Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2010 o 18:33, Zagul napisał:

Sprzedam gadżety z gier:
Brelok Mafia 2
2x Wisiorek Assason''s Creed
Przypinki Assasin''s Creed Brotherhood.

Kontakt w podpisie.



Ile wolasz za brelok MafiaII ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 16:01, Marked_One napisał:

Ile wolasz za brelok MafiaII ??

Masz kontakt w podpisie, nie zaśmiecaj forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 16:13, Zagul napisał:

Masz kontakt w podpisie, nie zaśmiecaj forum :)


Ale lamerskosc ...pytanie padlo to mozna odpisac.. widze kontakt w opisie ..

Nie komentuj,nie zasmiecaj forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robie to zawsze tak samo najpierw ci prześle przelewem na konto gotówkę czyli 25 zł uwzględnbiając koszty przesyłki poczta polska to będzie jakieś 15 zł łącznie przelewem 40 zł a ty mnie informujesz kiedy wysłałeś i ile czasu powinno dochodzić.(poczta polska i jeszcze zima to wiesz może troche potrwać i sie przedłużyć)Mieszkam w woj.wielkopolskie ale nie poznań tylko okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 16:30, benq20 napisał:

ale nie poznań tylko okolice.



Dobrze to proszę napisać do mnie na gg : 4324403 , lub mail : boczek.ben@interia.pl a jak prześlę dane do przelewu :) , odrazu też można podać dane do wysyłki :) , uwzględniając wpłatę np. jutro , sądzę ze pieniądze wpłynęły by góra we wtorek , więc odrazu we wtorek bym wysłał paczkę priorytetem :) oraz dobrze zabezpieczoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam któregoś z tego telefonów w najniższej cenie ( nówki sztuki). Mam na oku następujące telefony:
- Nokia 5800
- Nokia 5530
- Samsung Wave 723
- Nokia X6 w najlepszym wypadku
Mógłby ktoś mi powiedzieć który z tych telefonów najbardziej by się nadawał do muzyki i przeglądania internetu. Te wszystkie Nokie to wersje muzyczne, najlepsza jest 5530 tak mi się wydaje, z wyglądu też nice ...

P.S Jeśli nie można prosić w tym wątku, o pomoc ( tylko ogłoszenia) to przepraszam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM

- Wiedzmin Ostatnie Zyczenie (pierwszy tom opowiadan), A. Sapkowski - stan bdb
http://allegro.pl/wiedzmin-ostatnie-zyczenie-tom1-sapkowski-stan-bdb-i1393588437.html

- Wiedzmin Miecz Przeznaczenia (drugi tom opowiadan), A. Sapkowski - stan bdb
http://allegro.pl/wiedzmin-miecz-przeznaczenia-sapkowski-stan-bdb-i1393588529.html

- Wiedzmin Krew Elfow (trzeci tom/ pierwszy tom sagi), A. Sapkowski - stan db
http://allegro.pl/wiedzmin-krew-elfow-tom1-3-sapkowski-stan-db-i1393588578.html

- Ksiazke do nauki j. ang. Essential Grammar in Use z odpowiedziami oraz plyta CD-ROM, wyd. Cambridge, Raymond Murphy; NOWA, W FOLII, stan idealny (wygralem kiedys w konkursie)

http://allegro.pl/essential-grammar-in-use-z-odpowiedziami-cd-nowy-i1395341907.html

Wysylam maks. w ciagu 48h od zaksiegowania wplaty na koncie, mozna odebrac w Lodzi :)
Wysylam listem ekon., prioryt, badz listem poleconym ekon./prioryt. (koszt przesylki od 4,50 do 9zl), kilka przedmiotow wysylam w jednej paczce i wychodzi taniej. ;)

Oprocz tego mam na sprzedaz:

- plyte Disturbed: Indestructible // gatunek: metal alternatywny // stan 3+/6 (pekniecie pudelka na 3cm oraz pare malych rys na plycie) - CENA: 19zl

!UWAGA! Poszukuje:

- (multi)efekt gitarowy BOSS ME-25 - moge zaplacic gotowka/przelewem/bonami sodexo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli na aukcjach nikt nie zalicytuje, chce tylko 29zl za II i III tom razem.
Mysle, ze jest to dobra oferta, zwazywsze na fakt, ze pojedynczo w ksiegarni ok. 33-35zl z kazdy tom placilem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, za wysylke listem ekon. 2zl wiecej jesli poleconym lub 3zl wiecej jesli z zadeklarowana wartoscia.

EDIT: w razie dalszych pytan masz kontakt wyzej, nie chce tutaj spamowac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się