy coś i masz paragon to w ciągu
chyba 10 dni możesz oddać towar do sklepu bez podania przyczyny.

Jeśli kupował przez internet. Na zakupy stacjonarne to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się