Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2009 o 19:45, MasterOfBlaster napisał:

Bardzo chętnie ;) Tylko co proponujesz ??

Bourne Conspiracy, Perfect Dark Zero, Crackdown...?

Dnia 08.03.2009 o 19:45, MasterOfBlaster napisał:

EDIT: Na GS zauważyłem że masz Assasin Creed (właśnie na niego poluje ;)

Ooo nie, nie oddam Assassin''s Creed :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 20:17, rudolfo napisał:

Bourne Conspiracy, Perfect Dark Zero, Crackdown...?

Ehhh :) Nic ciekawego.....chociaż AC chętnie bym wymienił lub odkupił po nie wielkiej cenie.

W.S.A.D. - jeszcze miesiąc temu bym się z tobą wymienił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, iż na Cenedze nie możliwym jest by zarejestrować dwie takie same gry poszukuję kogoś kto chciałby zamienić się na punkty, zastrzegam tylko, że posiadam dwie GTAIVmój błąd chciałem się połasić na więcej punkciorów tylko, że nie wiedziałem iż można zarejestrować tylko jedną grę danego typu, przy wpisywaniu seriala wyskoczyła mi ta informacja, problem w tym, że na dane konto użykownika muszę sam wpisać owy kod gdyż jest to automatycznie numer seryjny do gry, w takiej sytuacji mam do wymiany 210 punktów czy jest ktoś chętny..? Jesli tak to możemy się dogadać co się tyczy formy zamiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 21:59, Malcollm napisał:

Z racji tego, iż na Cenedze nie możliwym jest by zarejestrować dwie takie same gry poszukuję
kogoś kto chciałby zamienić się na punkty, zastrzegam tylko, że posiadam dwie GTAIVmój
błąd chciałem się połasić na więcej punkciorów tylko, że nie wiedziałem iż można zarejestrować
tylko jedną grę danego typu, przy wpisywaniu seriala wyskoczyła mi ta informacja, problem
w tym, że na dane konto użykownika muszę sam wpisać owy kod gdyż jest to automatycznie
numer seryjny do gry, w takiej sytuacji mam do wymiany 210 punktów czy jest ktoś chętny..?
Jesli tak to możemy się dogadać co się tyczy formy zamiany



Moje gg: 8339104.
Napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, gdyby ktoś był chętny do wymiany punktami, mam 2 egzemplarze gry Rise of Nations ZE, jeden dałem koledze z zastrzeżeniem by nie rejestrował, więc gdyby ktoś chciał się wymienić samymi kodami rejestracyjnymi ( o ile kolega posłuchał mych próśb) wymiana najchętniej na kod także z SS, choć może być też w najgorszym wypadku gra z KK której nie rejestrowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 23:41, kordzio1 napisał:

Właśnie, gdyby ktoś był chętny do wymiany punktami, mam 2 egzemplarze gry Rise of Nations
ZE, jeden dałem koledze z zastrzeżeniem by nie rejestrował, więc gdyby ktoś chciał się
wymienić samymi kodami rejestracyjnymi ( o ile kolega posłuchał mych próśb) wymiana najchętniej
na kod także z SS, choć może być też w najgorszym wypadku gra z KK której nie rejestrowałem.



A nie chcesz może wymienić się na wplny? Mam nie rejestrowaną Sege Rally z 22wplnami. Z chęcią sie wymienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 00:14, Citkowsky napisał:

A nie chcesz może wymienić się na wplny? Mam nie rejestrowaną Sege Rally z 22wplnami.
Z chęcią sie wymienię.

Akurat wPLNów niezarejestrowanych mam też trochę, tylko że one są raczej nieużyteczne więc nie ma co z nimi zrobić - czyli raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 01:00, kordzio1 napisał:

> A nie chcesz może wymienić się na wplny? Mam nie rejestrowaną Sege Rally z 22wplnami.

> Z chęcią sie wymienię.
Akurat wPLNów niezarejestrowanych mam też trochę, tylko że one są raczej nieużyteczne
więc nie ma co z nimi zrobić - czyli raczej nie



ile masz łącznie tych punktów? Bo być może mam ofertę dla ciebie. Moje GG; 8339104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 15:33, Citkowsky napisał:

> Kupię 195 pkt na kompanie graczy.


Ale punkty czy konto z taką ilością punktów?

Punkty, żebym mógł zarejestrować. 3967580 gg jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam do sprzedania:

GRY:

Pudełkowane:

Fritz 11: Szachowy Arcymistrz
Cinema Empire
You Are Empty
Dawn of Magic
Conbat Mission: Shock Force
Stranger
Odyseja: W poszukiwaniu Ulissesa (karton, 2 CD w CDBoksie)
Aztec (CDBOX)
Egipt: Przepowiednia Heliopolis (CDBOX)
Deadlock: Planetary Conquest (unikat! Niestety sama płyta ale w bardzo dobrym stanie)
Settlers II Złota Edycja (Ekstraklasyka)
Myst III: Exile (Tania seria Cenegi)
Korea: Zapomniany Konflikt (jw.)
Sudden Strike 3: Arms for Victory (DVDBOX)
Persian Wars (Best 4 Less)
MegaRace 3 (Best 4 Less)
Era Futbolu 2002 (brak tekturki, premierowe wydanie)
Starmageddon 2 (sama płytka, brak tekturki, premierowe, kioskowe wydanie)

Mam również na sprzedaż kartę graficzną Sapphire Radeon HD 4650 512 MB DDR2 w cenie 200 zł (nie podlega negocjacji). Karta jest nowa, pudełko otworzone w celu sprawdzenia zawartości. Szczegółowy opis znajdziecie tu: http://www.sapphiretech.c...?gpid=257&grp=3
Co do ceny to na pewno się dogadamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 15:52, Citkowsky napisał:

>>>............

Czy gry wydane przez cenege które są w tym spisie zostały zarejestrowane w kompanii graczy?


Wszystkie są zarejestrowane. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się