Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2015 o 13:52, kuba9876543210 napisał:

> Przelew nie dzoszedł czykoleg o mnie zapomiał.?

Doszedl, wlasnie wyslalem klucz. Dlatego podalem tel. w ogloszeniu, bo moge szybciej
odpowiadac.

Wszystko działa syn zadowolony dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to wlasciwe miejsce (niby w tytule jest "szukam"), ale nie chce zakladac nowego watku...

Otoz szukam jakiegos punktu zajmujacego sie drukiem 3D. Znalazlem w necie blaster Hana Solo (mniej wiecej, sa wprowadzone pewne zmiany, nie jest to dokladna kopia, wiec o naruszeniu praw autorskich nie ma mowy - https://grabcad.com/library/han-solo-blastech-dl-44/files) do wydrukowania, ale wiekszosc punktow, ktore znalazlem, oferuje uslugi podpadajace bardziej pod hurt, niz pod detal.

Druga kwestia - nie orientujecie sie, ile taki wydruk moze kosztowac? Bo mozna znalezc tez gotowe "modele" do sklejania/skladania po 30-40 euro, i nie wiem, ktora wersja (wydruk czy zamowienie) wyjdzie taniej.

Ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Druga kwestia - nie orientujecie sie, ile taki wydruk moze kosztowac? Bo mozna znalezc
> tez gotowe "modele" do sklejania/skladania po 30-40 euro, i nie wiem, ktora wersja (wydruk
> czy zamowienie) wyjdzie taniej.
Wiesz co, może to dziwnie zabrzmi, ale zastanów się nad daniem ogłoszenia. Niektórzy mają swoje drukarki 3D i drukują dla czystej frajdy. Np. kolega znajomego z gildii ma taka drukarkę i wydrukował temu znajomemu wiedźmiński medalion. Koszt wyniósł jakieś... 1,50 zł. Serio, materiał jest śmiesznie tani.

Żeby nie było, gościu sobie drukuje bardziej skomplikowane elementy - np. figurki. Dochodzi tylko kwestia malowania. Końcowy efekt jest bodajże czerwony. Ale to już musiałbyś się bardziej zorientować w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Np. kolega znajomego z gildii ma taka drukarkę i wydrukował temu znajomemu wiedźmiński medalion.

No właśnie miałem nadzieję, że ktoś na forum ma dostęp do drukarki i w zamian za przysłowiowe piwo (bezalkoholowe) plus naturalnie pokrycie wszelakich kosztów produkcji, zgodziłby się podjąć zadania. Albo przynajmniej skierował w odpowiednie miejsce. Ale dzięki za odpowiedź :)

Zapomniałem w poprzednim poście dodać, że jeśli chodzi o firmy, to najlepiej by było w Warszawie lub okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2015 o 21:07, sirufok napisał:

Nie ma za co ;)

Już ktoś wykorzystał oba. :( Szkoda, miałem malutką nadzieję na DMCa ;)

EDIT: Uuu, Zekzt, piszę do Muradina! W tej chwili zostajesz zwolniony z funkcji moderatora! O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam klucze steam:
+ Remember Me (humble gift) - 7 zł
+ Resident Evil 4 (humble gift) - 7 zł
+ Resident Evil 5 (humble gift) - 4 zł
+ Warhammer 40,000: Dawn of War Game of the Year Edition (humble gift) - 5 zł

Sprzedam/zamienię gierki na PC, NDS oraz filmy i książki: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=179063

Kupię czarny napęd DVD-ROM za 20 zł i dysk twardy SATAII maks 250GB za 40 zł.

Kontakt steam http://steamcommunity.com/id/kmpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ten temat jest najodpowiedniejszy - mianowicie, czy są na forum osoby które podjęły by się wyceny kolekcji gier na czarnulę [PS2]?
Kolekcja około 40 tytułów, stan w zasadzie wszystkich jako idealny [wszystko kompletne, pudełka, książeczki, płyty niektóre w stanie fabrycznym, te używane w zasadzie bez jakichkolwiek śladów tj rysy, smugi etc - ogólnikowo "jak nowe"]

Spis tytułów + zdjęcia kolekcji oczywiście wkleję jeśli znajdzie się chętny który by to oszacował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprzedam :
Radon Gigabyte 7770 1 gb
Athlon x3 450
4 gb ram ddr2 667
gigabyte ma790x-ud3p
chieftec 500 W
Samsung hd250hj 7200 rpm
oczywiście napęd i nagrywarka dvd
napęd dyskietek
+ jakaś obudowa tracer
Jedynej nowej gry jakiej na tym nie odpaliłem to wiedźmin 3 (nie próbowałem :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się