Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Mam na wymianę Humble Indie Bundle 6, tj. CAŁY zestaw 9 gier a mianowicie (nie są to klucze na Steam a gry z wolnym DRM):
- BIT.TRIP RUNNER
- Gratuitous Space Battles
- Jamestown
- Rochard
- Shatter
- Space Pirates and Zombies
- Torchlight
- Vessel
- Wizorb

Interesują mnie tylko gry na Steam i to nie jakieś drogie. Bardzo bym się ucieszył z Bastionu, Halo: Spartan Assault czy Half Life 2. Wszelkie propozycje prosiłbym pisać pod tym postem.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2014 o 00:29, Wojman napisał:

Rozejrze się. Jeżeli dobrze kojarzę to jeszcze gdzieś ten krążek mam.

I jak poszukiwania? Byłbym wdzięczny za odpowiedź, o bo nie wiem czy coś dalej robić w tym kierunku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2014 o 00:25, Hartus napisał:

Marne szanse, ale może ktoś z was posiada soundtrack z Diablo II, który był dołączany
do edycji kolekcjonerskich?


Ja mam ten soundtrack, jak chcesz to wyślij mi tutaj lub na email alchemiakr@onet.pl propozycję ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj odrobinę przesadzasz. Interesują cię gry Steam, czyli kody, a dajesz dokładnie to samo co oferuje za darmo kilka osób na TPB.

Poza tym:

Restrictions. You agree not to engage in any of the following prohibited activities: [...] or (xiii) except as otherwise specifically set forth in a licensor’s end user license agreement, as otherwise agreed upon by a licensor in writing or as otherwise allowed under applicable law, distributing, transmitting, copying (other than re-installing software or files previously purchased by you through the Service on computers, mobile or tablet devices owned by you, or creating backup copies of such software or files for your own personal use) or otherwise exploiting the Products (defined below) in any manner other than for your own private, non-commercial, personal use. Accessing the audiovisual content available on the Service for any purpose or in any manner other than Streaming (as defined below) is expressly prohibited.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Pirate Bay. Nazwa znana prawie każdemu graczowi, bo to chyba najpopularniejsza strona z torrentami w Sieci. Nie żeby coś, ale wystarczyło wpisać w Google "tpb".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Batman Arkam Origins Joker Bobble Head, pudełko podniszczone jednak figurka nigdy nie była wyciąga z pudełka.
Przeszukałem różne serwisy aukcyjne aby to wycenić i znalazłem coś takiego tylko na ebayu w cenie 80zł, ja sprzedam za 30zł.

20140601134020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2014 o 13:40, XywkaToy napisał:

Sprzedam Batman Arkam Origins Joker Bobble Head, pudełko podniszczone jednak figurka
nigdy nie była wyciąga z pudełka.
Przeszukałem różne serwisy aukcyjne aby to wycenić i znalazłem coś takiego tylko na ebayu
w cenie 80zł, ja sprzedam za 30zł.


Można jakieś namiary by się skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2014 o 13:40, XywkaToy napisał:

Sprzedam Batman Arkam Origins Joker Bobble Head, pudełko podniszczone jednak figurka
nigdy nie była wyciąga z pudełka.
Przeszukałem różne serwisy aukcyjne aby to wycenić i znalazłem coś takiego tylko na ebayu
w cenie 80zł, ja sprzedam za 30zł.

Kiedyś znalazłem takie ogłoszenie na tablica.pl. Figurka była w stanie idealnym, ale pudełko też "podniszczone".
Po wysłaniu kasy nie otrzymałem figurki, a konto sprzedawcy nagle zniknęło z serwisu. Nawet cena była ta sama.
Możliwe, że to ten sam użytkownik więc radzę uważać. Tym bardziej, że konto chyba dopiero co założone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

alchemiakr@onet.pl

kaczek93 nie korzystam z ogłoszeń lokalnych tylko allegro, w ogóle nie wiem kiedy to było ale figurkę dostałem wczoraj wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2014 o 15:43, XywkaToy napisał:

alchemiakr@onet.pl

kaczek93 nie korzystam z ogłoszeń lokalnych tylko allegro, w ogóle nie wiem kiedy
to było ale figurkę dostałem wczoraj wieczorem.

Nie to żebym Ciebie oskarżał, ale po prostu tamto ogłoszenie było łudząco podobne.
Jeśli jednak mógłbyś wystawić to na allegro, a kolega wyżej by się rozmyślił to ja byłbym zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam zestaw gier: http://allegro.pl/gry-kolekcja-gier-zestaw-gier-konto-steam-i4295665401.html

+
Edycja kolekcjonerska Wiedźmin 2 oraz Risen 2(bez gry)
Assasins Creed I, II, III, Brotherhood, Revelations
Dragon age I+ przebudzenie Dragon age II
Medal of Honor Warfighter
Władca pierścieni wojna na północy
Call of duty 1, 2, 4, 5

Kontakt: oOoHeszt100@interia.eu
Gry mogę wystawić na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się