Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2010 o 19:36, deusER4 napisał:

znaczy Trylogie chyba ;)


Trylogia to wymysł pierwszego wydawcy - oryginalnie Władca to jedna książka ;)

Dnia 09.08.2010 o 19:36, deusER4 napisał:

jaki stan, które wydanie i tłumaczenie..?


Wyd. Zysk i S-ka, przekład Jerzego Łozińskiego, rocznik 1997, stan idealny, trzy tomy.

Dnia 09.08.2010 o 19:36, deusER4 napisał:

ed.
o cenie nie wspominam, bo to podstawowa informacja ;>


Skoro nie wspomniałeś, to nie dostaniesz :P
60 zlociszy. Przyznaję, że to książki koleżanki, która bardzo chce sprzedać, ale jakoś nie może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma znaczenia kto dzielił.. i całe szczęście że to zrobił, ciężko byłoby kilka razy czytać tak grubą księgę, a czytam głównie leżąc ;)
do sedna.. Łoziński, jego tłumaczenie to festyn.. z tego wydania dokupiłem "Dwie Wieże" zupełnie bezwartościowe to. miałem nadzieję na skompletowanie wersji Skibniewskiej, nawet za cenę pozbycia się pierwszej i ostatniej części.
z tego wynika by nie pożyczać, jak i że ofertą się nie zainteresowałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, mi to tłumaczenie nie wadzi (pewnie dlatego, że raz przebiłem się przez takie, gdzie były "krasnoludki" - wszystkie młoty i topory drżały na ścianach od mojego gniewu) ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 12:12, McFlash napisał:

Dziwne, mi to tłumaczenie nie wadzi (pewnie dlatego, że raz przebiłem się przez takie,
gdzie były "krasnoludki" - wszystkie młoty i topory drżały na ścianach od mojego gniewu)
;>

wolę wierne oryginałowi, bardziej wymagające.. jak bedzie coś na rzeczy to zgłaszam chęć zakupu.. najlepiej "Dwie Weże" wydanie z 1990 r. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiana/ sprzedaż. Jest tu ktoś w stanie dać za to coś ciekawego ? ;>
-CoD MW2
-GTA IV
-PGR 3
-King Kong
-Battlefield BC
-L4D
-NFS Shift
-CoD 4 MW

*wszystko na Xboxa 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do sprzedania infemous PL na ps3

stan idealny raz w napędzie - nie podeszła mi

wszystko jak na zdjęciach okładka z platyny sama płyta z wydania premierowego (na zdjęciu brak instrukcji ale jest ona w komplecie)

Cena nie wiem z 40 zeta z przesyłką? Ale do dogadania. W Wawie można odebrać osobiście.

Jeśli ktoś chce się za coś zamienić na PS3 chętnie rozważę propozycje:)

20100810142551

20100810142608

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie wydanie BC? I w jakim stanie? Na wymiane akurat nic nie mam, mógłbym ewentualnie kupić.

Ma ktoś na sprzedaż Just Cause 2 na X360 albo edycje premierową Mafii I ? Stan minimum bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed użyszkodnikiem vandal2010. Mając zaufanie do tutejszej społeczności, grę wysłałem wraz z innymi paczkami, nie czekając na wpłatę (a ta według zapewnień miała zostać wykonana następnego dnia). Jako, że czekam już dwa tygodnie, skontaktowałem się z mamusią (potęga nk), a jeśli to nie pomoże, leci zgłoszenie na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 20:05, matis9988 napisał:

Post już trochę stary, ale czy nie pisze w przypiętym poście, że nie można zamieszczac
ogloszen o sprzedazy kont do roznych serwisow czy gier?

Może faktycznie, no ale sprzedaż konta EA Store to myślę, że to raczej używane jako gry prawda ?
Co innego jakbym wystawił sprzedaż konta do jakiejś gry online etc.
Anyway, proponuję nie offtopować, jak coś dalej to zapraszam na private.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam płytę główną msi p45 neo-f na gwarancji do marca, kraków, preferowany odbiór osobisty, 1600mhz fsb 1066 mhz ddr2 komplet z instrukcjami sterownikami, kablami, regulator obrotów i gra company of heroes (chyba opposing fronts) cena 200zł do negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
GTA IV,
bardzo dobry stan (pierwsza płytka ok. 5 płytkich, dronych rysek, druga płyta - idealna, zero rysek)
Pełen komplet, kupiona w Empiku (paragon na 149.99), bardzo mało używana, więcej przeleżała na półce niż na dysku.
http://allegro.pl/show_item.php?item=1190508811
Dodatkowe pytania, kontakt na GSie, forum, cokolwiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się