Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2015 o 15:39, Alexei_Kaumanavardze napisał:

DEGRAD -2

Raz, za próbę handlu kontem w grze, dwa za zignorowanie przypiętego posta.


Handel? Nie chciałem nic sprzedać tylko wymienić a tu jest raczej różnica... i od razu -2? Zły dzień? Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2015 o 15:50, Ha_Xior napisał:

Handel? Nie chciałem nic sprzedać tylko wymienić a tu jest raczej różnica... i od razu


Wymiana to reż handel.

Dnia 09.02.2015 o 15:50, Ha_Xior napisał:

-2? Zły dzień? Brawo.


Jakbym miał zły dzień dostałbyś ban-a. Z Twoją kartoteką i tak byłem łaskawy.

EOT. Instytucją odwoławczą jest droga mailowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Zabrałem się za sprzedaż pozostałości z mojej kolekcji (kilkadziesiąt gier w foliach już sprzedałem jakiś czas temu) i tym razem mam do sprzedania może nie aż tak atrakcyjne tytuły (już nie będzie Watch_Dogs DEDSEC Edition, kolekcjonerki Splinter Cell: Blacklist i TESO od 1 zł. BCM), ale mimo wszystko wciąż sporo różnych różności dla każdego, niektórych bardzo rzadkich, od 1 zł. BCM :)

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=2970070

Z ciekawszych ofert:
Colin McRae Rally 2.0 w dużym boxie (tak, to ten :P) w bardzo dobrym, jeśli nie idealnym stanie;

Colin McRae Rally 3, 4 i 2005 w dużych boxach;

Edycje kolekcjonerskie Assassin''s Creed (Buccaneer Edition, Freedom Edition, Codex Edition) oraz Sniper Ghost Warrior 2 - niestety bez gier, same ''gadżety'';

Oficjalne poradniki do Battlefielda 3 i GTA IV;

Metalowy kubek z Company of Heroes 2 oraz wizjery z GTA V;

Age of Empires 3 z dodatkami w bardzo dobrym/idealnym stanie;

Age of Empires Edycja Kolekcjonerska z tańszej serii Ubisoftu;

Spec Ops: The Line, Prototype, The Incredible Adventures of Van Helsing i Blur w folii;

Pudełka ze Skyrima, Wiedźmina 2 i innych gier;

Osłonki ochronne na płyty;

Kilka steelbooków;

Zestaw 54 gier, pudełek (w tym 23 tytuły, które nie mają kluczy lub których klucze nie były wykorzystane) za 99 zł.

Być może niektóre z tych aukcji was zainteresują :)

Wszystko znajdziecie tutaj: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=2970070

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poprzednie pytanie nikt mi nie odpowiedział, ale mam nadzieje, że na to ktoś znajdzie odpowiedź - gdzie najlepiej (czyt. najtaniej) kod do EA Access? Na łanie kartą czy gdzieś w sklepie znajdę kod taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 12:33, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Chce ktoś opaske na reke z Evolve z CDA?? Mam dwie jedna z napisem Monster, druga z Trapper:)
Chcetnie oddam, a jakbym w zamian dostal jakis klucz na Steam, to w ogóle byłoby super.
Kontakt na dole;)


Jeśli nadal jesteś chętny do oddania to chętnie przygarnę, jedynie niestety nie mam nic w zamian :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupił może ktoś pakiet na Humble Bundle z Hitmanem i chce się podzielić tym Hitmanem na Androida?
Nie mam za bardzo obecnie możliwości (z przyczyn technicznych) zakupienia pakietu, a bym z chęcią sprawdził tę grę.
Ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2015 o 16:52, Baluk25 napisał:

Kupił może ktoś pakiet na Humble Bundle z Hitmanem i chce się podzielić tym Hitmanem
na Androida?
Nie mam za bardzo obecnie możliwości (z przyczyn technicznych) zakupienia pakietu, a
bym z chęcią sprawdził tę grę.
Ktoś, coś?

Jeśli nadal poszukujesz to daj znać.
Podeślę Ci link z bundle''a, bo jeśli chodzi o aktywację tych gier z androida, to tam jest jakaś grubsza sprawa, więc to będzie najprostsze wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się