Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Kupię:
Risen (X360)
DIRT 2 (X360)
Batman: Arkham Asylum (X360)
Brutal Legend (X360/PS3)
Forza Motorsport 3 (X360)
Ratchet and Clank Future: A Crack in Time (PS3)
Uncharted 2 (PS3)

Kto ma którąś z w/w pozycji, niech odpisuje na posta, najlepiej wpisując w nim cenę i stan płytki/pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 19:14, kuba9876543210 napisał:

Fajna jest ta promocja ;)) Zwlaszcza, ze mam troche niezarejestrowanych gier. No i dobrze,
ze mnie ktos oswiecil, bo bylem gotow te niewykorzystane kody sprzedac ;]

To ja byłam tak dobra, by Cię oświecić :P To teraz jedna gierka dla mnie, co? :P

Uważam, że to w ogóle nie fair proponować jakiś lichy kod na EA. Tam nie dostaniesz gry w pudełku, tylko do ściągnięcia. A tutaj? Nawet jak gra Ci nie podpasuje żadna to można sprzedać i kupić coś, co odpowiada naszym typom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania naprawdę sporo dobrych gier w stanie idealnym:

Assassin'' Creed:
http://www.allegro.pl/item801569875_assassin_s_creed_wersja_rezyserska_tanio.html

Mass Effect:
http://www.allegro.pl/item801616382_mass_effect_pc_pl.html

Test Drive Unlimited + The Guild 2 + Kilka gier z czasopism w cenie jednej gry:
http://www.allegro.pl/item806827109_test_drive_unlimited_dodatki_tanio.html


Do wymiany:

Wiedźmin

Interesuje mnie:

Empire Total War
Saints Row 2
Tropico 3


Kontakt tel.: 884109858
email: arisovo@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zarówno Dirt 2 jak i Brutal Legend .Za Brutala chcę 150zł z wysyłką .Stan idealny (pudełko ma jedynie małe pęknięcie ,poczta dała dupy ,mogę ci zdjęcie pokazać ) .Dirta opierniczę ci za 105zł z wysyłką .Również w znakomitym stanie .Jak weźmiesz dwie mogę dyszkę spuścić z ceny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oferta nieograniczona czasowo, zgłoszę się za miesiąc.
A jak koniecznie chcesz komuś sprzedać - okaże się, czy kupię, przy najbliższym Video Games Live. Jadę - nie kupuję. Nie jadę - wezmę jedną z gier, ale którą, to nie wiem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 21:11, ww3pl napisał:

Jeśli oferta nieograniczona czasowo, zgłoszę się za miesiąc.
A jak koniecznie chcesz komuś sprzedać - okaże się, czy kupię, przy najbliższym Video
Games Live. Jadę - nie kupuję. Nie jadę - wezmę jedną z gier, ale którą, to nie wiem.
;-)

Aby zdecydować się na BL masz tydzień ,bo właśnie na taki czas teraz wystawiłem ją na Allegro .Na DIRTa też masz coś koło tego ,bo zostały mi 2 zawody w karierze i multi nabić 30 level (z 10h grania) .Biorąc pod uwagę to ,że gram w tą grę już z miesiąc ,stawiam ,że zajmie mi to tydzień albo wogóle nie będzie mi się chciało .Za miesiąc to będę miał do sprzedania Forze 3 ,dodatki GTA na płycie pewnie .Uprzedzam ,że nie mam GG ,ani nic takiego ,więc kontakt ze mną na Live ,e-mail ,albo prywatnymi wiadomościami na OnlineCenter .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 20:23, Bithda napisał:

Ale pościemniałeś w opisie... Jak to Altair nie miesza się w sprawy? Zabija właśnie, żeby zakończyć krucjaty... Poza tym nie mówi się mahometan tylko mahometanin. A tak w sumie, to nie mówi się też mahometanin, tylko muzułmanin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 22:47, Harrolfo napisał:

> Assassin'' Creed:
> http://www.allegro.pl/item801569875_assassin_s_creed_wersja_rezyserska_tanio.html

Ale pościemniałeś w opisie... Jak to Altair nie miesza się w sprawy? Zabija właśnie,
żeby zakończyć krucjaty... Poza tym nie mówi się mahometan tylko mahometanin. A tak w
sumie, to nie mówi się też mahometanin, tylko muzułmanin.


Nie zależało mi za bardzo na opisie- można wpisać sobie fraze Assassin''s Creed w gogle i wszystkie informacje wyskakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na wymiane Damnation PC nówka sztuka w folii najchętniej na Street Fightera 4 PC lub jakiś dobry tytuł na PS2 innymi propozycjami nie pogardzę :)

Kontakt tutaj lub gg:10668502 albo mail: ndyshand@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam paczkę gier na PSP dla nowego gracza na rynku. Sport, wyścigi, FPS, platformówka, strategia. M.in Scarface, NFS underground rivals, locoroco, GTA LCS. WIęcej na gg, numer w podpisie. Sprzedam tanio! Tylko zestaw 7 gier pytać na gg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 19:14, igor8472 napisał:

Wymiana możliwa? Daj jakieś namiary na siebie na GSie. Mail,gadu, cokolwiek...


xfire

Spoiler

jan3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 19:10, Jan3d napisał:

cena nie jest zbyt zachęcająca za używany (chyba, bo na aukcji takiej informacji nie zawarłeś) model raczej niczym się nie wyróżniający
zobacz:
http://www.ceneo.pl/2254462
to nowe produkty

Dnia 09.11.2009 o 19:10, Jan3d napisał:

edit awansowałem na brygadziste ;]

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się