Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Witam. Mam na sprzedaż kilkanaście gier na komputer klasy PC w całkiem przystępnych cenach. Wszystkie tytuły zamieszczam poniżej .

Painkiller Pandemonium ( zestaw wszystkich część Painkiller , nówka + naklejki ) - 19 zł
Blitzkrieg Antologia ( SuperSeller ) - 7 zł Wersja językowa : Polska
Gears Of War ( Platynowa Kolekcja ) - 13 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
XIii ( Przykręcona Cena ) - 5 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Dragonshard ( Fajna Cena ) - 8 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Dungeon Siege II : Broken World ( Premierowe ) - 10 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Jack Keane ( Premierowe ) - 7 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Conflict Denied Ops ( Premierowe ) - 7 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Still Life ( Rewolucja Cenowa ) - 8 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
You Are Empty ( Rewolucja Cenowa ) - 8 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Call Of Cthulhu : Dark Corners of the Earth ( Rewolucja Cenowa ) - 8 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Gt Legends ( Kolekcja Klasyki ) - 8 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Brothers In Arms : Road to Hill 30 ( Kolekcja Klasyki ) - 8 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Far Cry ( Kolekcja Klasyki ) - 7 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy + Dubbing )
The Suffering ( Biedronkowe ) - 5 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Ford Racing 2 ( Przykręcona Cena ) - 6 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Hitman 2 ( Przykręcona Cena ) - 6 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Chicago 1930 ( Box ) - 7 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Tom Clancy''s Rainbow six : Athena Sword ( Premierowe ) - 8 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
I.G.I. 2 ( eXtra Klasyka neXt ) - 7 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Delta Force : Xtreme ( eXtra Klasyka neXt ) - 7 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Colin Mcrae Rally 4 ( eXtra Klasyka neXt ) - 5 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Full Spectrum Warrior ( eXtra Klasyka neXt ) - 7 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Condemned : Criminal Origins ( Xk Hit ) - 8 zł Wersja językowa : Angielska ( Napisy )
Joint Task Force ( Xk Hit ) - 10 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Driver : Parallel Lines ( TopSeller ) - 7 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Piraci z Karaibów : Na Krańcu Świata ( TopSeller ) - 10 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Alone In The Dark ( TopSeller ) - 8 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy + Dubbing )
Turok ( Premierowe ) - 8 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla ( Platynowa Kolekcja ) - 15 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy + Dubbing )
F.E.A.R. + F.E.A.R. : Extraction Point ( Złota Kolekcja ) - 20 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Test Drive Unlimited ( TopSeller ) - 6 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy + Dubbing )
Heroes of Might & Magic V ( Premierowe ) - 25 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy + Dubbing )
Shield ( Premierowe ) - 5 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )
Timeshift ( Premierowe ) - 10 zł Wersja językowa : Angielska ( Napisy )
Burnout Paradise : The Ultimate Box ( Premierowe ) - 13 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy + Dubbing )
Tomb Raider : Legenda ( Premierowe ) - 10 zł Wersja językowa : Angielskaa ( Napisy )
Dungeon Siege ( SuperSeller ) - 12 zł Wersja językowa : Polska ( Napisy )

Stan gier z reguły dobry/bardzo dobry lecz w razie wątpliwości każdą z osobna mogę przedstawić, tak aby nie było żadnych niedomówień. Wysyłka poleconym priorytetowym, przedpłata - przekaz pocztowy na wskazany przeze mnie adres. Transakcje przeprowadzić możemy poprzez portal gametrade bądź allegro.
Kontakt :

Spoiler

23807478 (GG) E-Mail : Dawid.Balcerzak1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 11:27, Mateuszencjowaty napisał:

Nie chce ktoś się może zamienić płytkami :P?
South of Heaven oraz Undisputed Attitude Slayera mam na zbyciu właśnie ;).


Moge sie wymienic za winyla Love over Gold Dire Straits + doplata z Twojej strony.
Jak jestes chetny to sie mozemy jakos dogadac, gg 17871709 (chyba masz juz, ale na wszelki wypadek podaje)

Tymaczasem, sprzedaje:

Mafia II na PC, nowa w folii:

http://allegro.pl/mafia-2-megapromocja-tylko-66-zl-nowa-mafia-ii-i1693369408.html

Domeny internetowe .net .eu .pl .biz oraz .co BCM!

http://allegro.pl/atrakcyjny-pakiet-domen-net-eu-pl-co-biz-bcm-i1693651667.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2011 o 12:58, kuba9876543210 napisał:

Moge sie wymienic za winyla Love over Gold Dire Straits + doplata z Twojej strony.
Jak jestes chetny to sie mozemy jakos dogadac, gg 17871709 (chyba masz juz, ale na wszelki
wypadek podaje)


Wybacz, tylko CD za CD, nie miałbym jak winyla odtworzyć nawet, nad czym ubolewam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam

Mortal Kombat + kod online 130 zł
Borderlands 50 zł
Heavy Rain 60 zl
God of War III 60 zl
Dragon Age Początek 45 zl
Fallout 3 45 zl
Castlevania Lords of Shadow 75 zl

Przesyłka wliczona w cenę. Wszystko to wydania premierowe w stanie b.dobry lub idealnym. Mogę też się zamienić, choć priorytetem jest sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś kod na 40% rabat w sklepie muve.pl na grę Cenegi (oprócz kolekcjonerek)?Rabat wlicza się do ceny sugerowanej, a nie ceny dla ciebie czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 19:34, matis9988 napisał:

Chce ktoś kod na 40% rabat w sklepie muve.pl na grę Cenegi (oprócz kolekcjonerek)?Rabat
wlicza się do ceny sugerowanej, a nie ceny dla ciebie czy coś takiego.

Ja chętnie przyjmę taki kodzik (zwłaszcza, że zamierzam zrobić na muve.pl zakupy). Jeżeli dalej jesteś zdecydowany to odezwij się na gg: 11337060 lub maila: renzovpl@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam:
Papercraft z wiedzmin 2 edycja kolekcjonerska zafoliowany - a w nim dwie figurki do zlozenia i wiedzminskie naklejki.

http://allegro.pl/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-dwie-figurki-i-naklejki-i1685736486.html

Cena na allegro 14,90zł - dla osob przegladajacych forum 10zł + koszt wysylki podany w aukcji - zeby zmienil cene na 10zl prosze o info na gg.

GG: 36512555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Pilna sprawa, a mianowicie: znalazłby się ktoś na tyle dobry, aby wyłożył mi do poniedziałku, max wtorku około 20 zł i kupił mi na Steamie Just Cause 2? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na sprzedaż oryginalny katridż z grą Chrono Trigger na Super Famicom, absolutny unikat. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem gadu-gadu 4802100, mogę podesłać również zdjęcia. Nie podaję ceny, ponieważ uważam, iż powinna ona być przedmiotem negocjacji prywatnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddam za tyle, ile wyniesie wysyłka:
Ładowarkę do akumulatorów Pentagram Secure Charger 244
Instrukcje do gier na X360 z gier:
– Batman: Arkham Asylum
– Fable II
– Spider-Man: Web of Shadows
Książeczkę o Aerosmith dołączoną do GH: Aerosmith
Instrukcję gitary bezprzewodowej Guitar Hero
Okładkę w wersji Platinum z gry "Uncharted 2: Among Thieves"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję jednej osoby do czteropaka Bioshocka 2 (Steam) - w takim zestawie wychodzi wtedy 15 zł za jednego.

Jak ktoś chce, to pisać, kupiłbym jutro czteropak, a gifta wysłał po zobaczeniu kasy na koncie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się