Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Witam!
Sprzedam konsolę Playstation 3 Slim 250gb z jednym padem, kablem hdmi oraz dwiema grami. Konsola jest w stanie bardzo dobrym, nie wiele używana jeszcze na gwarancji. Gry to są: Red Faction Armagedon oraz Metal Gear Solid HD Collection: Limited Edition (bardzo unikatowa). Cena do negocjacji. Kontakt gg: 3596865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 13:32, knopfler napisał:

Witam,
Mam do sprzedania:
-Xbox 360 FAT 120Gb
-Infamous PL Platinum PS3
-X-Men Origins Wolverine X360
-kod na pełną wersję FABLE III

Doszły Shaun White Snowboarding i Wolfenstein na X360.
Wszystko w bardzo dobrym stanie, zapraszam!
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2130002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[m]

Sprzedam też:

- Street Fighter 4 (Pomarańczowa kolekcja)
- Neverwiner Nights 2 (Platynowa kolekcja)
- Test Drive Unlimited 2 (Premierowa)

Oferty na GG: 25528913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem!
Mam do wymiany kilka gier na DSa/3DSa, ale wracam ze stypendium w Serbii dopiero z końcem listopada, a więc wymiana będzie możliwa najszybciej 29.11.2012 lub 01.12.2012.
http://gametrade.pl/u/scirm/gry_na_wymiane

Z 3DSa oferuję Rayman Origins, gra jest fantastyczna i w idealnym stanie. Jedyny powód dla którego ją wymieniam jest to, że planuję ją kupić na Wii, a nie potrzebuję dwóch tych samych gier.
Z DSa mam Trauma Center: Under the Knife, Super Scribblenauts, Final Fantasy Echoes of Time 2. Jak ktoś zaproponuje coś fajnego, to można nawet by się ugadać 2 > 1 na 3DSa.
Szukam też gier na Wii takich jak Xenoblade Chronicles, Last Story, wystarczy dać cynk to przedstawię jakie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Posiadamy funkcjonujący od prawie 20 lat jeden z największych i najlepiej prosperujących sklepów wędkarsko - sportowych w centrum Grodziska Mazowieckiego.
W związku z profilem naszej działalności gromadzimy klientelę w postaci dzieci i młodzieży (w promieniu niecałego kilometra od naszego punktu znajduje się 6 szkół). Niedawno powiększyliśmy powierzchnię handlową sklepu,w związku z czym chcielibyśmy rozszerzyć profil naszej działalności o artykuły komputerowe, w tym głównie gry na PlayStation3, XBOX, XBOX360, PC itd...a w niedalekiej przyszłości i sprzęt elektroniczny/komputerowy.
Głównie jesteśmy zainteresowani zainwestowaniem w gry (nowe i używane) PS3, XBOX i PC.
Jeżeli posiadasz jakieś gry (nowe/używane) na PS3, XBOX lub jesteś dostawcą, prosimy o kontakt.
Czekamy na Waszą ofertę.
Serdecznie pozdrawiam.

Krótko mówiąc:
Kupię gry nowe/używane na PS3, XBOX itp. w każdej ilości i w rozsądnych cenach.
Jeżeli posiadasz gry na konsole, bądź jesteś dostawcą, lub masz jakiąś inną propozycję współpracy proszę o kontakt.

mail: grodex@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na wymianę następujące gry na PC:

Call of Duty Modern Warfare 2 Hardened Edition (edycja w steelbooku, wraz z dwoma płytami i artbookiem - klucz wykorzystany)
Killing Floor (edycja Biedronkowa, klucz wykorzystany)
GTA Vice City (edycja kolekcjonerska - tekturowe rozkładane pudełko (stan 3/5) + CD1, podkreślam - brak CD2)
Brelok nabój z gry Call of Juarez The Cartel (limitowana edycja!)
Smycz The Sims3

Aktualnie poszukuje:

Zawartości Edycji Kolekcjonerskiej z Fallout 3 (pudełko już mam :))
Premierowych Wiedźminów (1&2)
Gadżetów z Borderlands, Gears of War i Assassin''s Creed

Proszę podawać swoje oferty tutaj, lub pisać na GG 9402096

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 17:27, diabolo20 napisał:

SPRZEDAM ZESTAW CPU Q9400+ gigabyte GA-EP43-DS3+4gb ram moge sprzedać na allegro
CENA DO UZGODNIENIA

nr gg 2755554

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś postanowi wesprzeć projekt Star Citizen, to niech użyje tego linka:

http://www.robertsspaceindustries.com/star-citizen/?rid=6450

Będę wtedy "polecającym", czy jak to się nazywa. Wtedy zarówno ja, jak i osoba polecona mają szansę na wygranie sprzętu (joysticki, pady, karty od Nvidii itd). Nie za duże, ale jednak są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam chętnie książki:

Sześć wieków malarstwa japońskiego Miyeko Murase
Wydawnictwo Arkady 1996r. - stan prawie idealny


Barok
Architektura Rzeźba Malarstwo
Wydawnictwo Konemann - stan prawie idealny

Obie są w twardej oprawie z obwultą. Cena do negocjacji po wcześniejszym skonsultowaniu się:
Akoss14@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam :
Dark souls edycja kolekcjonerska ( z artbookiem i płytami z soundtrackiem i z tworzeniem gry) - 99zł + koszty przesyłki
Dark Souls guide(poradnik) - 99zł + koszty przesyłki
L.A noire - 55zł+ przesyłka
Red dead redemption - 50zł + przesyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię "Wiedza tajemna Wed indyjskich Upaniszady" książka trochę "unikatowa" nie chodzi mi o oryginalne wydanie z 1913 roku (chociaż jakby ktoś miał takie to z wielką chęcią bym kupił), dokładnie chodzi mi o reprint z 1991 roku ;) - w przyzwoitej cenie i dobrym stanie, mail: szopep@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się