Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2011 o 09:31, Salwatorowiec napisał:

Ile za kartę graficzną?


PRzepraszam, ale nie sprzedaje samej karty graficznej, tylko cały komputer za 580 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam Mocnego PC za ps3 slim 250/320 gb w bardzo dobrym stanie + doplata od drugiej osoby

Parametry kompa:
Procesor AMD Athlon II X3 440 (AM3/95W) BOX
Pamięć DDR3 Goodram 4GB PC1333 CL9 Dual 2x2GB
Płyta główna Asrock Extreme3 AMD 770 Socket AM3
Sapphire Radeon HD5770 1GB DDR5/128b D/H PCI-E L
Zasilacz do obudowy ModeCom Logic 600ATX
Dysk twardy WD 500GB WD5000AADS SATA II 32MB

Moge jeszcze dorzucic myszke Razer DeathAdder i klawiature X7 za dodatkowa oplate

Pisać w temacie, na gg - 9483054, lub na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 20:17, zajacisko napisał:

Tak offtop''owo poradzę używanie funkcji "odpowiedz" będącej w prawym górnym rogu posta
;)


Dzięki, nie zauważyłem ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 19:43, Nejm198 napisał:

Dam Mocnego PC za ps3 slim 250/320 gb w bardzo dobrym stanie + doplata od drugiej osoby

Parametry kompa:
Procesor AMD Athlon II X3 440 (AM3/95W) BOX
Pamięć DDR3 Goodram 4GB PC1333 CL9 Dual 2x2GB
Płyta główna Asrock Extreme3 AMD 770 Socket AM3
Sapphire Radeon HD5770 1GB DDR5/128b D/H PCI-E L
Zasilacz do obudowy ModeCom Logic 600ATX
Dysk twardy WD 500GB WD5000AADS SATA II 32MB

Moge jeszcze dorzucic myszke Razer DeathAdder i klawiature X7 za dodatkowa oplate

Pisać w temacie, na gg - 9483054, lub na PW


OFERTA NADAL AKTUALNA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię usługę:
wykonania okładki do książki - przód i tył (2 obrazki)
podam tematykę książki, co ma pisać na okładce z przodu, a co z tyłu.
interesują mnie kolory jasne tzn. najlepiej biała okładka jakieś naprawdę ładne obrazki, ładnie napisany tekst i gotowe. Oczywiście może okładka być (wedle uznania osoby wykonującej) czarna itp. chcę po prostu aby była ładna i zachęcała do kupna książki - a czy biała ma być to jest jeszcze nie przemyślane, ponieważ nie mogę sobie wyobrazić, czy biała będzie ładna - dlatego chcę aby osoba wykonująca mnie zaskoczyła i zrobiła coś ładnego. Nie potrzebuję żadnych kwitków na to i nie obchodzi mnie czy ktoś ma lewą, czy prawą wersje programu "graficznego" (PS, czy tam inny).

Płacę: 70zł za wykonanie całej pracy - czas realizacji interesuję mnie jak najszybciej, ale tak żebym do 3-4dni otrzymał już okładkę.

Jak wygląda cała transakcja?

Spoiler

Piszesz do mnie na gg (tylko gg, nie mail!), umawiamy szczegóły (jestem niezdecydowany, co do tego jak ma to wyglądać - chcę aby osoba wykonująca mnie zaskoczyła). Podaję informację co ma być na okładce przedniej i tylnej, mogę przesłać kilka plików graficznych i poprzednie okładki, które mi wykonywały inne osoby. Co do pieniędzy... nie daję zaliczek - po prostu skończysz robić okładkę dajesz na nich znak wodny (duży, mały obojętnie) pokazujesz mi je - i zatwierdzam je, albo mówię co do poprawki (i poprawiasz). Jeżeli zatwierdzę to płacę 70zł na konto bankowe (przelewać będę z mBanku), i wtedy wysyłasz okładkę mi. Jak masz konto na allegro to najlepiej żebyśmy to załatwili przez Allegro (za 1zł wystawisz aukcję i ja kupię, w niej napiszesz, że sprzedajesz usługę wykonania okładki przedniej i tylnej (...)). Jeżeli nie masz konta na Allegro nie szkodzi załatwimy bez allegro. Mój nr gg: 36179905



Jeżeli ktoś napisze do mnie na gg i zacznie wykonywać okładkę to odpowiem na tego posta podając stosowną informację, że już pewna osoba podjęła się pracy - kto pierwszy do mnie napisze ten lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam LANoire na PS3 (gra i pudelko w stanie idealnym, grę odpalilem 2-3 razy, kod DLC niewykorzystany) - 145 zl (wliczona przesylka) lub wymienię na pada Xboxowego na PC.
Kontakt -

Spoiler

deturis(at)gmail(dot)com

, ew. GG
Spoiler

2214150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 21:40, Nieznajomosc napisał:

Kupię usługę:
wykonania okładki do książki - przód i tył (2 obrazki)

Dnia 04.06.2011 o 21:40, Nieznajomosc napisał:


Jeżeli ktoś napisze do mnie na gg i zacznie wykonywać okładkę to odpowiem na tego posta
podając stosowną informację, że już pewna osoba podjęła się pracy - kto pierwszy do mnie
napisze ten lepszy:)


LESZ3u podjął się pracy, więc ogłoszenie już nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Crysis 2 na PlayStation 3. Gra w całości po polsku z dubbingiem, opakowanie i instrukcja także, ale w grze istnieje możliwość zmiany języka na angielski. 105zł z wliczoną przesyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM:

- karte graficzna HD 4870 stan bdb., wersja BOX, czyli caly komplet, gwarancja 30 dni - 249zl + przesylka.

http://allegro.pl/show_item.php?item=1651948634

- domeny internetowe (za posrednictwem allegro, aftermarket, sedo czy gdzie tam bedziecie chcieli :)):

Najpierw pare perelek, na ktorych rozwijanie nie mam czasu, mozna postawic na nich dochodowe serwisy, choc na parkingu w sedo/namedrive albo gdzie indziej tez moga niezle przychody zapewnic:

- apple-ipads.co (dla osob nie w temacie - od roku domeny .co sa domenam TLD porownywalnymi z .com .net .org itd.)

- google-translator.net

- googletranslator.pl

- e-v.pl (DWULITEROWA!)

I reszta:

- 2012matura.pl
- 2012-matura.pl
- l00.pl
- 02.waw.pl
- 05.waw.pl

Wszystkie ceny domen podlegaja negocjacji, jestem otwarty na oferty, tych paru domen chcialbym sie pozbyc, bo zbieram na pewnego .com''a ;-)

Oferty mozna skladac na: gg 17871709 (najpierw sie przedstaw ;))
a to jest juz na whois paru domen, ale podaje:
e-mail: decapitatedkm maupa gmail kropka com
tel. kom. : 794 372 841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas edycji minal :(

Przy okazji sprzedam kable/przedluzacze PSU/UPS:

- kable do zasilania PC/UPS, itd., 200cm kazdy - 12 szt.
- kable do zasilania PC/UPS, itd., 360cm - 1 szt.
- kable do zasilania PC/UPS, itd., 100cm - 3 szt.
- kable do zasilania PC/UPS, itd., 300cm - 3 szt.

- kable do zasilania PC, UPS, itd. - przedluzacz, 120cm - 1 szt.
- kable do zasilania PC, UPS, itd. - przedluzacz, 200cm - 2 szt.
- kable do zasilania PC, UPS, itd. - przedluzacz, 300cm - 1 szt.

Wiekszosc kabli nie byla ani razu podlaczana, tylko przelezala w magazynie (niektore sa jeszcze zafoliowane).
Razem 23 szt. kabli - za calosc chcialbym 80zl + kw. (oczywiscie na sztuki tez moge sprzedawac, ale wolalbym sie nie rozdrabniac) Zalaczam zdjecia.

http://obrazki.elektroda.pl/6475155500_1303653003.jpg
http://obrazki.elektroda.pl/6202488100_1303653004.jpg
http://obrazki.elektroda.pl/8328123700_1303653004.jpg

- Mafia II 66zl NOWA [PC] - http://allegro.pl/mafia-2-megapromocja-tylko-66-zl-nowa-mafia-ii-i1636216961.html

Za ok. tydzien bede tez mial wersje Director''s Cut znane takze jako Specia Extended Edition, czyli wersje podstawka + 7x DLC - cena 94zl

- Bilet na CAVALERA CONSPIRACY w Warszawie (Stodola) 14.06.2011 godz. 18:00 - nominalna cena to ponad 130zl, ja sprzedam za 55zl + przesylka listem poleconym priorytetowym w kopercie babelkowej (7zl).
Dlaczego tak tanio? Ano dlatego, ze dostalem (a wlasciwie dostane - ma dojsc jutro) jako gratis podczas ograniczonej (pare godzin tylko trwala oferta) promocji na livenation jak kupowalem bilet na Sonisphere :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam Mocnego PC za ps3 slim 250/320 gb w bardzo dobrym stanie +jakiś średni komp !

Parametry kompa:
Procesor AMD Athlon II X3 440 (AM3/95W) BOX
Pamięć DDR3 Goodram 4GB PC1333 CL9 Dual 2x2GB
Płyta główna Asrock Extreme3 AMD 770 Socket AM3
Sapphire Radeon HD5770 1GB DDR5/128b D/H PCI-E L
Zasilacz do obudowy ModeCom Logic 600ATX
Dysk twardy WD 500GB WD5000AADS SATA II 32MB

Moge jeszcze dorzucic myszke Razer DeathAdder i klawiature X7 za dodatkowa oplate

Pisać w temacie, na gg - 9483054, lub na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy gra Wizardry 8 wciąż jest w Pani/Pani ofercie?

Dnia 05.08.2009 o 17:01, igor8472 napisał:

Używane w dobrym stanie nowsze i starsza klasyka:
Wizardry 8 + Pielgrzym wh. Paulo Coelho + Hitchcock: Ostatnie Cięcie


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się