Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2009 o 19:27, Wojman napisał:

Od nastepnego posta kazdemu, kto nie ma nic do powiedzenia bede dawal po degradzie.

A ty otrzymujesz ostrzezenie za spam.

Degrad -3 za spam, odbieranie innym przyjemności korzystania z forum oraz dopisywanie się w wątku do zamknięcia.

Każdy, kto następnym razem będzie uprawiał tu sobie prywatne podwórko, dostanie bana, bez wyjątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko Święta, co tu się dzieje?! 0_o Tsunami trollów, Wojman - fakt, wszystkim jak leci degrady/bany , jestem za. Forum powoli schodzi na psy.

Żeby nie robić offtopu, ogłoszenie o zamianę lub sprzedaż skate2 jest już nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam cos do powiedzenia kazdemo.

Sprzedam NDS Lite, kolor srebny, z pokrowcem i smyczka. Do tego dolaczam programator R4 dla homebrew z 2GB karta pamieci. Stan bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muahahhahahaha, ziomuś ty chyba normalnego trolla na oczy nie widziałeś... widzę że wychodzisz z założenia że mod ma zawsze racje, co nie jest prawdziwe. Seguro. A po secundo, to forum, o ile tak sie to cos jeszcze da nazwać, upadło 2 lata temu. Jeszcze IRC się jakoś trzyma, ale nie forum...

Żeby nie robić offtopu, sprzedam 2 zużyte bilety MPK po zecior dwadzieścia. Wartość kolekcjonerska dla ludzi spoza łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 19:35, Qbasmok napisał:

Matko Święta, co tu się dzieje?! 0_o Tsunami trollów, Wojman - fakt, wszystkim jak leci
degrady/bany , jestem za. Forum powoli schodzi na psy.

Żeby nie robić offtopu, ogłoszenie o zamianę lub sprzedaż skate2 jest już nieaktualne.

Ej no ale je nie powinienem dostać degrada? Co to ma być? Ostrzeżenie i koniec a to się robi śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2009 o 19:41, LittleBigLegend napisał:

Ej no ale je nie powinienem dostać degrada? Co to ma być? Ostrzeżenie i koniec a to się
robi śmieszne.

Ej dzidzia, nie przejmuj się tym tak, natrzaskasz tysiąc postów przez rok i masz Własny Tytuł :D

PS: Sprzedam tanio Fable 2, link do aukcji http://www.allegro.pl/item709067352_fable_ii_3xpl_igla_bcm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię BioShocka na Xboxa 360 instrukcja, okładka, pudełko Amaray, premierówka, PEGI, folia, banderola, cut, mjut, orzeszki.

Przestańcie spamować ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może instalke do Orange Boxa? Brakuje mi jej cholernie. :(
Okładka z OB również mile widziana. Kupienie samego kodu to drobny fail X_X

Lasc chcesz jedno z moich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 18:17, Pawlo09 napisał:

Za ile?

Za jakieś 100zł mniej więcej na allegro schodzi za 160zł. Tym bardziej, że proc chodził u mnie pół roku byłem jego pierwszym właścicielem, nie był podkręcany. A podkręcić chyba go można do 2,7Gz-2,8Ghz. Dorzucam jeszcze pastę termo przewodząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 19:52, Blu napisał:

A ma ktoś może instalke do Orange Boxa? Brakuje mi jej cholernie. :(


Ja mogę ci sprzedać. A ile dajesz (może być w PLN albo w €urogąbkach, jak wolisz) ? x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się