Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Chętnie wymienię się Steam Giftami, które zostały mi po zimowej promocji.

Bunch of Heroes
Renegade Ops (x2)
Trine
Quake IV

Także, jakby ktoś był zainteresowany i miał jakieś ciekawe oferty, to pisać. Kontakt w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś na sprzedaż starego pc? Coś pokroju z geforcem GT serii 8000/9000 i dwu-rdzeniowym procesorem najlepiej jeszcze na socket 775 i pentium dual core i 2gb ram? Jestem zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletna Antologia Blizzarda(wydawana swego czasu przez CDP) w stanie dobrym("czuć wiek, ale i tak jest co postawić na półce") cena 50zł + wysyłka

Zdjęcie
Możliwość wymiany(niekoniecznie za gry), negocjacji. Kontakt pod: matryb91@gmail.com

20120127115610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaję listę gier które chciałbym kupić. Nie gwarantuje że kupię od razu od złożenia oferty, gdyż mój budżet jest lekko napięty. Interesują mnie tylko premierówki chyba że jest zaznaczone iż może być inaczej.
Interesuje mnie tylko stan idealny bądź minimalne uszkodzenia. Jeśli w środku były np. naklejki to chciałbym żeby tez były. Proszę podawać swoje orientacyjne ceny. Poszukiwane przeze mnie gry nie są warte bajońskich sum więc proszę o rozwagę Chętnie kupiłbym też w pakiecie, jesli ktoś dysponowałby kilkoma grami.
Kontakt:
email: kaczek.93.prezes@op.pl
GG: 2713822

Lista:
- Fable
- Resident Evli 4 (mogą być pkk 4 i 5)
- Resident Evil 5
- Stalker Cień Czarnobyla
- Stalker Czyste Niebo
- Stalker Zew Prypeci
- Call of Juarez
- Call of Juarez Więzy Krwi
- Tomb Raider Legend
- Tomb Raider Anniversary
- Tomb Raider Underworld

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/s-t-a-l-k-e-r-czyste-niebo-okazja-i2073959708.html

Jeżeli się pośpieszysz (aukcja kończy się dziś po 23), to możesz zdążyć nabyć u mnie S.T.A.L.K.E.R.-a Czyste Niebo, do tego mogę dorzucić również Cień Czarnobyla (w wersji angielskiej). Gdybyś był zainteresowany, to przewiduję oczywiście zniżkę "hurtową".


Dla pozostałych: sprzedam sporo gier PC, wśród nich kilka dość rzadkich perełek, ceny są bardzo okazyjne (w większości przypadków najniższe na Allegro, przynajmniej tak było w momencie, gdy je wystawiałem).
Zapraszam!
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=10927778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupie taniutko jakieś gadżeciki do pokoju, musze go w koncu jakos wystroic :). Oczywiscie tylko z gier.

GG 9402096 - pisac, ew. pw.

Glownie interesuja mnie figurki, ozdoby, gadzety kolekcjonerskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam "Batman: Arkham City" na PS3 (wersja PL); edycja steelbook z Catwoman. Kod na DLC jest NIE wykorzystany. Stan niemalże idealny (fotki na maila). Cena 150zł z wliczoną wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci wiad. na gg, ale jeszcze tu napiszę.

Mam wszystkie 3 STALKERY i Residenty 4 & 5. Wszystkie gry w stanie idealnym, wszystkie gry premierówki. 100zł i są Twoje.

A może ktoś inny jest zainteresowany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś chciałby Battlefield 3 na X360? Stan idealny, kod niewykorzystany! Cena do ustalenia, kontakt poniżej w razie czego. Mogę odpisywać z opóźnieniem, bo sesja ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Usluge dodania 7500 followers Twojego profilu na Twitterze - 95 zł
Sprzedam Mafie II nowa w folii Premierowa, jezyk polski do wyboru z poziomu Steam:
http://allegro.pl/mafia-ii-2-premierowa-po-polsku-wys-gratis-24h-i2089171519.html

Zamienie HD 6850 na HD 5850/5870
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37543&pid=9111

Skupuje karty HD 5770, HD 5830, HD 5850, HD5870 i HD 5970.

Kontakt
tel 794 372 841 <--najszybciej odpowiadam
mail decapitatedkm na gmailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę miał na sprzedaż nowe słuchawki Genius HS-03U USB. Z tego co widzę, koszt w sklepie to ~65zł, ja puszczę za 45zł + przesyłka. Ten sam model miałem na uszach w czasie jakiś rozgrywek turniejowych, jakości nie można nic zarzucić, a do tego dochodzi możliwość włączenia wibracji. Wygrałem je w konkursie i choć z chęcią bym z nich korzystał, to potrzebuję kasę.

Do tego:

Gry:
Kolekcjonerska Edycja Fable - 45zł
Borderlands - 25zł
The Saboteur - 23zł
NBA 2k10 - 25zł

Książki:
Wielka Księga Fantasy #2 (Nowa) - 22zł
Dzieje Świata - Atlas Ilustrowany (Demart) (Nowy) - 30zł

Wszystkie w premierowych wersjach i świetnym stanie (poza Borderlands, które posiada sporo widocznych rys, ale nie wpływają one na odczyt). Wysyłka to okolice 8zł, w przypadku Fable będzie to ~13zł. Tylko przelew, nie wysyłam za pobraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi powiedzieć,co znajduje się w tej kolekcjonerce Fable? Bo jakoś nigdzie nie mogę tego znaleźć. Aha,no i byłbym zainteresowany The Saboteur (premierówkę teraz trudno dostać) jeżeli żadne Originy czy inne bzdety nie zostały aktywowane. Wyślij mi na e-maila odp.: dj_verti@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się