Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2009 o 17:44, NdysH napisał:

> sprzedam nowiutkie:
>
> Gears of War na PC
>
> Stalker Czyste niebo na PC
>
> cena do uzgodnienia, email ssendas[at]o2.pl / gg 1590564

GoW-premierowy ??


Ja mam premierówkę w idealnym stanie. 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 22:15, Hartus napisał:

Wymienię nowiutkie (4 dni) PSP 3004 z gwarancją, futerałem i grami za PSP Slim przeróbkę
w dobrym stanie. Możliwość kupienia PSP na aukcji:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=632574994


bardzo ciekawe uzasadnienie sprzedazy tej konsolki. bardzo wierzyc sie nie chce, ze wywaliles tyle kasy i po tygodniu ci sie znudziła. Sory ale ja tego nie łykam. Musi chodzić o coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o głupotę... Bo jak inaczej nazwac nie przemyślany zakup i wymianę na coś teoretycznie gorszego/mniej opłacalnego? Do tego gdzieś słyszałem, że wersje 3000 można już przerobic, ale głowy nie dam. Ja ze swojej przeróbki jestem zadowolony (2004), ale i bez niej bym nie narzekał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 00:00, Citkowsky napisał:

> Wymienię nowiutkie (4 dni) PSP 3004 z gwarancją, futerałem i grami za PSP Slim przeróbkę

> w dobrym stanie. Możliwość kupienia PSP na aukcji:
> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=632574994

bardzo ciekawe uzasadnienie sprzedazy tej konsolki. bardzo wierzyc sie nie chce, ze wywaliles
tyle kasy i po tygodniu ci sie znudziła. Sory ale ja tego nie łykam. Musi chodzić o coś
innego.

Chcę ją sprzedać żeby kupić PSP przerobioną, bo tą którą kupiłem nie ma tej możliwości. Dlatego nie zwlekam ze sprzedażą by się nie "postarzała" tylko od razu wystawiam by była w jak najlepszym stanie. Btw o co ma chodzić? O jakieś ukryte wady? Pisze wyraźnie, że konsola w stanie idealnym sprawna w 100% jak ze sklepu. Konsola mi się nie znudziła, bo gra się fajnie, ale wolał bym przeróbkę. Więc można to podsumować tj powiedział to MaccCry - głupota :P

MaccCry: Udało im się już coś złamać w zabezpieczeniach, ale wciąż nie ma mowy o takiej przeróbce jak w starszych wersjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 08:01, Hartus napisał:

> > Wymienię nowiutkie (4 dni) PSP 3004 z gwarancją, futerałem i grami za PSP Slim
przeróbkę
>
> > w dobrym stanie. Możliwość kupienia PSP na aukcji:
> > http://www.allegro.pl/show_item.php?item=632574994
>
> bardzo ciekawe uzasadnienie sprzedazy tej konsolki. bardzo wierzyc sie nie chce,
ze wywaliles
> tyle kasy i po tygodniu ci sie znudziła. Sory ale ja tego nie łykam. Musi chodzić
o coś
> innego.
Chcę ją sprzedać żeby kupić PSP przerobioną, bo tą którą kupiłem nie ma tej możliwości.
Dlatego nie zwlekam ze sprzedażą by się nie "postarzała" tylko od razu wystawiam by była
w jak najlepszym stanie. Btw o co ma chodzić? O jakieś ukryte wady? Pisze wyraźnie, że
konsola w stanie idealnym sprawna w 100% jak ze sklepu. Konsola mi się nie znudziła,
bo gra się fajnie, ale wolał bym przeróbkę. Więc można to podsumować tj powiedział to
MaccCry - głupota :P

MaccCry: Udało im się już coś złamać w zabezpieczeniach, ale wciąż nie ma mowy o takiej
przeróbce jak w starszych wersjach.


takze i ja nie skorzystam jak przerobki sie nie da zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach :)

Czyli wychodzi na to że chcesz tylko piracić... bo obrazów gier z PSone i gier z PSP nie obsługuje... a reszte tak...no przepraszam jeszcze nie można edytować plików flash oraz pluginów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 13:59, Kisielek1995 napisał:

Przepraszam, że tak nie do kontekstu.. ale czy nie ma ktoś do oddania starych
gier do ps 1...;)?? Z GÓRY THX ZA ODPOWIEDŹ, A I KONTAKT GG/PW..:)

Głupiego szukasz...? Kto Ci odda gry na Playstation za darmo...? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 13:25, NdysH napisał:

>ciach :)

Czyli wychodzi na to że chcesz tylko piracić... bo obrazów gier z PSone i gier z PSP
nie obsługuje... a reszte tak...no przepraszam jeszcze nie można edytować plików flash
oraz pluginów..

No przepraszam... można jeszcze wgrywać dziesiątki programów robionych przez fanów tj PSPtube, programy dzięki którym obejrzymy video w innych formatach niż mp4, wgrać wiele aplikacji tj budzik, zarządzanie plikami bez podłączenia do komputera, przeglądanie map czy chociaż by polska czcionka. Pomyśl chwilkę zanim zabłyśniesz mądrością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2009 o 14:01, St1m napisał:

Głupiego szukasz...? Kto Ci odda gry na Playstation za darmo...? -.-


NIE SZUKAM GŁUPIEGO, ALE KOGOŚ KTO PS1 JUŻ DAWNO NIE UŻYWA A MA TROCHĘ GIER NA ZBYCIU,EW. ZALEGAJĄ MU W PUŁCE!!;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przyhamuj z tym capsem.
Ten kto chciałby Ci oddać te gry, musiałby być autentycznie głupi. Zatem szukasz głupiego tak jak to zaznaczył St1m - na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za gry na pierwsze Playstation można dostać niezłe pieniądze, więc wątpię, żeby ktoś Ci je za darmo oddał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach...

Człowieku ale PSPtube działa wiem bo kumpel ma na PSP... i ma właśnie PSP 3004
Wiele programów działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 14:07, Kisielek1995 napisał:


> Głupiego szukasz...? Kto Ci odda gry na Playstation za darmo...? -.-

NIE SZUKAM GŁUPIEGO, ALE KOGOŚ KTO PS1 JUŻ DAWNO NIE UŻYWA A MA TROCHĘ GIER NA ZBYCIU,EW.
ZALEGAJĄ MU W PUŁCE!!;P



a jakis moze nie potrzebny telefon komorkowy masz?
Gry na PS1 mają swoją wartość i nikt ci za darmo nie odda. Aż takich jeleni to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 13:43, zerohunter napisał:

Mi zalega taka gra ortograficzna, chcesz?



na ps 1 ?? :P P :) Pograłbym w cokolwiek, pod warunkiem że nie będą to wyścigi f1..;) gram w nie od 2 lat;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamienię:
1. Men of War (PC) - ENG, HU, PL
2. Kampania Braci: Na linii frontu (PC) - PL wersja kinowa
3. Kampania Braci: Na linii frontu (prawdopodobnie polska wersja kinowa, gra dojdzie do mnie w tym tygodniu).
Stan gier: idealny, jeszcze w folii (wygrałem gry w konkursach, ale nie będę w nie grał)
Propozycje proszę składać w temacie, na GG: 431450 lub na e-maila: confident91(at)gmail.com. Odpiszę na każdą ofertę po przejrzeniu gameplayów, screenów itp, z oferowanych gier.

Oferowane gry nie muszą być w stanie idealnym, wystarczy bardzo dobry, albo nawet dobry, najważniejsze żeby działały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się