Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Wiecie moze skad ludzie maja np. po kilkaset cd-keyow do jakiejs gry? Np tu:

http://allegro.pl/item841987090_counter_strike_1_6_bonus_8_gier_cs_steam_key.html

I jeszcze oplaca im sie to sprzedawac tanio.
Albo tu ktos ma na sprzedaz 999 cd-keyow:

http://allegro.pl/item850320815_counter_strike_cs_1_6_8_gier_cd_key_e.html

Czy oni to kupuja bezprosrednio od wydawcy danej gry? (w powyzszych przypadkach Valve, czy zdobywaja je jakas nielegalna droga?)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj mam do zaoferowania dosyć unikatowy przedmiot związany z tematyką naszego rodzimego Wiedźmina, jest nim Diamentowa Płyta CD Projektu która była wręczana salonom Empik w Polsce (z informacji które udało mi się pozyskać tylko 1 000 salonów ją dostało - czy prawda nie wiem).

Zainteresowani? Proszę o propozycję :)

Pozdrawiam

20091213092548

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tajemnicy Ci nie zdradzą, ale skoro od lat już na allegro nie było afery żeby to było nielegalnie organizowane... Jako że mam doświadczenie w handlu B2B, to powiem Ci, ze ceny katalogowe to możesz sobie między bajki wsadzić. Niektórzy producenci na niektóre produkty mogą dać nawet do 70% zniżki handlowcom pośredniczącym. Wiadomo, że Steam nie ma pełnej obsługi naszego regionu i ceny mamy mało polskie, więc możliwe, że jest to tymczasowe rozwiązanie dla naszego kraju :). Jak czujesz się zobowiązany, to możesz poinformować Valve o takich aukcjach i spytać o legalność, ale jestem pewien, że po wycięciu wszelkich tajemnic handlowych powiedzą Ci to co ja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 16:52, Wahgaroth napisał:

Co jest na tej płycie? Jaka cena?

Przypuszczam że ta płyta jest tam tylko i wyłącznie dla ozdoby i nic na niej nie ma :P Kto wie czy nawet nie jest tam przymocowana na stałe. To jest raczej rzecz ozdobna, typowo dla kolekcjonerów i jak mniemam ma to dla takich osób sporą wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wyceniono ją na 130zł, i czekam na dalsze propozycje :)

@Wahgaroth

Z tego co widzę to nawet nie jest tam płyta umieszczona tylko naklejka wizerunku płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesuje cię może:
- Uncharted: Drakes Fortune
- Gran Turismo 5: Prologue
- Ratchet and Clank Quest for Botty
Może parę z tego? xd
edit: hmm nie spojrzałem wcześniej na zdjęcia z tej stroni i widzę że większość masz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Offtop: Ja pamiętam czasy, gdy marzyłem o takiej karcie do mojego złomika :) [nawet nie o trójce, jedynka mi stykała, która miała 4 MB, a moja karta miała tylko 2 MB :(]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 00:30, MaccCry napisał:


Offtop: Ja pamiętam czasy, gdy marzyłem o takiej karcie do mojego złomika :) [nawet nie
o trójce, jedynka mi stykała, która miała 4 MB, a moja karta miała tylko 2 MB :(]

Ja teraz buduję kompa do starych gier (wkurza mnie wieczne kombinowanie z systemem i innymi pierdołami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się