Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Ja tam chcę samej pinaty. ;) Forzy nie tknę, bo symulacyjek nie lubię. Pinda jest z bundla z LIJ tyle, że została sama panda. Panda nawet fajna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 22:49, Mateuszencjowaty napisał:

Interesuje Cię GTR2 premierówka? Ew. mam jeszcze Lost:Via Domus premierówkę i Moto GP07
premierę


Raczej nie, chyba że masz jakieś inne gry, mogę nawet dopłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymienię na inne punkty z Kompanii Graczy -

80 pkt z Championship Manger 2008 Edycja Polskiego Kibica
80 pkt z Winter Sports 2008

Sprzęt, gry PC, gadżety z gier. Sprzedam lub wymienię na punkty z Kompanii Graczy, inne gry i Microsoft Points. Możliwość kupienia na aukcji. Pełna lista dostępnych na moim gramsajcie: http://ja.gram.pl/igor8472

Cyfrak BenQ E1050 10 Mpix LCD 3" + etui, ładowarka i karta SD 2 GB 339zł
Radeon HD4870 Gigabyte 512MB GDDR5/256 bit 25 mies. gwarancji 500zł
Joystick Speed Link Black Hawk SL-6637 - 35zł

Namiary na mnie w stopce. Ceny ewentualnie do małej negocjacji. Odbiór osobisty we Wrocławiu bądź wysyłka. Możliwa też za granicę. Moje aukcje i galeria zdjęć:

http://www.swistak.pl/uzytkownicy_aukcje/igor8472.html - kilkadziesiąt aukcji, zapraszam
http://img43.imageshack.us/gal.php?g=vietnamreal.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany kupnem konsoli PS2 ( preferowana slimka, ale fatka w dobrym zestawie też styknie ) wraz z pełnym okablowaniem, oryginalnym padem i memorką, nieprzerobiona ( chyba że free mcboot na memorze ) z jedną lub kilkoma grami w rozsądnej cenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam NDS Lite, kolor srebny, z pokrowcem i smyczka. Do tego dolaczam programator R4 dla homebrew z 2GB karta pamieci. Stan bardzo dobry.

Mam jeszcze do sprzedanie Sage o Wiedzminie (5 tomow, bez opowiadań) wydawnictwa SuperNOWA, na jednej jest wlasnoreczny autograf Sapkowskiego (nie jest wydrukowany na okladce jak to jest w innym wydaniu), czyli jest prawdziwy;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten to potrafi dogodzić kobiecie

chciałbym zgłosić chęć sprzedania sporej kolekcyjki gier z gazet (od cda, przez klika i playa do cybermychy)
chetnych prosze o podanie "zachcianki" w komentarzu we wpisie na sajcie, poszukam i odpisze.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam:
Batllefield 2 Deluxe Edition - stan idealny (premiera)
Command & Conquer 3 Wojny o Tyberium - stan idealny (premiera)
AMD Athlon X2 4800+
2GB DDR2 800MHz CL4 Mushkin

Kontakt: gg 9664313

Ceny do uzgodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie kupię od osoby grę Far Cry 2, Medal of Honor Airborne lub się zamienię Kane and Lynch (wersja SuperSeller raz instalowana) na coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się