Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Koszulki nie będzie jednak.
Będą (w tym tygodniu lub na początku przyszłego):
Bonus Pack (artbook i płyta DVD z tapetami i bonusowymi materiałami wideo) Soul Calibur IV (wersja PS3)
Bonus Pack (artbook i płyta DVD z tapetami i bonusowymi materiałami wideo) Soul Calibur IV (wersja Xbox)
Torba Wii Fit Transport/Storage case
Gadżety z Bordelands - naklejki i karty 3D
Mini-dvd z trailerami, filmami promującymi Assassin''s Creed
Kod na 100 000 żetonów w Eska Games

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://gametrade.pl/u/tttr96
Są tu wszystkie moje aukcje. Gra ze znaczkiem wymiany, jest też na sprzedaż tylko, że nie wiem ile chcę za grę. Interesuje was zakup, piszcie. Najlepiej privy na Gametrade, bo nie wiem czy będę zaglądać do tego wątku, a na GT mam powiadomienia via mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię, by ktoś był chętny na taką wymianę. ;)

Mam fifkę 11 i 10 WC chce ktoś kupić albo wymienić się ? Xbox 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddam za 10 zł kod na 100 000 żetonów do Eska Games.
Sprzedam za 120 zł z wysyłką kontroler-gitarę do gier z serii GH/RB na PS3.
Sprzedam Bonus Pack (artbook i płyta DVD z tapetami i bonusowymi materiałami wideo) Soul Calibur IV (wersja PS3) za 70 zł z wysyłką (mam 2 komplety)
Sprzedam Bonus Pack (artbook i płyta DVD z tapetami i bonusowymi materiałami wideo) Soul Calibur IV (wersja Xbox) za 70 zł z wysyłką (mam 2 komplety)
Sprzedam torbę Wii Fit Transport/Storage case za 45 zł z wysyłką
Sprzedam gadżety z Bordelands - naklejki i karty 3D za 20 zł z wysyłką
Sprzedam mini-dvd z trailerami, filmami promującymi Assassin's Creed za 20 zł z wysyłką.

Możliwy darmowy odbiór osobisty w: Wejherowie, Redzie, Rumii, Gdyni, Sopocie, Gdańsku.

Kontakt:
GG: 10150704
mail: b.kwidzinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 03:43, Albii napisał:

Raczej wątpię, by ktoś był chętny na taką wymianę. ;)

No, zauważyłem, więc robię update.

Wymienię Edycję Kolekcjonerską Alana Wake''a za (najlepiej) Assassin''s Creed Brortherhood lub Crysis 2. Obie gry na Xa, ale jeśli macie coś innego to może być też na PS3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na wymianę Dragon Age na PS3. Stan idealny, wymieniam ponieważ nie miałem i nie mam czasu na tę grę ^^ Chętnie przygarnę TDU2 (wiem że droższa, ale może znajdzie się jakiś desperat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Edycje Kolekcjonerską Wiedzmina 2. Stan całosci idealny, jedynie papierowe zabawki zlożone (ale na specjalne zyczenie jakos je rozłożę). Numer Edycji... 380!

Propozycje cenowe prosze słac tutaj:
email: poznanfilm@o2.pl
gg: 4383912

Wysyłka kurierem bądz odbior osobisty w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey wazzup.
Mam na sprzedaż zestaw gier. W tej kolekcji jeśli to tak można nazwać jest parę starszych i nowszych tytułów.
- F.E.A.R First Encounter Assault Recon
- Terminator: Ocalenie
- Medal of Honor Airborne
- Brothers in Arms Hell''s Highway

- Call of Duty World at War + gazeta Gry Extra, która poświęciła cały numer dla tej gry
- Call of Duty Deluxe Edition zawiera grę Call of Duty oraz dodatek Call of Duty United Offensive
- Battlefield 1942 World War II Anthology zawiera grę Battlefield 1942 oraz dwa dodatki:
- Battlefield 1942: The Road to Rome
- Battlefield 1942: Secret Weapons of World War II
- Gears of war zawiera grę + plakat, poradnik, instrukcje
- Resident Evil 5 Premium Games (nowa w foli) + Premium Disc który zawiera dodatki
- GTA Vice City
- Combat Wings
- Medal of Honor Allied Assault
- Mafia
- Brothers in Arms Earned in Blood
- Combat Wings: Bitwa o Anglię
- Colin McRae Rally 2.0
- Rally Championship Xtreme
- Driver

Dodatkowo dołożę podkładkę pod mysz z kalkulatorem.
Po przestudiowaniu Allegro cenę zestawu wyliczyłem na 250zł z Resident Evil 5 (gra jest nowa nawet nieodpakowana). Bez Resident Evil cena spadnie do 200zł, ale jestem otwarty na negocjację. Na każdego zainteresowanego i tego co ma pytania czekam pod adresem Piyunia13@wp.pl
Pozdrawiam.

20110625172335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM AaaAAaaaaaAAAaa!:
Star Wars: Jedi Knight Jedi Academy
http://allegro.pl/show_item.php?item=1687437020
Dla osób, które kojarzę z forum, przesyłka za free. BCM, gra została mi od ostatniej aukcji, gdzie miałem 2 sztuki do sprzedania.

Gitara klasyczna Hohner HC-06
Widoczne ślady użytkowania, ale nie jest to nic strasznego. Założone są nowe struny D''Addario EJ45, trzeba ją nastroić. Czy jest dobra, to ja Wam nie powiem. Kupiłem używkę, żeby nauczyć się grać, ale stwierdziłem, że to nie dla mnie. Cena? ~120zł + przesyłka? Oczywiście możliwy odbiór osobisty.

Dysk twardy 200gb Samsung chyba. Bym musiał sprawdzić, ale nie chce mi się, dopóki ktoś nie będzie zainteresowany. Służył mi wiernie, ale zainwestowałem w 2tb, więc mi nie jest potrzebny. Pójdzie za ~70zł.

Router wi-fi DSL Pentagram CERBERUS P 6361. Sprzęt jest nowy, zdjąłem tylko folię ochronną. Dlaczego sprzedaję? Głupi zamówiłem nie tą wersję, co trzeba - ta jest pod DSL, ja potrzebuję ADSL. Puszczę za 50zł + przesyłka.

Router pod ADSL z neostrady.
Nie wiem, co tam teraz dają, ale będę przedłużał umowę i mam go dostać gratis. A że mam już swój, to nie będzie mi potrzebny. Jak ktoś będzie zainteresowany, to pytać później.

Do tego kolekcjonerka Fable, Red Faction: Guerrilla, NBA 2k10 (obie w premierowych wydaniach). Ceny do uzgodnienia.

KUPIĘ (albo zamienię się za coś innego):
Xonar DX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na wymianę gry na PS3

Call of Duty 3
Resistance: Fall of Man
Bourne Conspiracy
Uncharted: Drake''s Fortune

Interesują mnie w zasadzie jakiekolwiek dobre gry (na PS3 oczywiście) z naciskiem na RPG

Zainteresowani- pisać proszę na mail:

Spoiler

adamczyk.antoni@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się