Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2009 o 21:05, Citkowsky napisał:

2 startery Era między którymi rozmowy trwające krócej niż 30min są dożywotnio darmowe-
startery są nowe, nie używane, zapakowane

Sry za mały offtop, ale to jakaś promocja dostępna w całym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 21:07, Domaku napisał:

> > ..............


Mylisz się. Zmienne IP nic ci nie da. W necie jesteś rozpoznawalny po unikalnym ciągu cyfr i literem wysyłanym przez płytę główną i którego raczej zmienić się nie da. W grach online ten kod nazywany jest jako guide więc raczej na twoim miejscu bym się tak nie cieszył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Qbasmok

To samo co z Pawlo09, dostałem degrada za dobre sprawowanie czy za co? Mój ostatnio post mówił tylko, że wymianę za skate2 już zrobiłem, żeby każdy wiedział. Proszę tylko o wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 21:10, mikim napisał:

> 2 startery Era między którymi rozmowy trwające krócej niż 30min są dożywotnio darmowe-

> startery są nowe, nie używane, zapakowane
Sry za mały offtop, ale to jakaś promocja dostępna w całym kraju?



No a jak;) Są to startery dla pracowników ery, rozdawane były z tego co wiem na święta bożego narodzenia. I udało mi się taki jeden zestaw pozyskać i mam go na sprzedaż;)

gadasz sobie 29min, rozłączasz się, dzwonisz ponownie i masz za darmo:)

Możesz gadać z tym drugim numerem ile tylko chcesz;) Tylko trzeba pamiętać o max długości każdej rozmowy 30min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam:
Darkstar One PL, Sudden Strike Anthology PL, Squad Assault West Front płyta z CDAction nr 11/2008
Adrenalin Extreme Show, Dangerous Waters, Day Watch, UFO: Aftershock płyta z CDAction nr 05/2007
Broken Sword 4 Anioł Śmierci PL, Rush for Berlin PL, Trainz Classic PL płyta z CDAction nr 03/2009
Hitman: Kontrakty, Panzer Elite Action, Nocna Straż, Pierwsza Wojna Światowa płyta z CDAction nr 12/2007

Wszystkie te płyty są z licytacja od 1 złotówki. Kup Teraz 5 złotych.

Anno 1503 Złota Edycja -----> licytacja od 2 złotych ( już jest oferta zakupu )
TimeShift Edycja Premierowa ---> Licytacja od 8 złotych. Kup teraz 25 złotych
Driver Parallel Lines Edycja Premierowa ----> Licytacja od 8 złotych. Kup Teraz 25 złotych

Strona z licytacjami: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9563414

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3/4 z was powinno dostać bana

przypominam :)

Do sprzedania na terenie Warszawy:

Toca Race Driver 3, pudełko DVD, płyta - leciutkie zarysowania - 10 zł

Condemned z Topseller - stan idealny, zainstalowana żeby zobaczyć, nie przypadłą mi do gustu - 10 zł

Neverwinter Nights 2 ENG, dołączona do karty graficznej (w folijce), stan niemalże idealny - 10

Frontlines: Fuel of War - Edycja Specjalna czyli płyty z grą, różnorakie gadgety, płyta z muzyką jakieś karty, wszystko to co się znajdowało w pudełku, poza koszulką chyba że ktoś chce to czyściutka będzie ;)
Stan idealny, chwile grana i za wolno mi chodzi. Tylko kartonowe pudełeczko na pudełko DVD jest jakby źle złożone ale takie już było i niespecjalnie przeszkadza.
Na WPLNomanii był za 39 zł + 90wplnów, już niedostępny - proponuję więc 35-40 zł, płyty w stanie idealnym.

Mass Effect - zamówiona w CDP ale zaproponowali mi taniej ale z obdartym pudełkiem. Zwykła premierowa edycja, tylko pudełko u góry leciutko obdarte. Płyty - stan idealny,box DVD idealny, mogę nagrać na osobną płytkę dodatek gratis :P mogę też dodać zdobytą smycz z edycji kolekcjonerskiej, instrukcja i poradnik - idealne. - 25 zł Przeszedłem i całkiem fajne ale wracać nie będę zapycha tylko regał ;)

Disclipes II Bunt Elfów, stan idealny, fajna gierka i alternatywa dla Heroes III, nie mogłem się nigdy przełamać i jej ukończyć :P -10 zł

Seria Full Spectrum Warrior (extra klasyka FSW (3CD, tylko CD1 ma leciuteńkie rysy) i extra klasyka FSW Ten Hammers (1DVD, leciuteńkie ryski) - 15 zł

Trainz Railroad Simulator 2006 - DVD , stan idealny - 5 zł

Spellforce Zakon Świtu Złota Edycja (+Cień Feniksa + Oddech Zimy) - 5 zł, stan niemalże idealny, gra starcza na ooood cholery godzin grania a że mi save'y dawno przepadły to sprzedaje :)

colin mcrae rally 2005, odfoliowane duże pudełko, w środku DVD i box - 10 zł, stan idealny

*wszystkie gry mają wykorzystane WPLny jeżeli takowe w nich były :)

a, i GTA2 na CD w raczej słabym stanie (podarta instrukcja czy coś i porysowana płyta. Sprawdzałem, i instaluje się bez kłopotów. (PL) - 5 zł albo dodam gratis do jakiejś innej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 21:23, Wojman napisał:

Bart_GT, mtobi oraz eszet po degradzie za spam otrzymuja.



Nie rozumiem za co dostał Bart_GT, przecież on podał ofertę swoją tak? :/ Za to też się dostaje teraz bany na gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 21:25, eszet napisał:

Nie rozumiem za co dostał Bart_GT, przecież on podał ofertę swoją tak? :/ Za to też się
dostaje teraz bany na gram.pl?


Otrzymal za spam. Sprytnie jest skorzystac z opcji edycji postu i "dorzucic" tresc ogloszenia, nie? Po raz ostatni prosze o spokoj.

EDIT:
deih oraz Wipu tez otrzymuja degrad -1
eszet dostaje BANa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 21:25, eszet napisał:

> Bart_GT, mtobi oraz eszet po degradzie za spam otrzymuja.


Nie rozumiem za co dostał Bart_GT, przecież on podał ofertę swoją tak? :/ Za to też się
dostaje teraz bany na gram.pl?


nie nie, teoretycznie Wojman miał rację bo nie miałem oferty bo szukałem jej na poprzednich stronach forum ale po prostu musiałem wyrazić szybko swoją opinię. Z drugiej jednak strony teraz to proszę o przywrócenie bo to w założeniu nie miał być żaden spam...

edit:

"Otrzymal za spam. Sprytnie jest skorzystac z opcji edycji postu i "dorzucic" tresc ogloszenia, nie? Po raz ostatni prosze o spokoj."

O nie stary, jak edytowałem posta nie było degradacji.
((treść posta zmodyfikowana przez autora o godzinie 21:23))
a t wój post:
(12.08.2009, 21:23)

nie mam ochoty już polemizować.

edit2:

nie osądzaj na wysrost, bo ze sprytem nie miało nic wspólnego.

naprawdę już kończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Składy na mecz:


Składy:

Polska: 1. Artur Boruc - 13. Marcin Wasilewski, 14. Michał Żewłakow, 5. Dariusz Dudka, 8. Jacek Krzynówek - 16. Jakub Błaszczykowski, 10. Rafał Murawski, 18. Mariusz Lewandowski, 7. Euzebiusz Smolarek - 6. Roger Guerreiro - 20. Robert Lewandowski

Grecja: 1. Konstantinos Chalkias - 24. Loukas Vyntra, 19. Sokratis Papastathopoulos, 23. Evangelos Moras, 4. Nikolaos Spyropoulos - 10. Georgios Karagounis, 21. Konstantinos Katsouranis, 22. Alexandros Tziolis - 14. Dimitrios Salpingidis, 7. Georgios Samaras, 9. Angelos Charisteas

Przy okazji, mecz jest nadal do sprzedania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 21:29, deih napisał:

Informuje , że Polska do przerwy remisuje z reprezentacją Grecji 1:1.

A u mnie piszą że jest 2:2 :( Bracie, okłamujesz mnie ;/ Pawlo - największy poszkodowany dnia dzisiajszego. Mimo że zasługuje na to setką postów to dostał za niewinność. I za to kocham Gram.pl! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich do Augustowa na festiwal piosenki piwnej, który odbędzie się u mnie w domu. Wszelkie informacje o dokładnym miejscu imprezy, czasie jej rozpoczęcia oraz opłatach podam zainteresowanym na maila lub GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

Sprzedam starą piracką wersje NF III a tak na poważnie to oddam W***** starą i zużyta prezerwatywę podniesioną z ulicy aby wziął na luz do forum było dawno i już go nie ma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się