Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2011 o 17:43, cubbek napisał:

Nadal ta sama "oferta"? :) Bo może tym razem bym się skusił ;-)



Zgadza się:) Radzę się pospieszyć:) Zapraszam na gg lub mailowo (przez gg szybciej i wygodniej). :) Ostatni dzwonek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż gitarę elektryczną Washburn X10. Odbiór osobisty, w Wejherowie, lub w tych miastach (po pokryciu kosztów biletu na SKM ;) : Reda, Rumia, Gdynia, Sopot. Jak ktoś się uprze, mogę wysłać.
Cena (do lekkiej negocjacji) - 450 zł.
Gitara jest w dobrym stanie, na korpusie jest kilka rysek związanych z normalnym użytkowaniem.
Kontakt: GG - 10150704
Na życzenie mogę wysłać na maila więcej fotek.

Link do allegro => http://allegro.pl/gitara-elektryczna-washburn-x10-czarna-zadbana-i1983152879.html

20111216214047

20111216214052

20111216214056

20111216214100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 16:57, Citkowsky napisał:

/.../


Polecam! Polecam! Polecam!
Około 160zł zarobione na czysto, bez problemowo, bardzo fachowa pomoc ze strony Citkowskiego, oby więcej takich ludzi :) Tak czy siak korzystajcie póki jest okazja, warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam wzmacniacz gitarowy Line 6 Spider III 75W HD.
Używany głównie w domu i na próbach (noszony w specjalnie szytym pokrowcu, więc nie ma jakichś mega rys itp.).
- Bardzo głośny, ale i jak trzeba to cichy :P
- 6 efektów (do 2 na raz)
- wyjście słuchawkowe (więc możesz grać sobie po cichu w domu)
- 2x wyjścia na kolumny
- wejście mp3/CD in (używałem go tak, że podpinałem tam wyjście z komputera i miałem na kolumnach np. podkład muzyczny)
- regulacja BASS, MID, TREBLE, DRIVE
- 4 kanały: CLEAN, CRUNCH, METAL, INSANE (naprawdę szerokie pole do popisu od rocka do death metalu z gainem na 10)
- dodaję footswitch (zmiana kanałów w przód i tył) i kabel do niego (ma chyba z 5 metrów, nie wiem dokładnie)
cena: 799zł

BOSS MT-2 Metal Zone
Jest to kostka gitarowa używana tylko w domu (na próbach miałem tego line 6)
Niektórzy mówią, że to kupa, ale na tym można naprawdę wieeele ukręcić. Sam się dziwiłem jak po lekkim przekręceniu gałki brzmienie się kompletnie zmienia.
- Zapas gainu jest tu niemożliwy.
- regulacja w 4 zakresach
- dodaję oryginalne pudełko, instrukcję obsługi
- można na tym ukręcić AC/DC ale i black metal (głównie do tego się nadaje)
cena: 170zł

20111218163443

20111218164118

20111218164344

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 16:57, Citkowsky napisał:

Witam ponownie. Jest to ostatnia moja oferta zarobku w tym roku.

Oferta zarobienia ok. 150zł nadal aktywna. Wymagane jest ukończenie 18 lat. Zero
ryzyka.
Pisać na gg: 8339104 lub mlcitkowski@gmail.com
Szybko, łatwo i przyjemnie.


Poprawka do ogłoszenia (ostatnia w ciągu najbliższych kilkunastu dni):

Oferta zarobku przedłużona do czwartku. Jest to tegoroczny termin ostateczny.
Ponownie oferta zostanie wznowiona w połowie stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZAMIENIE:

Vertex 3D Radeno HD 6850 1 GB

(jak na tym zdjeciu: http://nvision.pl/media/gals/2010/142/1287825419Vertex3D_Radeon_HD_6850_01-575x507.jpg )
Jest to niereferent z niezlym chlodzeniem, kupiony ok. lutego tego roku, od lipca wiekszosc czasu chodzil na 850/750 na fabrycznym napieciu.

Na zyczenie moge dostarczyc zdjecia, testy, etc. ;)

Karta 100% sprawna technicznie, wyglada tez jak nowa ;) Gwarancji zostalo jeszcze ok 1,5 roku, posiadam caly zestaw BOX jak kupilem (plyta, kable, opakowanie, gwarancja, instrukcja, etc.)

na

Radeon HD 5850 (nie wszystkie modele mnie interesuja, wiec podajcie dokladnie jakiego macie)
+doplata z Twojej strony zalezna od modelu, stan, obecnosci lub nie pudelka i wszystkiego co bylo razem z karta oraz tego czy jest gwarancja (jesli tak to jak dluga)

Koszt przesylka pokrywa kazda ze stron wysylajac swoja karte, jesli mieszkasz w Lodzi lub okolicach to osobiscie mozna to zalatwic.

W grach karty sprawuja sie w zasadzie identycznie, po O/C 10-x % gdzie x<=20 HD 6850 niszczy HD 5850, a na dodatek pobiera kilkadziesiat Watt mniej, zasilanie HD 6850 to tylko 1x6 Pin, gdzie HD 5850 wymaga dwoch takich wtyczek.
Dlaczego mialbym zmieniac nowsza i troche lepsza karte na starsza?
Potrzebuje HD 5850 do obliczen, gdzie wieksza przewage maja karty z wieksza iloscia ALU, a takim jest HD 5850 (mam juz takie dwa), szybszy od HD 6850 o polowe.

Moge sie tez wymienic za HD 5870 (juz bez doplaty) lub HD 5830 (z wieksza doplata), ale tez interesuja mnie okreslone modele, wiec prosze podawac jakie macie

SPRZEDAM:

- Mafia 2 [PC], nowa w folii, 59zł/szt. wysyla priorytet. gratis.

- Narzedzie (razem z kodem) do sciagania stron internetowych, w czesci lub calosci, mozliwosc zasysania takze danych chronionych przez wyszukiwarki/boty plikiem robots.txt (np. http://facebook.com/robots.txt ) - cena do negocjacji, kazda oferte rozwaze ;)

KONTAKT:
Najlepiej tel lub sms na 794 372 841 (oddzwaniam/odpisuje w ciagu 1-12h)
ew. mail decapitatedkm maupa gmail kropka com (odpisuje w ciagu max 1-2 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, na początek chciałbym się przywitać. Mój nick to Ethelion, czasami czytam informacje i newsy na gram.pl

No ale dobra nie o tym jest temat. Ten temat głównie jest dla miłośników klasyki, choć nie tylko... chciałbym tutaj wystawić 18 gier, z którymi spędziłem naprawdę miłe chwile. Większość z nich jest naprawdę w w świetnym stanie mimo iż są używane, ale jeżeli będzie ktoś zainteresowany, to może napisać mi na email (radanat424@gmail.com) aby dowiedzieć się więcej o grze, o jej stanie, czy np. możliwości grania w multiplayer.

Gry są w pełni oryginalne, pełne wersje. Zainteresowanych proszę napisać na maila. Cena do uzgodnienia, ale możecie być pewni że nie są one drogie.

A o to ta lista, być może każdy znajdzie coś dla siebie.

1.Tzar
2.Space Rangers 2
3.Age of Pirates
4.Sacrifice
5.Spellforce Złota Edycja
6.Battlefield 2 Deluxe Edition ((Niezarejestrowana w EA więc jest możliwość grania multiplayer)
7.Bitwa o Śródziemie II (Niezarejestrowana w EA więc jest możliwość grania multiplayer)
8.Battlefield 1942 World War II Anthology (Niezarejestrowana w EA więc jest możliwość grania multiplayer)
9.Blitzkrieg Horyzont w Ogniu
10.Sims Deluxe Edition
11.Etherlords II
12.The Elder Scrolls III:MOROWIND
13.Empire Earth II
14.Kozacy Antologia
15.Age of Empires
16.Lionheart
17.Worms 4
18.Age of Empires Złota Edycja


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sprzedam gry na PC - dwie części gier z serii Virtu Tennis - 3 i 2009 ( Wydania Premierowe ) a także Unreal Universe ( Złota Kolekcja - Nówka ). Ceny do uzgodnienia. Kontakt : GG - 23807478 lub e-mail : Dawid.Balcerzak1@wp.pl .

20111219160758

20111219160809

20111219160820

20111219160827

20111219160835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Kinect + gra Kinect Adventures. Sprzęt był używany 3 dni, po około godzinę dziennie. Cena do negocjacji.
Kontakt: GG 1220435 ew. wiadomość na gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2011 o 18:39, sirufok napisał:


Być może mój brat będzie zainteresowany jedną z książek. Jak coś to się odezwę.

Btw, z ceną Batmana to żeś pan pojechał;]

Spójrz na ceny na Allegro - ktoś sprzedaje po 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się