Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

iPhone 3G black 8GB z softem 3.0 po jailbreaku z simlockiem Ery (można łatwo ściągnąć). Właśnie stuknął mu roczek, więc gwarancja się skończyła. Normalne ślady użytkowania, ekran bdb - stan techniczny bez zarzutów. Wymienię na PSP z kartą MS (fajnie, jakby było przerobione do homebrew, ale bez tego też przejdzie) na terenie Poznania osobiście. Kontakt GG

Spoiler

4254516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 22:29, Sharaqus napisał:

Ja natomiast pilnie poszukuję Edycji Kolekcjonerskiej gry Assassin''s Creed
I
. Jeśli ktoś ma na sprzedaż, zapraszam na GSa/Xfajera/GG

Spoiler

2139528

/Whatever.
Nieważne czy edycja polska czy angielska. Byłbym wdzięczny nawet za jakiekolwiek info
o dostępności gdziekolwiek (allegro/ebay/kumpel itd itd) ;]

Z góry dzięki.

Mam sam metal box ze wszystkimi elementami ( po za grą ) odezwę się na gg przed 15 bo teraz w szkole jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 22:29, Sharaqus napisał:

Ja natomiast pilnie poszukuję Edycji Kolekcjonerskiej gry Assassin''s Creed
I
. Jeśli ktoś ma na sprzedaż, zapraszam na GSa/Xfajera/GG

Spoiler

2139528

/Whatever.
Nieważne czy edycja polska czy angielska. Byłbym wdzięczny nawet za jakiekolwiek info
o dostępności gdziekolwiek (allegro/ebay/kumpel itd itd) ;]

Z góry dzięki.


A ja Ci mogę tanio grę sprzedac i będziesz miał komplet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam cały komplet. Premierową Edycję limitowaną, zwaną także EK z gierką. Mógłbym sprzedać, ale to zależy ile dajesz, bo jak mało warte jest to EK to wolę sobie zatrzymać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 18:31, LESZ3u napisał:

Ehhh... Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i pomyśl.

EOT


Wiem ;P Mialo byc plyty... Literowka ;) Alee i tak juz nieaktualne
PS: Brak pl znakow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma na wymianę Resident Evil 5 na ps3 w stanie idealnym ; ) Znajdzie się ktoś z godną propozycją? Jak ktoś zainteresowany to pisać do mnie na gg(gs) a ja podam jego numer by się ugadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 18:01, RamiroPL napisał:

Sprzedam procka PDC E5200 2,5 GHz, nie podkręcany, kartę graficzną Palit GeForce 9800
GT 512 MB oraz zasilacz Chieftec 450 W. Wszystko na gwarancji, używane tylko 3 miesiące.
Kontakt GG: 4621110


Up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 20:25, RamiroPL napisał:

> Sprzedam procka PDC E5200 2,5 GHz, nie podkręcany, kartę graficzną Palit GeForce
9800
> GT 512 MB oraz zasilacz Chieftec 450 W. Wszystko na gwarancji, używane tylko 3 miesiące.

> Kontakt GG: 4621110

Ile grafika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam/wymienię: (używane)
Tomb Raider: Underworld (25)
Mass Effect (25)
GTA IV (60)
Możliwy odbiór osobisty w Warszawie
Dorzucę premierówkę King Konga gratis

Kontakt gg: 9898987
lub mail: vrt.com.pl (at) gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymienię się Halo3 i Assasin''s Creed za CoDa 4 MW lub BF Bad Company wszystko na Xboxa 360 Assasin''s Creed po angielsku Halo 3 też.
Kontakt GG 3504328
E-mail: Ferrari123@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Gainward GF6600 256MB pod PCI-E za powiedzmy 60zł. Możliwa mała negocjacja lub zamiana na jakąś grę, choć wolałbym jednak kasę. Karta obecnie szału nie robi, ale dla rozruszania starszego zestawu i uruchomienia większości 2/3 letnich gier w zupełności wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dawno temu, w głowie młodego człowieka, zaistniała myśl by zjednoczyć wszystkich graczy, którzy poświęcają swój czas miejscom, w których poznają znajomych oraz przyjaciół, miejscom odskoczni od szarej rzeczywistości, miejscom w których można się zrelaksować, odpocząć, zapomnieć o trudach mijającego dnia. Dziesiątki tysięcy żołnierzy i wojowników, ściera się między sobą codziennie, walcząc o honor i jak największy posłuch, dążąc do perfekcji w walce i taktyce. Zapraszamy was, do współpracy przy tworzeniu utopii dla graczy, gdzie każdy kto chodź raz zasmakował świata elektronicznej rozrywki, znajdzie coś dla siebie!

Stworzenie portalu, który swym ogromem mógłby dogodzić wszystkim, wymaga pomocy i pracy wielu ludzi. Szukamy redaktorów, newsmenów, grafików, tłumaczy, ludzi zajmujących się marketingiem, reklamą i kontaktami ze społecznością oraz każdego, kto chciałby stać się częścią projektu o jakże szczytnym celu, a w szczególności osoby zainteresowane dziedziną eSportową.

Podzieliliśmy naszą działalność na kilka kwestii - strona tematyczna, poświęcona grą MMORPG, MMOFPS oraz MMORTS, telewizja oraz portal poświęcony działaniom eSportowym, zakłady, a w przyszłości nawet i komunikator, wszystkie aspekty dla pełnego zjednoczenia graczy i wszystkich ludzi, powiązanych z elektroniczną rozgrywką. Wiem, że to mało konkretnych informacji, jednak aby nie uprzedzić konkurencji, nie mogę zdradzić nic więcej.

Podstawowym wymogiem, jaki stawiamy rekrutom, jest ambicja. Szukamy ludzi, którzy chcą dokonywać wielkich czynów i mogą się im poświęcić. Wymagamy również odpowiedniej ilości dyspozycyjności, aby np. newsy nie pojawiały się tydzień „po czasie”. Jeżeli chcesz zgłosić się na dane stanowisko, powinieneś spełniać również poniższe wymogi:

Redaktorzy:
- umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną (ortografia, interpunkcja, fleksja, składnia)
- znajomość angielskiego na poziomie podstawowym
- samodzielność podczas pisania tekstu i wymyślaniu nowych materiałów
- praca w grupach
- komunikatywność
ponadto, szukamy ludzi którzy swoją twórczość potrafią przedstawić jak najbardziej zgodnie z prawdą lecz w tonie żartobliwym i przyjaznym.

Newsmeni:
- język angielski na poziomie zaawansowanym
- umiejętność wyszukiwania zasobów oraz ich wykorzystywanie
- umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną (ortografia, interpunkcja, fleksja, składnia)

Graficy:
W tym przypadku, nie stawiamy szczególnych wymagań. Wystarczy, że lubisz to co robisz, masz na to czas oraz potrafisz zrobić dobrą grafikę w relatywnie krótkim czasie.

Tłumacze:
Szukamy osób, które biegle czytają, piszą jak i mówią w konkretnym języku oraz posiadają bardzo dużo wolnego czasu dla ciągłych tłumaczeń.

Osoby zajmujące się marketingiem, reklamą oraz kontaktami ze społecznością:
- język angielski zaawansowany
- umiejętność planowania i rozplanowania kolejnych kroków
- asertywność
- praca w symbiozie (z tłumaczami, newsmenami oraz grafikami)
- kreatywność
- umiejętność negocjacji

Działacze eSportowi:
Zapraszamy osoby obiektywne, bez ustalonego z góry zdania. Asertywnych, rozwiązujących problemy/spory, miłych i przyjaznych osób nie bojących się podejmować poważnych decyzji, osoby dla których eSport nie ma tajemnic. Mile widziane doświadczenie (prowadzenie klanów, gamingów, gildii).

Obsada telewizyjna:
Planujemy zorganizować profesjonalna telewizję, poszukujemy monterów clipów video, komentatorów oraz wszelkich innych podmiotów, zainteresowanych „pracą w telewizji”.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, prosimy o kontakt mailowy na adres joinus@hurricanet.com . W temacie prosimy podać [stanowisko] na jakie chcesz się zgłosić oraz imię i nazwisko np. [redaktor] Stefan Kowalski. W treści maila, prosimy o przesyłanie prac próbnych (nie dot. Marketingu oraz eSportu) na przykład grafiki, recenzje, zapowiedzi itp. oraz pełne dane personalne wraz ze wszystkimi możliwymi formami kontaktu. Żaden mail nie pozostanie bez odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się