Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Nie będzie, jeśli chcesz mieć xboxowego pada do PC, musisz mieć albo wersję z kablem, albo bezprzewodowego, ale z dodatkowym odbiornikiem do PC (Microsoft Xbox 360 Wireless Receiver), który kosztuje dodatkowe 50 zł.

Poza tym ten pad z Thehut jest niedostępny. :)

Z tego co widzę, to na Allegro nowe pady bezprzewodowe do PC kosztują 110 zł. Sprawdź tę aukcję:

http://allegro.pl/microsoft-pad-xbox-360-pc-wireless-xbox360-usb-24h-i1739674360.html

Od używanych padów trzymałbym się z daleka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Oddam pierwszej osobie, która do mnie napisze na maila, trzy kody, które wpisuje się do kompani Cenega.
Ja nie korzystam z tego serwisu, więc może komuś się przydadzą :)

Oferty jedynie poprzez maila: marrcinuss666(at)gmail.com

W treści maila podać mi ksywkę z gram.pl oraz w tytule wpisać kod cenega bym wiedział, że to nie jakiś spam ;)

EDIT:

Już nieaktualne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 11:41, Isildur napisał:

W treści maila podać mi ksywkę z gram.pl oraz w tytule wpisać kod cenega bym wiedział,
że to nie jakiś spam ;)


Mail poszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 11:49, Phobos_s napisał:

Mail poszedł :)


Kody wysłałem ;)
Jakby któryś nie działał to napisz, mogłem literówkę gdzieś zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania (tylko w komplecie):
1. Wiedźmin Edycja Rozszerzona - PC - DVD - Prawie nówka! Tylko raz w napędzie!
2. Mortyr - PC - CD
3. Punisher - PC - 3CD
4. Far Cry - PC - DVD (w pudełku miejsce na dwie płyty, ale jest tylko jedna, na szczęście ta z grą, nie wiem co było na drugiej płycie)
5. Hitman Trylogia - PC - DVD
6. Call of Duty 4: Modern Warfare - tylko instrukcja z cd-key''em (chyba nie zbanowany na żadnym serwerze, zgubiłem płytę)
7. Kompania Braci: Na linii frontu - PC - DVD
8. Full Spectrum Warrior - PC - CD
9. ToCa Race Driver 2 - PC - DVD
10. ToCa Race Driver 3 - PC - DVD
11. Battlefield 2 Deluxe Edition - PC - 5CD - konto aktywne, niezbanowane na żadnym serwerze
12. Grand Theft Auto: San Andreas - PC - DVD - obszerny przewodnik (wyrwana jedna kartka, ale jest w środku luzem) - wersja angielska + patch polonizujący na płycie CD (oczywiście na oryginalnej płytce wydanej wraz z grą)
13. Pro Evolution Soccer 2008 - PC - DVD
14. Prince of Persia Trilogy - PlayStation2 - 3 płyty

Osoba zainteresowana jest zobowiązana jedynie do opłacenia kosztów wysyłki (paczka polecona - wstępnie 30zł, może trochę mniej, może trochę więcej, na pewno w granicach +- 5zł, w poniedziałek zapytam na poczcie).

Na zgłoszenia czekam do najbliższego poniedziałku do 18:00. Proszę pisać posty w tym temacie, coby wszyscy widzieli ile osób jest zainteresowanych. Nie mam tutaj znajomych, więc wybór zwycięzcy będzie czysto losowy (może nie do końca, bo poprzeglądam sobie wasze wypowiedzi na forum, gramsajcie) :)

Jak widać wyżej, jest kilka dobrych tytułów, które oddaję za śmieszne pieniądze (koszt wysyłki). Życzę wszystkim szczęścia :)

Aha... nie piszcie dlaczego mam wybrać akurat Was. Już ja sobie sam poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całej listy mam jedynie Wiedźmina, ale jego akurat dałbym bratu mojej kobiety na przyszłotygodniowe urodziny. Tak więc zgłaszam swą kandydaturę, bo nie ukrywam, że byłoby fajnie powiększyć kolekcję o tak pokaźną listę dobrych tytułów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddam Modern Warfare 2 plus Kane & Lynch 2: Dog Days Limited Edition i Red Orchestra Ostfront 41-45 ze wszystkimi addonami za jakąkolwiek grę na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 12:05, Traitor napisał:

Mam do oddania (tylko w komplecie):

Skoro tak, to i ja spróbuję szczęścia w wyścigu o ten komplet, nic z niego mi się nie dubluje, a jest kilka perełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się